Meciuri arbitrate
- 2023/2024
- 2022/2023
- 2021/2022
- 2020/2021
- 2019/2020
- 2018/2019
- 2017/2018
- 2016/2017
- 2015/2016
- 2013/2014
- 2012/2013
Sambata, 9 Martie 2024, 15:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 19
Teren: "AFC" / Brebu
Sambata, 9 Martie 2024, 15:00
Teren: "AFC" / Brebu
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 11:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria VEST, etapa 13
Teren: Aricești / Aricești
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Aricești / Aricești
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 14
Teren: Progresul / Drăgăneşti
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Progresul / Drăgăneşti
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 13:30
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria EST, etapa 11
Teren: Colceag / Colceag
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 13:30
Teren: Colceag / Colceag
Sambata, 28 Octombrie 2023, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 13
Teren: Cornu / Cornu
Sambata, 28 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Cornu / Cornu
Sambata, 28 Octombrie 2023, 16:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 13
Teren: Carpaţi / Sinaia
Sambata, 28 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Carpaţi / Sinaia
Duminica, 22 Octombrie 2023, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 12
Teren: Comarnic / Comarnic
Duminica, 22 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Comarnic / Comarnic
Duminica, 22 Octombrie 2023, 13:30
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria NORD, etapa 9
Teren: Adunati / Adunati
Duminica, 22 Octombrie 2023, 13:30
Teren: Adunati / Adunati
Duminica, 15 Octombrie 2023, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 11
Teren: CS / Bănești
Duminica, 15 Octombrie 2023, 11:00
Teren: CS / Bănești
Duminica, 15 Octombrie 2023, 13:30
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria NORD, etapa 8
Teren: Rafinărie / Câmpina
Duminica, 15 Octombrie 2023, 13:30
Teren: Rafinărie / Câmpina
Duminica, 24 Septembrie 2023, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 8
Teren: Vărbilău / Vărbilău
Duminica, 24 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Vărbilău / Vărbilău
Duminica, 24 Septembrie 2023, 13:30
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 4
Teren: Tineretul / Poiana Varbilau - Varbilau
Duminica, 24 Septembrie 2023, 13:30
Teren: Tineretul / Poiana Varbilau - Varbilau
Sambata, 23 Septembrie 2023, 09:00
JUNIORI C (n. 2009), Seria Vest, etapa 5
Teren: Brazi / Brazi
Sambata, 23 Septembrie 2023, 09:00
Teren: Brazi / Brazi
Duminica, 17 Septembrie 2023, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 7
Teren: CS / Bănești
Duminica, 17 Septembrie 2023, 11:00
Teren: CS / Bănești
Duminica, 17 Septembrie 2023, 13:30
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria NORD, etapa 4
Teren: "AFC" / Brebu
Duminica, 17 Septembrie 2023, 13:30
Teren: "AFC" / Brebu
Sambata, 9 Septembrie 2023, 17:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 5
Teren: "AFC" / Brebu
Sambata, 9 Septembrie 2023, 17:00
Teren: "AFC" / Brebu
Duminica, 3 Septembrie 2023, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 4
Teren: Vărbilău / Vărbilău
Duminica, 3 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Vărbilău / Vărbilău
Duminica, 3 Septembrie 2023, 13:30
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria NORD, etapa 2
Teren: Aluniș / Aluniș
Duminica, 3 Septembrie 2023, 13:30
Teren: Aluniș / Aluniș
Duminica, 27 August 2023, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 2
Teren: Comarnic / Comarnic
Duminica, 27 August 2023, 11:00
Teren: Comarnic / Comarnic
Duminica, 20 August 2023, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 1
Teren: CS / Bănești
Duminica, 20 August 2023, 11:00
Teren: CS / Bănești