Meciuri arbitrate
Sambata, 16 Martie 2024, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 20
Teren: Orășenesc / Vălenii de Munte
Sambata, 16 Martie 2024, 11:00
Teren: Orășenesc / Vălenii de Munte
Duminica, 10 Martie 2024, 11:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 19
Teren: Ologeni / Ologeni
Duminica, 10 Martie 2024, 11:00
Teren: Ologeni / Ologeni
Duminica, 3 Martie 2024, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 18
Teren: "Avântul" / Măneciu
Duminica, 3 Martie 2024, 11:00
Teren: "Avântul" / Măneciu
Duminica, 25 Februarie 2024, 11:00
Cupa României, Turul 2, etapa 1
Teren: Mănești / Mănești
Duminica, 25 Februarie 2024, 11:00
Teren: Mănești / Mănești
Duminica, 18 Februarie 2024, 11:00
Cupa României, Turul I, etapa 1
Teren: Drajna / Drajna
Duminica, 18 Februarie 2024, 11:00
Teren: Drajna / Drajna
Duminica, 18 Februarie 2024, 13:30
Cupa României, Turul I, etapa 1
Teren: Drajna / Drajna
Duminica, 18 Februarie 2024, 13:30
Teren: Drajna / Drajna
Sambata, 17 Februarie 2024, 14:00
Cupa României, Turul I, etapa 1
Teren: Chitorani / Bucov
Sambata, 17 Februarie 2024, 14:00
Teren: Chitorani / Bucov
Sambata, 25 Noiembrie 2023, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 17
Teren: Orășenesc / Vălenii de Munte
Sambata, 25 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Orășenesc / Vălenii de Munte
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 13:30
LIGA B PRAHOVA, Seria EST, etapa 12
Teren: Boldești Grădiștea / Boldești Grădiștea
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 13:30
Teren: Boldești Grădiștea / Boldești Grădiștea
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 11:00
LIGA B PRAHOVA, Seria EST, etapa 12
Teren: Sălciile / Sălciile
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Sălciile / Sălciile
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 16
Teren: Viorel Mateianu / Boldeşti
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Viorel Mateianu / Boldeşti
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 13:30
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 12
Teren: Voința / Măgurele
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 13:30
Teren: Voința / Măgurele
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 13:30
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria NORD, etapa 12
Teren: Tiparesti / Tiparesti
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 13:30
Teren: Tiparesti / Tiparesti
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 11:00
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 11
Teren: Tineretul / Poiana Varbilau - Varbilau
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Tineretul / Poiana Varbilau - Varbilau
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 14:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 15
Teren: Brazi Negoiești / Brazi Negoiești
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: Brazi Negoiești / Brazi Negoiești
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 13:30
LIGA B PRAHOVA, Seria EST, etapa 10
Teren: Boldești Grădiștea / Boldești Grădiștea
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 13:30
Teren: Boldești Grădiștea / Boldești Grădiștea
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 11:00
LIGA B PRAHOVA, Seria EST, etapa 10
Teren: Sălciile / Sălciile
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Sălciile / Sălciile
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 14
Teren: Cornu / Cornu
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Cornu / Cornu
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 13:30
JUNIORI A (n. 2005), etapa 13
Teren: Cornu / Cornu
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 13:30
Teren: Cornu / Cornu
Duminica, 22 Octombrie 2023, 11:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria VEST, etapa 9
Teren: Poienarii Burchii / Poienarii Burchii
Duminica, 22 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Poienarii Burchii / Poienarii Burchii
Duminica, 22 Octombrie 2023, 09:30
JUNIORI C (n. 2009), Seria Vest, etapa 9
Teren: Poienarii Burchii / Poienarii Burchii
Duminica, 22 Octombrie 2023, 09:30
Teren: Poienarii Burchii / Poienarii Burchii
Duminica, 22 Octombrie 2023, 13:30
LIGA B PRAHOVA, Seria EST, etapa 8
Teren: Bratesti / Bratesti
Duminica, 22 Octombrie 2023, 13:30
Teren: Bratesti / Bratesti
Sambata, 21 Octombrie 2023, 16:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria NORD, etapa 9
Teren: Poienarii Rali / Poienarii Rali
Sambata, 21 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Poienarii Rali / Poienarii Rali
*Joc omologat de către Comisia de Disciplină, pe teren: 2-2.
Sambata, 21 Octombrie 2023, 11:00
JUNIORI C (n. 2009), Seria Vest, etapa 9
Teren: Coada Izvor / Manești
Sambata, 21 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Coada Izvor / Manești
Sambata, 21 Octombrie 2023, 14:00
JUNIORI C (n. 2009), Seria Vest, etapa 9
Teren: Tariceni / Tariceni
Sambata, 21 Octombrie 2023, 14:00
Teren: Tariceni / Tariceni
Duminica, 15 Octombrie 2023, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 11
Teren: "Avântul" / Măneciu
Duminica, 15 Octombrie 2023, 11:00
Teren: "Avântul" / Măneciu
Duminica, 15 Octombrie 2023, 14:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 11
Teren: Starchiojd / Starchiojd
Duminica, 15 Octombrie 2023, 14:00
Teren: Starchiojd / Starchiojd
Sambata, 14 Octombrie 2023, 16:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria EST, etapa 8
Teren: Izvoarele / Izvoarele
Sambata, 14 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Izvoarele / Izvoarele
Duminica, 8 Octombrie 2023, 13:30
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria NORD, etapa 7
Teren: Caraimanul / Buşteni
Duminica, 8 Octombrie 2023, 13:30
Teren: Caraimanul / Buşteni
Duminica, 8 Octombrie 2023, 11:00
D1 (n. 2012), etapa 7
Teren: Poiana / Câmpina
Duminica, 8 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Poiana / Câmpina
Sambata, 7 Octombrie 2023, 16:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 10
Teren: Unirea / Urlati
Sambata, 7 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Unirea / Urlati
Sambata, 7 Octombrie 2023, 10:00
JUNIORI D (n. 2011), Seria a II-a, etapa 6
Teren: Podenii Noi / Podenii Noi
Sambata, 7 Octombrie 2023, 10:00
Teren: Podenii Noi / Podenii Noi
Duminica, 1 Octombrie 2023, 13:30
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria EST, etapa 6
Teren: Tomsani / Tomsani
Duminica, 1 Octombrie 2023, 13:30
Teren: Tomsani / Tomsani
Duminica, 1 Octombrie 2023, 11:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria EST, etapa 6
Teren: CS / Ceptura
Duminica, 1 Octombrie 2023, 11:00
Teren: CS / Ceptura
Sambata, 30 Septembrie 2023, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 9
Teren: Cornu / Cornu
Sambata, 30 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Cornu / Cornu
Sambata, 30 Septembrie 2023, 13:30
JUNIORI A (n. 2005), etapa 7
Teren: Cornu / Cornu
Sambata, 30 Septembrie 2023, 13:30
Teren: Cornu / Cornu
Sambata, 30 Septembrie 2023, 17:00
LIGA B PRAHOVA, Seria EST, etapa 5
Teren: Dumbrava / Dumbrava
Sambata, 30 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Dumbrava / Dumbrava
Duminica, 24 Septembrie 2023, 13:30
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria EST, etapa 5
Teren: Valea Dulce / Valea Dulce
Duminica, 24 Septembrie 2023, 13:30
Teren: Valea Dulce / Valea Dulce
Duminica, 24 Septembrie 2023, 11:00
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 4
Teren: Iordacheanu / Iordacheanu
Duminica, 24 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Iordacheanu / Iordacheanu
Sambata, 23 Septembrie 2023, 17:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 8
Teren: Unirea / Urlati
Sambata, 23 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Unirea / Urlati
Sambata, 23 Septembrie 2023, 13:30
JUNIORI B (n. 2007), Seria VEST, etapa 6
Teren: Astra / Ploiești
Sambata, 23 Septembrie 2023, 13:30
Teren: Astra / Ploiești
Sambata, 23 Septembrie 2023, 11:00
JUNIORI D (n. 2011), Seria I, etapa 4
Teren: Cocorastii Mislii / Cocorastii Mislii
Sambata, 23 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Cocorastii Mislii / Cocorastii Mislii
Duminica, 17 Septembrie 2023, 13:30
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria NORD, etapa 4
Teren: Aluniș / Aluniș
Duminica, 17 Septembrie 2023, 13:30
Teren: Aluniș / Aluniș
Joc întrerupt în minutul 78, la scorul de 3-2. Joc omologat de către Comisia de Disciplină, cu 0-3 în favoarea ambelor echipe.
Duminica, 17 Septembrie 2023, 11:00
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 3
Teren: Avantul / Bertea
Duminica, 17 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Avantul / Bertea
Sambata, 16 Septembrie 2023, 12:30
JUNIORI B (n. 2007), Seria VEST, etapa 5
Teren: Cocorastii Mislii / Cocorastii Mislii
Sambata, 16 Septembrie 2023, 12:30
Teren: Cocorastii Mislii / Cocorastii Mislii
Sambata, 16 Septembrie 2023, 10:00
JUNIORI C (n. 2009), Seria Est, etapa 4
Teren: Vărbilău / Vărbilău
Sambata, 16 Septembrie 2023, 10:00
Teren: Vărbilău / Vărbilău
Miercuri, 13 Septembrie 2023, 17:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 6
Teren: Progresul / Drăgăneşti
Miercuri, 13 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Progresul / Drăgăneşti
Marti, 12 Septembrie 2023, 17:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 6
Teren: Orășenesc / Vălenii de Munte
Marti, 12 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Orășenesc / Vălenii de Munte
Duminica, 10 Septembrie 2023, 11:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria VEST, etapa 3
Teren: Prahova / Tinosu
Duminica, 10 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Prahova / Tinosu
Duminica, 10 Septembrie 2023, 13:30
LIGA B PRAHOVA, Seria EST, etapa 2
Teren: Bratesti / Bratesti
Duminica, 10 Septembrie 2023, 13:30
Teren: Bratesti / Bratesti
Sambata, 9 Septembrie 2023, 17:00
SUPERLIGA B1 PRAHOVA, Seria VEST, etapa 3
Teren: Popeşti / Popeşti - Brazi
Sambata, 9 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Popeşti / Popeşti - Brazi
Sambata, 9 Septembrie 2023, 10:00
JUNIORI B (n. 2007), Seria VEST, etapa 4
Teren: Eugen Şoriceanu / Breaza
Sambata, 9 Septembrie 2023, 10:00
Teren: Eugen Şoriceanu / Breaza
Vineri, 8 Septembrie 2023, 17:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 5
Teren: Sala Sporturilor / Ploiești
Vineri, 8 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Sala Sporturilor / Ploiești
Duminica, 3 Septembrie 2023, 11:00
LIGA B PRAHOVA, Seria EST, etapa 1
Teren: Voinţa / Călugăreni
Duminica, 3 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Voinţa / Călugăreni
Sambata, 2 Septembrie 2023, 17:00
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 1
Teren: Voința / Măgurele
Sambata, 2 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Voința / Măgurele
Marti, 29 August 2023, 18:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 3
Teren: "Avântul" / Măneciu
Marti, 29 August 2023, 18:00
Teren: "Avântul" / Măneciu
Duminica, 20 August 2023, 11:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 1
Teren: Ologeni / Ologeni
Duminica, 20 August 2023, 11:00
Teren: Ologeni / Ologeni
Sambata, 19 August 2023, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 1
Teren: Sintetic - Petrol / Câmpina
Sambata, 19 August 2023, 11:00
Teren: Sintetic - Petrol / Câmpina