Informari si comunicate
11-01-2019
Şedinţele cu delegaţii şi programul Cupei României

Turul al III-lea al Cupei României este programat pe 16-17 februarie. Programul jocurilor îl găsiţi în secţiunea Competiţii/Cupa României/Turul al III-lea.

detalii...
10-01-2019
Scoala pentru formarea arbitrilor 2019

In luna martie 2019 se va deschide o noua scoala pentru formarea arbitrilor.

detalii...
07-01-2019
Doliu în fotbalul prahovean

Observatorul Ion Albină a trecut în nefiinţă, la vârsta de 67 de ani.

detalii...
07-01-2019
Testarea fizica si teoretica 2019

In data de 16.02.2019 se vor sustine testarea fizica si testarea teoretica pentru toate categoriile de arbitri.

detalii...
25-12-2018
Sarbatori fericite!

Asociatia Judeteana de Fotbal Prahova va ureaza SARBATORI FERICITE!

detalii...
21-12-2018
Petrolul 95 a câștigat Cupa Moş Crăciun

Sâmbătă, 22 decembrie, la Sala Olimpia din Ploieşti se desfăşoară etapa finală a ediţiei din acest an a Cupei Moş Crăciun

detalii...
18-12-2018
Licenţa C UEFA

Ultima zi de înscriere, 9 ianuarie 2019, ora 12.00

detalii...
16-12-2018
Update:Rezultate optimi si sferturi Cupa Moş Crăciun

Vineri şi duminică, în sălile de sport din Urlaţi, Breaza, Blejoi şi Valea Călugărească s-au desfăşurat jocurile din faza grupelor a Cupei Moş Crăciun

detalii...
12-12-2018
Program competiţional Cupa "Moş Crăciun", ediţia a XXVI-a

Turneele preliminare se dispută la Urlaţi, Valea Călugărească, Breaza şi Blejoi

detalii...
05-12-2018
Regulament Cupa Moş Crăciun, ediţia 2018

Cupa Moş Crăciun se va desfăşura în perioada 14-22 decembrie

detalii...
toate comunicatele

AFC Brebu

Localitatea Brebu

Informatii generale
Culori roșu-galben
Teren "AFC" / Brebu
Sponsori Primăria și Consiliul Local Brebu
Contact 0721642600
Staff-ul echipei
Presedinte Cătălin Tănase
Secretar
Vicepresedinte Drăgan Victor
Organizator de competitii Octavian Pană
Antrenor Robert Banu
Antrenor secund Sebastian Stănulescu
Antrenor copii Corneanu Aurel
LIGA A PRAHOVA - sezon 2018/2019
# Nume echipa M V E I G P A
1 AFC Băneşti-Urleta 15 13 1 1 57-16 40p +16
2CS Blejoi15131152-1240p+16
3 Petrolistul Boldeşti 15 10 5 0 44-11 35p +11
4CS Cornu15102339-1732p+11
5 CSO Plopeni 15 7 5 3 37-11 26p +5
6AFC Brebu1573528-2524p+3
7 CS Păuleşti 15 7 2 6 33-27 23p -1
8CSO Teleajenul Vălenii de Munte1554623-2319p-2
9 CS Măneşti 2013 Coada Izvorului 15 5 2 8 35-40 17p -7
10CSO Tricolorul Breaza1552823-3217p-4
11 Unirea Urlaţi 15 4 4 7 23-26 16p -5
12Avântul Măneciu1551923-2916p-5
13 Petrolul 95 Ploieşti 15 4 1 10 20-39 13p -8
14Tinereţea Izvoarele1533922-4312p-12
15 AS Strejnic 15 3 2 10 12-38 11p -13
16CS Ceptura15001515-970p-24
Competitii in care participa / a participat
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 Albu Mihail Horaţiu 03-03-2000 59260
2 Alecu Ionuţ Cosmin 13-01-1996 55343
3 Baciu Bogdan Mihai 31-10-1996 52266
4 Baciu Ionuţ Alexandru 07-03-1990 51140
5 Badea George Alexandru 12-12-1992 53217
6 Banu Robert Marian 27-11-1973 44241
7 Bej Alexandru Nicolae 23-07-1991 51371
8 Bucura Bogdan Florin 01-12-1991 51268
9 Bucşa Cătălin Constantin 23-10-1993 54514
10 Budileanu Iulian 05-10-1986 40958
11 Bunea Valentin 27-09-1978 33249
12 Burchi Adrian 1991 45920
13 Burlacu Vlăduţ Aurelian 11-08-1994 52841
14 Băjenaru Gheorghe Daniel 21-04-1995 57200
15 Cârstea Florin Laurenţiu 02-02-1994 42330
16 Ciobotaru Daniel 25-07-1987 42781
17 Corneanu Alexandru 05-07-1991 51666
18 Covaci Ionuț-costin 17-05-1997 55338
19 Creţu Iulian Vasile 05-07-1993 51679
20 Dragomir Alexandru Mihai 27-08-1983 44242
21 Drăgan George Vlăduţ 28-06-1999 55345
22 Drăgan Victor 17-02-1975 34687
23 Dumitraşcu Daniel Dumitru 08-09-1992 55366
24 Dumitru Bogdan 18-01-1994 3849, 53181 (AJF)
25 Dumitru Bogdan Gabriel 31-03-1988 039752
26 Dumitru Marius Georgian 30-08-1990 43340
27 Durbac Valentin Ionuţ 08-03-1982 038496
28 Ganea Ciprian Mihai 28-06-1983 56340
29 Gîlcă Mihai 06-11-1986 60879
30 Gherleanu Marius Constantin 20-10-1995 55356
31 Gorgan Gabriel 29-10-1983 46673
32 Hromei Ştefan Alexandru 16-02-1992 42876
33 Ion Lucian 22-12-1984 49989
34 Ioniţă Iulian 01-07-1977 51475
35 Lupescu Alexandru Ionuţ 14-07-1997
36 Lupu Andrei Răzvan 28-07-1992 52374
37 Maracineanu Eduard Manuel 13-06-1993 56620
38 Marcu Mirel Ion 03-04-1994 42525
39 Moraru Valentin
40 Motoroiu Mihai 18-04-1987 041074
41 Negreanu Daniel Mihai
42 Niţă Iulian Cătălin 03-12-1991 42373
43 Oancea George Tiberiu 18-11-1992 54491
44 Oprica Robert Marian 17-12-1999 54035
45 Pancovici Florin Daniel 04-04-1977 29983
46 Pavelescu Andrei Alexandru 30-11-1998 59230
47 Plumb Vasile Silviu 04-08-1990 47837
48 Rada Ion Cristian 02-04-1992 55638
49 Rada Marian Sebastian 30-07-1998 56906
50 Savu Alexandru 13-02-1985 39850
51 Sora Daniel Alexandru 26-12-1984 42864
52 Spînu Cristian Ionuţ 24-05-1995 52424
53 Stoica Florin 06-08-1988 45877
54 Stoica Sebastian Ionuţ 29-10-1995 55347
55 Stănulescu Sebastian Nicolae 30-09-1985 42332
56 Săcuiu Alexandru Ionuț 28-10-1995 52168
57 Tîrboiu Alexandru Ionuţ 07-01-1992 53018
58 Toader Florin 39761
59 Tănase Constantin 16-09-1981 58939
60 Voinea Ştefan 29-01-1991 041314
61 Zaibert Iulian 08-02-1980 16427
62 Zecheru Laurenţiu Sorin 19-02-1990 49055
63 Ştefan Marian Ionuţ 07-07-1999 55302
Meciurile disputate in sezonul actual
LIGA A PRAHOVA Etapa 15
24-11-2018
AFC Brebu
Pauza: 1-0
LIGA A PRAHOVA Etapa 14
17-11-2018
Petrolistul Boldeşti
Pauza: 1-0
LIGA A PRAHOVA Etapa 13
10-11-2018
AFC Brebu
Pauza: 1-0
LIGA A PRAHOVA Etapa 12
03-11-2018
AS Strejnic
Pauza: 1-0
LIGA A PRAHOVA Etapa 11
27-10-2018
AFC Brebu
LIGA A PRAHOVA Etapa 10
20-10-2018
CS Ceptura
Pauza: 0-0
LIGA A PRAHOVA Etapa 9
14-10-2018
AFC Brebu
Pauza: 0-2
LIGA A PRAHOVA Etapa 8
06-10-2018
AFC Brebu
Pauza: 2-0
LIGA A PRAHOVA Etapa 7
29-09-2018
Petrolul 95 Ploieşti
Pauza: 1-2
LIGA A PRAHOVA Etapa 6
22-09-2018
AFC Brebu
Pauza: 0-1
LIGA A PRAHOVA Etapa 5
15-09-2018
CSO Tricolorul Breaza
Pauza: 3-0
LIGA A PRAHOVA Etapa 4
09-09-2018
AFC Brebu
Pauza: 0-1
LIGA A PRAHOVA Etapa 3
01-09-2018
Avântul Măneciu
Pauza: 1-0
LIGA A PRAHOVA Etapa 2
25-08-2018
AFC Brebu
Pauza: 1-0
LIGA A PRAHOVA Etapa 1
18-08-2018
CSO Teleajenul Vălenii de Munte
Pauza: 1-0
JUNIORI A (2000) Etapa 9
27-10-2018
CSO Teleajenul Vălenii de Munte
JUNIORI A (2000) Etapa 8
20-10-2018
AFC Brebu
JUNIORI A (2000) Etapa 7
13-10-2018
Petrolistul Boldeşti
JUNIORI A (2000) Etapa 6
06-10-2018
AFC Băneşti-Urleta
JUNIORI A (2000) Etapa 5
29-09-2018
AFC Brebu
JUNIORI A (2000) Etapa 4
22-09-2018
ACS Băicoi
JUNIORI A (2000) Etapa 2
08-09-2018
CS Cornu
JUNIORI A (2000) Etapa 1
01-09-2018
AFC Brebu
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe