Informari si comunicate
21-01-2019
Încep cursurile pentru Licenţa C UEFA

Proba practică este programată sâmbătă, 26 ianuarie

detalii...
11-01-2019
Şedinţele cu delegaţii şi programul Cupei României

Turul al III-lea al Cupei României este programat pe 16-17 februarie. Programul jocurilor îl găsiţi în secţiunea Competiţii/Cupa României/Turul al III-lea.

detalii...
10-01-2019
Scoala pentru formarea arbitrilor 2019

In luna martie 2019 se va deschide o noua scoala pentru formarea arbitrilor.

detalii...
07-01-2019
Doliu în fotbalul prahovean

Observatorul Ion Albină a trecut în nefiinţă, la vârsta de 67 de ani.

detalii...
07-01-2019
Testarea fizica si teoretica 2019

In data de 16.02.2019 se vor sustine testarea fizica si testarea teoretica pentru toate categoriile de arbitri.

detalii...
25-12-2018
Sarbatori fericite!

Asociatia Judeteana de Fotbal Prahova va ureaza SARBATORI FERICITE!

detalii...
21-12-2018
Petrolul 95 a câștigat Cupa Moş Crăciun

Sâmbătă, 22 decembrie, la Sala Olimpia din Ploieşti se desfăşoară etapa finală a ediţiei din acest an a Cupei Moş Crăciun

detalii...
18-12-2018
Licenţa C UEFA

Ultima zi de înscriere, 9 ianuarie 2019, ora 12.00

detalii...
16-12-2018
Update:Rezultate optimi si sferturi Cupa Moş Crăciun

Vineri şi duminică, în sălile de sport din Urlaţi, Breaza, Blejoi şi Valea Călugărească s-au desfăşurat jocurile din faza grupelor a Cupei Moş Crăciun

