Meciuri arbitrate
Duminica, 2 Aprilie 2023, 11:00
Superliga B1, Seria Vest, etapa 19
Teren: "AFC" / Brebu
Duminica, 2 Aprilie 2023, 11:00
Teren: "AFC" / Brebu
Duminica, 26 Martie 2023, 11:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 21
Teren: Comarnic / Comarnic
Duminica, 26 Martie 2023, 11:00
Teren: Comarnic / Comarnic
Duminica, 26 Martie 2023, 13:30
LIGA B PRAHOVA, Seria VEST, etapa 16
Teren: Sintetic - Petrol / Câmpina
Duminica, 26 Martie 2023, 13:30
Teren: Sintetic - Petrol / Câmpina
Duminica, 26 Martie 2023, 09:00
JUNIORI D (n.2010), Seria VEST, etapa 15
Teren: Sintetic - Petrol / Câmpina
Duminica, 26 Martie 2023, 09:00
Teren: Sintetic - Petrol / Câmpina
Duminica, 19 Martie 2023, 11:00
LIGA B PRAHOVA, Seria EST, etapa 14
Teren: Apostolache / Apostolache
Duminica, 19 Martie 2023, 11:00
Teren: Apostolache / Apostolache
Duminica, 12 Martie 2023, 11:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 19
Teren: CS / Blejoi
Duminica, 12 Martie 2023, 11:00
Teren: CS / Blejoi
Duminica, 5 Martie 2023, 11:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 18
Teren: Puchenii Mari / Puchenii Mari
Duminica, 5 Martie 2023, 11:00
Teren: Puchenii Mari / Puchenii Mari
Duminica, 27 Noiembrie 2022, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 17
Teren: Coada Izvor / Manești
Duminica, 27 Noiembrie 2022, 11:00
Teren: Coada Izvor / Manești
Joc omologat de către Comisia de Disciplină, pe teren: 3-6.
Duminica, 20 Noiembrie 2022, 11:00
LIGA B PRAHOVA, Seria VEST, etapa 13
Teren: Adunati / Adunati
Duminica, 20 Noiembrie 2022, 11:00
Teren: Adunati / Adunati
Duminica, 13 Noiembrie 2022, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 15
Teren: Teleajen / Ploiesti
Duminica, 13 Noiembrie 2022, 11:00
Teren: Teleajen / Ploiesti
Duminica, 13 Noiembrie 2022, 13:30
Superliga B1, Seria Est, etapa 12
Teren: Chitorani / Bucov
Duminica, 13 Noiembrie 2022, 13:30
Teren: Chitorani / Bucov
Duminica, 6 Noiembrie 2022, 11:00
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 10
Teren: Cotofenesti / Cotofenesti
Duminica, 6 Noiembrie 2022, 11:00
Teren: Cotofenesti / Cotofenesti
Duminica, 6 Noiembrie 2022, 13:30
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 10
Teren: Avantul / Bertea
Duminica, 6 Noiembrie 2022, 13:30
Teren: Avantul / Bertea
Duminica, 30 Octombrie 2022, 11:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 13
Teren: Rafinărie / Câmpina
Duminica, 30 Octombrie 2022, 11:00
Teren: Rafinărie / Câmpina
Duminica, 30 Octombrie 2022, 13:30
LIGA B PRAHOVA, Seria VEST, etapa 10
Teren: Sintetic - Petrol / Câmpina
Duminica, 30 Octombrie 2022, 13:30
Teren: Sintetic - Petrol / Câmpina
Vineri, 28 Octombrie 2022, 15:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 13
Teren: Sala Sporturilor / Ploiești
Vineri, 28 Octombrie 2022, 15:00
Teren: Sala Sporturilor / Ploiești
Duminica, 23 Octombrie 2022, 11:00
LIGA B PRAHOVA, Seria EST, etapa 9
Teren: Apostolache / Apostolache
Duminica, 23 Octombrie 2022, 11:00
Teren: Apostolache / Apostolache
Duminica, 23 Octombrie 2022, 13:30
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 8
Teren: Sangeru / Sangeru
Duminica, 23 Octombrie 2022, 13:30
Teren: Sangeru / Sangeru
Duminica, 16 Octombrie 2022, 13:30
LIGA B PRAHOVA, Seria VEST, etapa 8
Teren: Adunati / Adunati
Duminica, 16 Octombrie 2022, 13:30
Teren: Adunati / Adunati
Duminica, 16 Octombrie 2022, 11:00
LIGA B PRAHOVA, Seria VEST, etapa 8
Teren: Provița de Sus / Provița de Sus
Duminica, 16 Octombrie 2022, 11:00
Teren: Provița de Sus / Provița de Sus
Duminica, 2 Octombrie 2022, 11:00
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 9
Teren: Ștefești / Ștefești
Duminica, 2 Octombrie 2022, 11:00
Teren: Ștefești / Ștefești
Duminica, 2 Octombrie 2022, 13:30
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 5
Teren: Avantul / Bertea
Duminica, 2 Octombrie 2022, 13:30
Teren: Avantul / Bertea
Duminica, 25 Septembrie 2022, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 8
Teren: Eugen Şoriceanu / Breaza
Duminica, 25 Septembrie 2022, 11:00
Teren: Eugen Şoriceanu / Breaza
Duminica, 25 Septembrie 2022, 13:30
LIGA B PRAHOVA, Seria VEST, etapa 5
Teren: Progresul / Proviţa de Jos
Duminica, 25 Septembrie 2022, 13:30
Teren: Progresul / Proviţa de Jos
Duminica, 18 Septembrie 2022, 11:00
Superliga B1, Seria Vest, etapa 5
Teren: Vâlcănești / Vâlcănești
Duminica, 18 Septembrie 2022, 11:00
Teren: Vâlcănești / Vâlcănești
Duminica, 18 Septembrie 2022, 13:30
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 3
Teren: Tiparesti / Tiparesti
Duminica, 18 Septembrie 2022, 13:30
Teren: Tiparesti / Tiparesti
Duminica, 11 Septembrie 2022, 11:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 5
Teren: ”Conpet” / Strejnic
Duminica, 11 Septembrie 2022, 11:00
Teren: ”Conpet” / Strejnic
Duminica, 11 Septembrie 2022, 13:30
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 5
Teren: Târgșorul Vechi / Târgșorul Vechi
Duminica, 11 Septembrie 2022, 13:30
Teren: Târgșorul Vechi / Târgșorul Vechi
Joc omologat de către Comisia de Competiții şi Disciplină, pe teren 3-3.
Duminica, 4 Septembrie 2022, 11:00
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 1
Teren: Olteni / Olteni
Duminica, 4 Septembrie 2022, 11:00
Teren: Olteni / Olteni
Duminica, 4 Septembrie 2022, 13:30
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 1
Teren: Voința / Măgurele
Duminica, 4 Septembrie 2022, 13:30
Teren: Voința / Măgurele
Sambata, 3 Septembrie 2022, 17:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 4
Teren: "AFC" / Brebu
Sambata, 3 Septembrie 2022, 17:00
Teren: "AFC" / Brebu
Duminica, 21 August 2022, 11:00
Cupa Romaniei, Turul 1, etapa 1
Teren: Sălciile / Sălciile
Duminica, 21 August 2022, 11:00
Teren: Sălciile / Sălciile
Duminica, 21 August 2022, 13:30
Cupa Romaniei, Turul 1, etapa 1
Teren: Viitorul / Fulga
Duminica, 21 August 2022, 13:30
Teren: Viitorul / Fulga
Sambata, 20 August 2022, 18:00
LIGA A PRAHOVA, etapa 1
Teren: "Avântul" / Măneciu
Sambata, 20 August 2022, 18:00
Teren: "Avântul" / Măneciu