Meciuri arbitrate
Duminica, 8 Martie 2020, 11:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 18
Teren: Vărbilău / Vărbilău
Duminica, 8 Martie 2020, 11:00
Teren: Vărbilău / Vărbilău
Duminica, 1 Martie 2020, 11:00
Cupa Romaniei, 16-imi de finală, etapa 1
Teren: Stăncești / Stăncești
Duminica, 1 Martie 2020, 11:00
Teren: Stăncești / Stăncești
Duminica, 1 Decembrie 2019, 13:30
LIGA C PRAHOVA, Seria CÂMPINA-PLOIEŞTI, etapa 9
Teren: Călineşti / Călineşti
Duminica, 1 Decembrie 2019, 13:30
Teren: Călineşti / Călineşti
Joc omologat de către Comisia de Competiţii şi Disciplină, pe teren: 7-4.
Sambata, 30 Noiembrie 2019, 14:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 17
Teren: Cocoșești / Cocoșești
Sambata, 30 Noiembrie 2019, 14:00
Teren: Cocoșești / Cocoșești
Duminica, 24 Noiembrie 2019, 13:30
LIGA B PRAHOVA, Seria EST, etapa 13
Teren: Boldești Grădiștea / Boldești Grădiștea
Duminica, 24 Noiembrie 2019, 13:30
Teren: Boldești Grădiștea / Boldești Grădiștea
Duminica, 24 Noiembrie 2019, 11:00
LIGA B PRAHOVA, Seria EST, etapa 13
Teren: Voința / Ciorani
Duminica, 24 Noiembrie 2019, 11:00
Teren: Voința / Ciorani
Sambata, 23 Noiembrie 2019, 14:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 15
Teren: Brazi Negoiești / Brazi Negoiești
Sambata, 23 Noiembrie 2019, 14:00
Teren: Brazi Negoiești / Brazi Negoiești
Joc întrerupt la pauză, la scorul de 2-2. Joc omologat de către Comisia de Competiţii şi Disciplină.
Duminica, 17 Noiembrie 2019, 11:00
LIGA B PRAHOVA, Seria SUD, etapa 12
Teren: Puchenii Moșneni / Puchenii Moșneni
Duminica, 17 Noiembrie 2019, 11:00
Teren: Puchenii Moșneni / Puchenii Moșneni
Nedisputat. Joc omologat de către Comisia de Competiţii şi Disciplină.
Duminica, 17 Noiembrie 2019, 13:30
LIGA C PRAHOVA, Seria CÂMPINA-PLOIEŞTI, etapa 12
Teren: Pușcași / Pușcași
Duminica, 17 Noiembrie 2019, 13:30
Teren: Pușcași / Pușcași
Sambata, 16 Noiembrie 2019, 12:15
JUNIORI C (2005), Seria a II-a, etapa 11
Teren: Baltita / Piciu Florinaș
Sambata, 16 Noiembrie 2019, 12:15
Teren: Baltita / Piciu Florinaș
Sambata, 16 Noiembrie 2019, 14:00
LIGA B PRAHOVA, Seria SUD, etapa 12
Teren: Baltita / Piciu Florinaș
Sambata, 16 Noiembrie 2019, 14:00
Teren: Baltita / Piciu Florinaș
Duminica, 10 Noiembrie 2019, 11:00
LIGA C PRAHOVA, Seria MIZIL-PLOIEŞTI, etapa 11
Teren: Berceni / Berceni
Duminica, 10 Noiembrie 2019, 11:00
Teren: Berceni / Berceni
Duminica, 10 Noiembrie 2019, 13:30
LIGA C PRAHOVA, Seria CÂMPINA-PLOIEŞTI, etapa 11
Teren: Pușcași / Pușcași
Duminica, 10 Noiembrie 2019, 13:30
Teren: Pușcași / Pușcași
Duminica, 10 Noiembrie 2019, 09:00
CUPA SATELOR, Seria I, etapa 2
Teren: Berceni / Berceni
Duminica, 10 Noiembrie 2019, 09:00
Teren: Berceni / Berceni
Duminica, 10 Noiembrie 2019, 10:20
CUPA SATELOR, Seria I, etapa 2
Teren: Berceni / Berceni
Duminica, 10 Noiembrie 2019, 10:20
Teren: Berceni / Berceni
Sambata, 9 Noiembrie 2019, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 13
Teren: Orășenesc / Vălenii de Munte
Sambata, 9 Noiembrie 2019, 11:00
Teren: Orășenesc / Vălenii de Munte
Sambata, 9 Noiembrie 2019, 14:00
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 11
Teren: Voința / Măgurele
Sambata, 9 Noiembrie 2019, 14:00
Teren: Voința / Măgurele
Duminica, 27 Octombrie 2019, 11:00
LIGA B PRAHOVA, Seria EST, etapa 9
Teren: Pleasa Sat / Pleasa Sat
Duminica, 27 Octombrie 2019, 11:00
Teren: Pleasa Sat / Pleasa Sat
Sambata, 26 Octombrie 2019, 15:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 11