detalii...
12-12-2018
Program competiţional Cupa "Moş Crăciun", ediţia a XXVI-a

Turneele preliminare se dispută la Urlaţi, Valea Călugărească, Breaza şi Blejoi

detalii...
toate comunicatele

Unirea Urlaţi

Localitatea Urlati

Informatii generale
Teren Unirea / Urlati ( 500 locuri )
Contact
Staff-ul echipei
Presedinte
Secretar
Vicepresedinte
Organizator de competitii
Antrenor
LIGA A PRAHOVA - sezon 2016/2017
# Nume echipa M V E I G P A
1 ACS Petrolul 52 Ploieşti 30 25 5 0 125-11 80p +35
2CS Blejoi30223596-3269p+24
3 AFC Băneşti-Urleta 30 21 3 6 98-30 66p +21
4CS Păuleşti301785104-3959p+14
5 CSO Plopeni 30 15 6 9 84-56 51p +6
6CS Cornu301551062-5650p+5
7 Petrolul Băicoi 30 13 8 9 47-35 47p +2
8CSO Teleajenul Vălenii de Munte301281058-5844p-1
9 Avântul Măneciu 30 14 1 15 48-67 43p -2
10CS Măneşti 2013 Coada Izvorului30981353-8535p-10
11 CSO Tricolorul Breaza 30 9 6 15 36-65 33p -12
12AFC Brebu30961554-7033p-12
13 CS Ceptura 30 10 2 18 69-96 32p -13
14AS Tufeni Băicoi30542149-10819p-26
15 Unirea Urlaţi 30 3 2 25 24-107 11p -34
16Unirea Cocorăştii Colţ30152436-1288p-37
Competitii in care participa / a participat
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 Androne Constantin 1988 44570
2 Anghel Valentin 03-09-1984 46523
3 Arnăutu Bogdan Petre 24-02-1994 2620
4 Axinte Leonardo 18-10-1990 43726
5 Bobeică Alexandru 27-03-1987 40076
6 Butoi Constantin 22-11-1990 47579
7 Bărbuceanu Andrei Georgian 25-01-1996 55180
8 Carpen Ion Marius 12-02-1993 17575
9 Chercheaţă Valentin 09-02-1999 56839
10 Dinu Pavel 25-11-1995 51559
11 Dinu Vasile 09-05-1992 59139
12 Dobre Ioan Alexandru 03-10-1995 52048
13 Drăghici Cornel
14 Ducu Claudiu Constantin 17-06-1993 52052
15 Dumitrache Valentin Ionuţ 02-03-1999 52240
16 Gavriloiu Ricardo 16-02-1998 49105
17 Gheorghe Andrei Cătălin 04-10-1994 55740
18 Gheorghe Florin 12-01-1995 2618 (FRF); 52344 (FRF)
19 Ghica Florin 46946
20 Ghiţă George Florin 20-03-1988 46908
21 Ghiţă Nicolae Gheorghe 11-05-1977 33553
22 Goran Vasile Iulian 19-07-1998 56814
23 Harpă Emil Ştefan 12-12-1999 51271
24 Ilie Claudiu Andrei 03-08-1999 51274
25 Ionică Mihai 28-07-1992 45102
26 Iordache Valentin Roberto 02-02-1982 38911
27 Ivănescu Ionuţ 28-12-1993 53663
28 Ivănoiu Mădălin Georgian 26-11-1992 51766
29 Jipa Lucian Ionuţ 09-01-1992 853
30 Juju Sorin 08-04-1971 28330
31 Manolache Aurelian Eusebio 25-01-1992 44871
32 Manu Răzvan 1991 49122
33 Maradin Andrei Nicuşor 20-05-1993 46252
34 Marin Robert Adrian 08-07-1998 58109
35 Matache Aurel Ştefan 15-10-1995 52747
36 Matei Laurenţiu 1986 40740
37 Mihalache Bogdan Alexandru 21-01-1994 47434
38 Mihalache Cristian 01-01-1995
39 Minoiu Ion Gabriel 02-12-1991 53075
40 Miricică Robert-vlăduţ 22-12-1998 51281
41 Moise Alexandru Ionuţ 02-01-1995 51339
42 Neacşu George Laurenţiu 04-06-1998 56680
43 Necula Alexandru 55960
44 Oancea Daniel Marian 07-04-1993 48010
45 Pîrvu Alexandru Vladimir 15-08-1991 54939
46 Pavel Liviu
47 Petrea Robert 13-01-1996 51199
48 Popa Cătălin 1991 427
49 Ristache Marian Florin 26-03-1995 51348
50 Rob Cosmin Valeriu 23-10-1986 039020
51 Rob Gabriel Roberto 12-08-1992 2808; 45878
52 Roşu Cristian Lucian 28-06-1995 55937
53 Sandu Mario Robert 10-08-1998 56841
54 Sonu Valeriu Robert 10-07-1991 51283
55 Stan Lazăr 28-11-1966 23502
56 Stan Ştefan Cătălin 18-08-1998 55711
57 Stănescu Ştefan Cristian 29-09-1987 58566
58 Tache Andrei 15-01-1996 54367
59 Trifan Florin Cătălin 24-02-1998 51425
60 Tudor Gabriel Claudiu 12-04-1987 039365
61 Tudorache Ionuţ Alexandru 04-11-1990 43722; 5310
62 Tudorache Liviu Marian 20-09-1990 44872
63 Ungureanu Vasile 07-11-1985 44238
64 Ursea Marian George 18-07-1994 52745
65 Vasile Remus Sebastian 04-09-1994 53662
66 Vizinteanu Alexandru 22-07-1988 041600
67 Zahiu Mihail Gabriel 07-03-1995 51366
Meciurile disputate in sezonul actual
LIGA A PRAHOVA Etapa 15
25-11-2018
Unirea Urlaţi
LIGA A PRAHOVA Etapa 14
17-11-2018
CSO Teleajenul Vălenii de Munte
Pauza: 0-0
LIGA A PRAHOVA Etapa 13
10-11-2018
Unirea Urlaţi
Pauza: 1-0
LIGA A PRAHOVA Etapa 12
03-11-2018
Petrolistul Boldeşti
Pauza: 0-1
LIGA A PRAHOVA Etapa 11
27-10-2018
Unirea Urlaţi
Pauza: 2-1
LIGA A PRAHOVA Etapa 10
20-10-2018
AS Strejnic
Observatii: Echipa oaspete nu s-a prezentat la joc. Meci omologat de către Comisia de Competiții și Disciplină.
LIGA A PRAHOVA Etapa 9
13-10-2018
Unirea Urlaţi
Pauza: 2-1
LIGA A PRAHOVA Etapa 8
06-10-2018
CS Ceptura
Observatii: Nedisputat. Joc omologat de către Comisia de Competiții și Disciplină.
LIGA A PRAHOVA Etapa 7
30-09-2018
Unirea Urlaţi
Pauza: 2-3
LIGA A PRAHOVA Etapa 6
22-09-2018
AFC Brebu
Pauza: 0-1
LIGA A PRAHOVA Etapa 5
16-09-2018
Unirea Urlaţi
Pauza: 2-1
LIGA A PRAHOVA Etapa 4
08-09-2018
Unirea Urlaţi
Pauza: 2-2
LIGA A PRAHOVA Etapa 3
01-09-2018
CSO Tricolorul Breaza
Pauza: 1-1
LIGA A PRAHOVA Etapa 2
26-08-2018
Unirea Urlaţi
Pauza: 0-0
LIGA A PRAHOVA Etapa 1
18-08-2018
Avântul Măneciu
Pauza: 3-0
JUNIORI A (2000) Etapa 9
27-10-2018
Unirea Urlaţi
JUNIORI A (2000) Etapa 8
20-10-2018
CS Măneşti 2013 Coada Izvorului
JUNIORI A (2000) Etapa 7
12-10-2018
Unirea Urlaţi
JUNIORI A (2000) Etapa 5
29-09-2018
Unirea Urlaţi
JUNIORI A (2000) Etapa 4
22-09-2018
Unirea Urlaţi
JUNIORI A (2000) Etapa 3
15-09-2018
CSO Teleajenul Vălenii de Munte
JUNIORI A (2000) Etapa 2
08-09-2018
Unirea Urlaţi
JUNIORI A (2000) Etapa 1
01-09-2018
AFC Brebu
JUNIORI B (2002) Etapa 13
03-11-2018
AS Starchiojd
JUNIORI B (2002) Etapa 12
27-10-2018
Unirea Urlaţi
JUNIORI B (2002) Etapa 10
13-10-2018
Unirea Urlaţi
JUNIORI B (2002) Etapa 9
06-10-2018
AS Targşorul Vechi Stăncești
JUNIORI B (2002) Etapa 7
22-09-2018
Petrolul Ologeni
JUNIORI B (2002) Etapa 6
15-09-2019
Unirea Urlaţi
JUNIORI B (2002) Etapa 5
17-10-2018
CSO Plopeni
JUNIORI B (2002) Etapa 4
07-09-2018
Unirea Urlaţi
JUNIORI B (2002) Etapa 3
05-09-2018
Hagianu Mircea Junior Câmpina
JUNIORI B (2002) Etapa 2
01-09-2018
Unirea Urlaţi
JUNIORI B (2002) Etapa 1
29-08-2018
CS Ceptura
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe