Meciuri arbitrate
Duminica, 12 Iunie 2022, 11:00
SUPERLIGA B1 EST, etapa 26
Teren: Progresul / Drăgăneşti
Duminica, 12 Iunie 2022, 11:00
Teren: Progresul / Drăgăneşti
Duminica, 12 Iunie 2022, 13:30
LIGA B EST, etapa 26
Teren: Balta Doamnei / Balta Doamnei
Duminica, 12 Iunie 2022, 13:30
Teren: Balta Doamnei / Balta Doamnei
Duminica, 5 Iunie 2022, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 33
Teren: Eugen Şoriceanu / Breaza
Duminica, 5 Iunie 2022, 11:00
Teren: Eugen Şoriceanu / Breaza
Duminica, 5 Iunie 2022, 13:30
LIGA B VEST, etapa 26
Teren: Eugen Şoriceanu / Breaza
Duminica, 5 Iunie 2022, 13:30
Teren: Eugen Şoriceanu / Breaza
Miercuri, 1 Iunie 2022, 18:00
SUPERLIGA B1 EST, etapa 19
Teren: Viitorul / Cosminele
Miercuri, 1 Iunie 2022, 18:00
Teren: Viitorul / Cosminele
Amânat
Duminica, 29 Mai 2022, 11:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 32
Teren: Bordeni / Bordeni
Duminica, 29 Mai 2022, 11:00
Teren: Bordeni / Bordeni
Duminica, 22 Mai 2022, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 30
Teren: Vărbilău / Vărbilău
Duminica, 22 Mai 2022, 11:00
Teren: Vărbilău / Vărbilău
Duminica, 22 Mai 2022, 13:30
LIGA B NORD, etapa 23
Teren: Avantul / Bertea
Duminica, 22 Mai 2022, 13:30
Teren: Avantul / Bertea
Luni, 9 Mai 2022, 19:00
JUNIORI E (n.2011), etapa 21
Teren: Petrolul / Băicoi
Luni, 9 Mai 2022, 19:00
Teren: Petrolul / Băicoi
Duminica, 8 Mai 2022, 13:30
SUPERLIGA B1 VEST, etapa 21
Teren: Varnita / Varnita
Duminica, 8 Mai 2022, 13:30
Teren: Varnita / Varnita
Duminica, 8 Mai 2022, 11:00
LIGA B VEST, etapa 22
Teren: Potigrafu / Potigrafu
Duminica, 8 Mai 2022, 11:00
Teren: Potigrafu / Potigrafu
Duminica, 1 Mai 2022, 11:00
LIGA B EST, etapa 20
Teren: Viitorul / Pantazi
Duminica, 1 Mai 2022, 11:00
Teren: Viitorul / Pantazi
Duminica, 1 Mai 2022, 13:30
LIGA B EST, etapa 20
Teren: Dârvari / Dârvari
Duminica, 1 Mai 2022, 13:30
Teren: Dârvari / Dârvari
Sambata, 23 Aprilie 2022, 15:00
SUPERLIGA B1 EST, etapa 19
Teren: Colceag / Colceag
Sambata, 23 Aprilie 2022, 15:00
Teren: Colceag / Colceag
Sambata, 23 Aprilie 2022, 11:00
SUPERLIGA B1 EST, etapa 19
Teren: Baza sportivă / Valea Călugărească
Sambata, 23 Aprilie 2022, 11:00
Teren: Baza sportivă / Valea Călugărească
Vineri, 22 Aprilie 2022, 17:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 25
Teren: Teleajen / Ploiesti
Vineri, 22 Aprilie 2022, 17:00
Teren: Teleajen / Ploiesti
Duminica, 17 Aprilie 2022, 11:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 24
Teren: Puchenii Mari / Puchenii Mari
Duminica, 17 Aprilie 2022, 11:00
Teren: Puchenii Mari / Puchenii Mari
Duminica, 17 Aprilie 2022, 13:30
LIGA B VEST, etapa 19
Teren: Pușcași / Pușcași
Duminica, 17 Aprilie 2022, 13:30
Teren: Pușcași / Pușcași
Duminica, 10 Aprilie 2022, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 23
Teren: "Avântul" / Măneciu
Duminica, 10 Aprilie 2022, 11:00
Teren: "Avântul" / Măneciu
Duminica, 3 Aprilie 2022, 11:00
SUPERLIGA B1 EST, etapa 16
Teren: Aluniș / Aluniș
Duminica, 3 Aprilie 2022, 11:00
Teren: Aluniș / Aluniș
Duminica, 27 Martie 2022, 11:00
SUPERLIGA B1 EST, etapa 15
Teren: Progresul / Drăgăneşti
Duminica, 27 Martie 2022, 11:00
Teren: Progresul / Drăgăneşti
Duminica, 27 Martie 2022, 13:30
LIGA B EST, etapa 15
Teren: Balta Doamnei / Balta Doamnei
Duminica, 27 Martie 2022, 13:30
Teren: Balta Doamnei / Balta Doamnei
Duminica, 20 Martie 2022, 11:00
LIGA B EST, etapa 14
Teren: Boldești Grădiștea / Boldești Grădiștea
Duminica, 20 Martie 2022, 11:00
Teren: Boldești Grădiștea / Boldești Grădiștea
Duminica, 20 Martie 2022, 13:30
LIGA B EST, etapa 14
Teren: Viitorul / Fulga
Duminica, 20 Martie 2022, 13:30
Teren: Viitorul / Fulga
Sambata, 19 Martie 2022, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 20
Teren: Drajna / Drajna
Sambata, 19 Martie 2022, 11:00
Teren: Drajna / Drajna
Sambata, 19 Martie 2022, 14:00
JUNIORI C (n. 2007), Seria a II-a, etapa 12
Teren: Vega / Ploiești
Sambata, 19 Martie 2022, 14:00
Teren: Vega / Ploiești
Duminica, 21 Noiembrie 2021, 11:00
LIGA B NORD, etapa 12
Teren: Valea Dulce / Valea Dulce
Duminica, 21 Noiembrie 2021, 11:00
Teren: Valea Dulce / Valea Dulce
Duminica, 21 Noiembrie 2021, 13:30
LIGA B NORD, etapa 12
Teren: Sportul / Valea Cucului
Duminica, 21 Noiembrie 2021, 13:30
Teren: Sportul / Valea Cucului
Sambata, 20 Noiembrie 2021, 14:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 16
Teren: Tinereţea / Izvoarele
Sambata, 20 Noiembrie 2021, 14:00
Teren: Tinereţea / Izvoarele
Duminica, 14 Noiembrie 2021, 11:00
LIGA B EST, etapa 11
Teren: Sălciile / Sălciile
Duminica, 14 Noiembrie 2021, 11:00
Teren: Sălciile / Sălciile
Duminica, 14 Noiembrie 2021, 13:30
LIGA B EST, etapa 11
Teren: Boldești Grădiștea / Boldești Grădiștea
Duminica, 14 Noiembrie 2021, 13:30
Teren: Boldești Grădiștea / Boldești Grădiștea
Sambata, 13 Noiembrie 2021, 14:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 15
Teren: "AFC" / Brebu
Sambata, 13 Noiembrie 2021, 14:00
Teren: "AFC" / Brebu
Duminica, 7 Noiembrie 2021, 13:30
SUPERLIGA B1 EST, etapa 11
Teren: Progresul / Drăgăneşti
Duminica, 7 Noiembrie 2021, 13:30
Teren: Progresul / Drăgăneşti
Duminica, 7 Noiembrie 2021, 11:00
LIGA B EST, etapa 10
Teren: Dârvari / Dârvari
Duminica, 7 Noiembrie 2021, 11:00
Teren: Dârvari / Dârvari
Sambata, 6 Noiembrie 2021, 14:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 14
Teren: Coada Izvor / Manești
Sambata, 6 Noiembrie 2021, 14:00
Teren: Coada Izvor / Manești
Se disputa la Manesti - Coada Izvor
Sambata, 6 Noiembrie 2021, 11:00
JUNIORI A (n. 2003), etapa 9
Teren: Balta Doamnei / Balta Doamnei
Sambata, 6 Noiembrie 2021, 11:00
Teren: Balta Doamnei / Balta Doamnei
Duminica, 31 Octombrie 2021, 13:30
LIGA B EST, etapa 9
Teren: Apostolache / Apostolache
Duminica, 31 Octombrie 2021, 13:30
Teren: Apostolache / Apostolache
Duminica, 31 Octombrie 2021, 11:00
LIGA B NORD, etapa 9
Teren: Gornet / Gornet
Duminica, 31 Octombrie 2021, 11:00
Teren: Gornet / Gornet
Sambata, 30 Octombrie 2021, 15:30
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 13
Teren: Ciresanu / Ciresanu
Sambata, 30 Octombrie 2021, 15:30
Teren: Ciresanu / Ciresanu
Sambata, 30 Octombrie 2021, 13:00
JUNIORI C (n. 2007), Seria a II-a, etapa 8
Teren: Ciresanu / Ciresanu
Sambata, 30 Octombrie 2021, 13:00
Teren: Ciresanu / Ciresanu
Sambata, 30 Octombrie 2021, 10:30
JUNIORI B (n. 2005), etapa 8
Teren: Voința / Ciorani
Sambata, 30 Octombrie 2021, 10:30
Teren: Voința / Ciorani
Nedisputat. Echipa gazdă nu a asigurat asistența medicală. Joc omologat de către Comisia de Competiții şi Disciplină.
Marti, 26 Octombrie 2021, 16:00
JUNIORI D (n.2009), Seria ELITE, etapa 8
Teren: Sintetic - Petrol / Câmpina
Marti, 26 Octombrie 2021, 16:00
Teren: Sintetic - Petrol / Câmpina
Duminica, 24 Octombrie 2021, 13:30
LIGA B EST, etapa 8
Teren: Balta Doamnei / Balta Doamnei
Duminica, 24 Octombrie 2021, 13:30
Teren: Balta Doamnei / Balta Doamnei
Duminica, 24 Octombrie 2021, 11:00
LIGA B VEST, etapa 8
Teren: Potigrafu / Potigrafu
Duminica, 24 Octombrie 2021, 11:00
Teren: Potigrafu / Potigrafu
Sambata, 23 Octombrie 2021, 15:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 12
Teren: Petrolul / Băicoi
Sambata, 23 Octombrie 2021, 15:00
Teren: Petrolul / Băicoi
Sambata, 23 Octombrie 2021, 10:00
JUNIORI C (n. 2007), Seria a II-a, etapa 7
Teren: Parc Vest / Ploiești
Sambata, 23 Octombrie 2021, 10:00
Teren: Parc Vest / Ploiești
Duminica, 17 Octombrie 2021, 11:00
SUPERLIGA B1 EST, etapa 8
Teren: Aluniș / Aluniș
Duminica, 17 Octombrie 2021, 11:00
Teren: Aluniș / Aluniș
Duminica, 17 Octombrie 2021, 13:30
SUPERLIGA B1 EST, etapa 8
Teren: Mălăești / Mălăești
Duminica, 17 Octombrie 2021, 13:30
Teren: Mălăești / Mălăești
Sambata, 16 Octombrie 2021, 15:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 11
Teren: CS / Bănești
Sambata, 16 Octombrie 2021, 15:00
Teren: CS / Bănești
Sambata, 16 Octombrie 2021, 10:00
JUNIORI C (n. 2007), Seria a II-a, etapa 6
Teren: Prahova / Ploieşti
Sambata, 16 Octombrie 2021, 10:00
Teren: Prahova / Ploieşti
Duminica, 10 Octombrie 2021, 13:30
SUPERLIGA B1 EST, etapa 7
Teren: Chitorani / Bucov
Duminica, 10 Octombrie 2021, 13:30
Teren: Chitorani / Bucov
Duminica, 10 Octombrie 2021, 11:00
LIGA B EST, etapa 6
Teren: Viitorul / Pantazi
Duminica, 10 Octombrie 2021, 11:00
Teren: Viitorul / Pantazi
Vineri, 8 Octombrie 2021, 16:00
JUNIORI E (n.2011), etapa 5
Teren: Sintetic - Petrol / Câmpina
Vineri, 8 Octombrie 2021, 16:00
Teren: Sintetic - Petrol / Câmpina
Duminica, 3 Octombrie 2021, 13:30
LIGA B EST, etapa 5
Teren: Iordacheanu / Iordacheanu
Duminica, 3 Octombrie 2021, 13:30
Teren: Iordacheanu / Iordacheanu
Duminica, 3 Octombrie 2021, 11:00
LIGA B NORD, etapa 5
Teren: Sportul / Valea Cucului
Duminica, 3 Octombrie 2021, 11:00
Teren: Sportul / Valea Cucului
Sambata, 2 Octombrie 2021, 15:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 9
Teren: "AFC" / Brebu
Sambata, 2 Octombrie 2021, 15:00
Teren: "AFC" / Brebu
Sambata, 2 Octombrie 2021, 12:00
JUNIORI C (n. 2007), Seria I, etapa 4
Teren: Valea Doftanei / Valea Doftanei
Sambata, 2 Octombrie 2021, 12:00
Teren: Valea Doftanei / Valea Doftanei
Duminica, 19 Septembrie 2021, 11:00
LIGA B EST, etapa 3
Teren: Vulturul / Zănoaga
Duminica, 19 Septembrie 2021, 11:00
Teren: Vulturul / Zănoaga
Duminica, 19 Septembrie 2021, 13:30
LIGA B EST, etapa 3
Teren: Dârvari / Dârvari
Duminica, 19 Septembrie 2021, 13:30
Teren: Dârvari / Dârvari
Sambata, 18 Septembrie 2021, 17:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 7
Teren: Teleajen / Ploiesti
Sambata, 18 Septembrie 2021, 17:00
Teren: Teleajen / Ploiesti
Sambata, 18 Septembrie 2021, 11:30
JUNIORI B (n. 2005), etapa 2
Teren: Voința / Ciorani
Sambata, 18 Septembrie 2021, 11:30
Teren: Voința / Ciorani
Sambata, 18 Septembrie 2021, 14:00
JUNIORI B (n. 2005), etapa 2
Teren: Progresul / Drăgăneşti
Sambata, 18 Septembrie 2021, 14:00
Teren: Progresul / Drăgăneşti
Duminica, 12 Septembrie 2021, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 6
Teren: Eugen Şoriceanu / Breaza
Duminica, 12 Septembrie 2021, 11:00
Teren: Eugen Şoriceanu / Breaza
Duminica, 12 Septembrie 2021, 13:30
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 6
Teren: Sintetic - Petrol / Câmpina
Duminica, 12 Septembrie 2021, 13:30
Teren: Sintetic - Petrol / Câmpina
Sambata, 11 Septembrie 2021, 11:30
JUNIORI A (n. 2003), etapa 1
Teren: Brazi / Brazi
Sambata, 11 Septembrie 2021, 11:30
Teren: Brazi / Brazi
Duminica, 5 Septembrie 2021, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 5
Teren: Mănești / Mănești
Duminica, 5 Septembrie 2021, 11:00
Teren: Mănești / Mănești
Miercuri, 1 Septembrie 2021, 18:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 4
Teren: Cocoșești / Cocoșești
Miercuri, 1 Septembrie 2021, 18:00
Teren: Cocoșești / Cocoșești
Duminica, 29 August 2021, 11:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 3
Teren: Poiana / Câmpina
Duminica, 29 August 2021, 11:00
Teren: Poiana / Câmpina
Sambata, 28 August 2021, 18:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 4
Teren: Tinereţea / Izvoarele
Sambata, 28 August 2021, 18:00
Teren: Tinereţea / Izvoarele
Sambata, 14 August 2021, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 2
Teren: Drajna / Drajna
Sambata, 14 August 2021, 11:00
Teren: Drajna / Drajna
Duminica, 8 August 2021, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 1
Teren: Vărbilău / Vărbilău
Duminica, 8 August 2021, 11:00
Teren: Vărbilău / Vărbilău
Data nu este disponibila, hh:mm
LIGA B EST, etapa 1
Teren: Fântânele / Fântânele
Data nu este disponibila, hh:mm
Teren: Fântânele / Fântânele
Data nu este disponibila, hh:mm
LIGA B EST, etapa 2
Teren: Vadu Părului / Vadu Părului
Data nu este disponibila, hh:mm
Teren: Vadu Părului / Vadu Părului
Data nu este disponibila, hh:mm
LIGA B VEST, etapa 1
Teren: Zalhanaua / Zalhanaua
Data nu este disponibila, hh:mm
Teren: Zalhanaua / Zalhanaua