Teren: Brazi Negoiești / Brazi Negoiești
Sambata, 26 Octombrie 2019, 15:00
Teren: Brazi Negoiești / Brazi Negoiești
Sambata, 26 Octombrie 2019, 10:00
JUNIORI C (2005), Seria a II-a, etapa 8
Teren: Filipești Târg / Filipești Târg
Sambata, 26 Octombrie 2019, 10:00
Teren: Filipești Târg / Filipești Târg
Vineri, 25 Octombrie 2019, 17:00
JUNIORI E (2009), Seria I, etapa 8
Teren: Poiana / Câmpina
Vineri, 25 Octombrie 2019, 17:00
Teren: Poiana / Câmpina
Duminica, 20 Octombrie 2019, 11:00
LIGA B PRAHOVA, Seria SUD, etapa 8
Teren: Puchenii Moșneni / Puchenii Moșneni
Duminica, 20 Octombrie 2019, 11:00
Teren: Puchenii Moșneni / Puchenii Moșneni
Duminica, 20 Octombrie 2019, 13:30
LIGA B PRAHOVA, Seria VEST, etapa 8
Teren: Popeşti / Popeşti - Brazi
Duminica, 20 Octombrie 2019, 13:30
Teren: Popeşti / Popeşti - Brazi
Sambata, 19 Octombrie 2019, 15:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 11
Teren: Ciresanu / Ciresanu
Sambata, 19 Octombrie 2019, 15:00
Teren: Ciresanu / Ciresanu
Sambata, 19 Octombrie 2019, 10:30
JUNIORI B (2003), etapa 7
Teren: Fântânele / Fântânele
Sambata, 19 Octombrie 2019, 10:30
Teren: Fântânele / Fântânele
Duminica, 13 Octombrie 2019, 11:00
LIGA C PRAHOVA, Seria CÂMPINA-PLOIEŞTI, etapa 7
Teren: Progresul / Proviţa de Jos
Duminica, 13 Octombrie 2019, 11:00
Teren: Progresul / Proviţa de Jos
Sambata, 12 Octombrie 2019, 09:30
JUNIORI C (2005), Seria a II-a, etapa 6
Teren: Parc Vest / Ploiești
Sambata, 12 Octombrie 2019, 09:30
Teren: Parc Vest / Ploiești
Sambata, 12 Octombrie 2019, 12:00
JUNIORI C (2005), Seria a II-a, etapa 6
Teren: Parc Vest / Ploiești
Sambata, 12 Octombrie 2019, 12:00
Teren: Parc Vest / Ploiești
Sambata, 12 Octombrie 2019, 15:00
LIGA B PRAHOVA, Seria EST, etapa 7
Teren: Gherghița / Gherghița
Sambata, 12 Octombrie 2019, 15:00
Teren: Gherghița / Gherghița
Vineri, 11 Octombrie 2019, 15:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 9
Teren: Sala Sporturilor / Ploiești
Vineri, 11 Octombrie 2019, 15:00
Teren: Sala Sporturilor / Ploiești
Duminica, 6 Octombrie 2019, 13:30
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 6
Teren: Brădetul / Ștefești
Duminica, 6 Octombrie 2019, 13:30
Teren: Brădetul / Ștefești
Duminica, 6 Octombrie 2019, 11:00
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 6
Teren: Avantul / Bertea
Duminica, 6 Octombrie 2019, 11:00
Teren: Avantul / Bertea
Sambata, 5 Octombrie 2019, 15:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 9
Teren: Tomsani / Tomsani
Sambata, 5 Octombrie 2019, 15:00
Teren: Tomsani / Tomsani
Sambata, 5 Octombrie 2019, 09:30
JUNIORI D (2007), Seria Elite, etapa 5
Teren: Eugen Şoriceanu / Breaza
Sambata, 5 Octombrie 2019, 09:30
Teren: Eugen Şoriceanu / Breaza
Duminica, 29 Septembrie 2019, 11:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 8
Teren: Valea Doftanei / Valea Doftanei
Duminica, 29 Septembrie 2019, 11:00
Teren: Valea Doftanei / Valea Doftanei
Sambata, 28 Septembrie 2019, 17:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 7
Teren: Brazi Negoiești / Brazi Negoiești
Sambata, 28 Septembrie 2019, 17:00
Teren: Brazi Negoiești / Brazi Negoiești
Sambata, 28 Septembrie 2019, 11:00
JUNIORI A (2001), etapa 4
Teren: CS / Bănești
Sambata, 28 Septembrie 2019, 11:00
Teren: CS / Bănești
Vineri, 27 Septembrie 2019, 17:30
JUNIORI E (2009), Seria I, etapa 4
Teren: Rafinărie / Câmpina
Vineri, 27 Septembrie 2019, 17:30
Teren: Rafinărie / Câmpina
Duminica, 22 Septembrie 2019, 11:00
LIGA C PRAHOVA, Seria CÂMPINA-PLOIEŞTI, etapa 4
Teren: Bratesti / Bratesti
Duminica, 22 Septembrie 2019, 11:00
Teren: Bratesti / Bratesti
Sambata, 21 Septembrie 2019, 17:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 7
Teren: Tomsani / Tomsani
Sambata, 21 Septembrie 2019, 17:00
Teren: Tomsani / Tomsani
Sambata, 21 Septembrie 2019, 11:30
JUNIORI C (2005), Seria a II-a, etapa 3
Teren: Rafinărie / Câmpina
Sambata, 21 Septembrie 2019, 11:30
Teren: Rafinărie / Câmpina
Sambata, 21 Septembrie 2019, 09:00
JUNIORI C (2005), Seria a II-a, etapa 3
Teren: Filipești Târg / Filipești Târg
Sambata, 21 Septembrie 2019, 09:00
Teren: Filipești Târg / Filipești Târg
Duminica, 15 Septembrie 2019, 13:30
LIGA C PRAHOVA, Seria MIZIL-PLOIEŞTI, etapa 3
Teren: Apostolache / Apostolache
Duminica, 15 Septembrie 2019, 13:30
Teren: Apostolache / Apostolache
Duminica, 15 Septembrie 2019, 11:00
LIGA C PRAHOVA, Seria MIZIL-PLOIEŞTI, etapa 3
Teren: Apostolache / Apostolache
Duminica, 15 Septembrie 2019, 11:00
Teren: Apostolache / Apostolache
Sambata, 14 Septembrie 2019, 14:00
JUNIORI A (2001), etapa 2
Teren: Orășenesc / Vălenii de Munte
Sambata, 14 Septembrie 2019, 14:00
Teren: Orășenesc / Vălenii de Munte
Sambata, 14 Septembrie 2019, 17:00
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 3
Teren: Bagdat-Schina / Slanic - Prajani
Sambata, 14 Septembrie 2019, 17:00
Teren: Bagdat-Schina / Slanic - Prajani
Duminica, 8 Septembrie 2019, 11:00
LIGA B PRAHOVA, Seria SUD, etapa 2
Teren: Cocorăști Colț / Cocorăști Colț
Duminica, 8 Septembrie 2019, 11:00
Teren: Cocorăști Colț / Cocorăști Colț
Duminica, 8 Septembrie 2019, 13:30
LIGA C PRAHOVA, Seria CÂMPINA-PLOIEŞTI, etapa 2
Teren: Bratesti / Bratesti
Duminica, 8 Septembrie 2019, 13:30
Teren: Bratesti / Bratesti
Sambata, 7 Septembrie 2019, 17:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 4
Teren: Eugen Şoriceanu / Breaza
Sambata, 7 Septembrie 2019, 17:00
Teren: Eugen Şoriceanu / Breaza
Sambata, 7 Septembrie 2019, 11:00
JUNIORI A (2001), etapa 1
Teren: "AFC" / Brebu
Sambata, 7 Septembrie 2019, 11:00
Teren: "AFC" / Brebu
Vineri, 6 Septembrie 2019, 16:00
JUNIORI E (2009), Seria Elite, etapa 1
Teren: Rafinărie / Câmpina
Vineri, 6 Septembrie 2019, 16:00
Teren: Rafinărie / Câmpina
Miercuri, 4 Septembrie 2019, 17:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 4
Teren: Berceni / Berceni
Miercuri, 4 Septembrie 2019, 17:00
Teren: Berceni / Berceni
Duminica, 1 Septembrie 2019, 13:30
LIGA C PRAHOVA, Seria MIZIL-PLOIEŞTI, etapa 1
Teren: Berceni / Berceni
Duminica, 1 Septembrie 2019, 13:30
Teren: Berceni / Berceni
Duminica, 1 Septembrie 2019, 11:00
LIGA C PRAHOVA, Seria MIZIL-PLOIEŞTI, etapa 1
Teren: Dârvari / Dârvari
Duminica, 1 Septembrie 2019, 11:00
Teren: Dârvari / Dârvari
Sambata, 31 August 2019, 18:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 3
Teren: Cornu / Cornu
Sambata, 31 August 2019, 18:00
Teren: Cornu / Cornu
Duminica, 18 August 2019, 11:00
Cupa Romaniei, Turul I, etapa 1
Teren: Vulturul / Zănoaga
Duminica, 18 August 2019, 11:00
Teren: Vulturul / Zănoaga
Duminica, 18 August 2019, 13:30
Cupa Romaniei, Turul I, etapa 1
Teren: Viitorul / Pantazi
Duminica, 18 August 2019, 13:30
Teren: Viitorul / Pantazi
Sambata, 17 August 2019, 18:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 1
Teren: Brazi Negoiești / Brazi Negoiești
Sambata, 17 August 2019, 18:00
Teren: Brazi Negoiești / Brazi Negoiești