Meciuri arbitrate
Duminica, 4 Iunie 2023, 11:00
LIGA 4, etapa 29
Teren: Costisa / Costisa
Duminica, 4 Iunie 2023, 11:00
Teren: Costisa / Costisa
Miercuri, 24 Mai 2023, 18:00
LIGA 4, etapa 27
Teren: Unirea / Tamaseni
Miercuri, 24 Mai 2023, 18:00
Teren: Unirea / Tamaseni
Meci întrerupt în minutul 21, când ASF Girov a rămas în șase jucători.
Duminica, 21 Mai 2023, 11:00
LIGA 4, etapa 26
Teren: Comunal Biruinta Gheraiesti / Gheraiesti
Duminica, 21 Mai 2023, 11:00
Teren: Comunal Biruinta Gheraiesti / Gheraiesti
Duminica, 30 Aprilie 2023, 11:00
LIGA 4, etapa 23
Teren: Comunal Borca / Borca
Duminica, 30 Aprilie 2023, 11:00
Teren: Comunal Borca / Borca
Miercuri, 19 Aprilie 2023, 17:30
LIGA 4, etapa 20
Teren: Teiul Poiana Teiului / Poiana Teiului
Miercuri, 19 Aprilie 2023, 17:30
Teren: Teiul Poiana Teiului / Poiana Teiului
Sambata, 15 Aprilie 2023, 11:00
LIGA 4, etapa 21
Teren: Vointa Ion Creanga / Ion Creanga
Sambata, 15 Aprilie 2023, 11:00
Teren: Vointa Ion Creanga / Ion Creanga
Duminica, 2 Aprilie 2023, 11:00
LIGA 4, etapa 19
Teren: Comunal Borca / Borca
Duminica, 2 Aprilie 2023, 11:00
Teren: Comunal Borca / Borca
Duminica, 12 Martie 2023, 11:00
LIGA 4, etapa 16
Teren: Costisa / Costisa
Duminica, 12 Martie 2023, 11:00
Teren: Costisa / Costisa
Duminica, 4 Decembrie 2022, 11:00
LIGA 4, etapa 15
Teren: Comunal Doljesti / Doljesti
Duminica, 4 Decembrie 2022, 11:00
Teren: Comunal Doljesti / Doljesti
Duminica, 27 Noiembrie 2022, 12:00
LIGA 4, etapa 14
Teren: Unirea / Tamaseni
Duminica, 27 Noiembrie 2022, 12:00
Teren: Unirea / Tamaseni
Duminica, 23 Octombrie 2022, 11:00
LIGA 4, etapa 9
Teren: Vointa Ion Creanga / Ion Creanga
Duminica, 23 Octombrie 2022, 11:00
Teren: Vointa Ion Creanga / Ion Creanga
Duminica, 9 Octombrie 2022, 11:00
LIGA 4, etapa 7
Teren: Comunal Dochia / Dochia
Duminica, 9 Octombrie 2022, 11:00
Teren: Comunal Dochia / Dochia
Sambata, 8 Octombrie 2022, 16:30
Campionatul Judetean U-13, etapa 3
Teren: "Sintetic" / Piatra Neamt
Sambata, 8 Octombrie 2022, 16:30
Teren: "Sintetic" / Piatra Neamt
Sambata, 8 Octombrie 2022, 10:00
Campionatul Judetean U-15, etapa 2
Teren: Costisa / Costisa
Sambata, 8 Octombrie 2022, 10:00
Teren: Costisa / Costisa
Sambata, 8 Octombrie 2022, 15:00
Campionatul Judetean U-15, etapa 2
Teren: "Sintetic" / Piatra Neamt
Sambata, 8 Octombrie 2022, 15:00
Teren: "Sintetic" / Piatra Neamt
Duminica, 4 Septembrie 2022, 11:00
LIGA 4, etapa 2
Teren: Viitorul / Podoleni
Duminica, 4 Septembrie 2022, 11:00
Teren: Viitorul / Podoleni
Duminica, 28 August 2022, 11:00
LIGA 4, etapa 1
Teren: Ozana / Timisesti
Duminica, 28 August 2022, 11:00
Teren: Ozana / Timisesti