Informari si comunicate
20-11-2018
Încep înscrierile la Cupa Moş Crăciun

Şedinţa cu delegaţii este programată luni, 3 decembrie, de la ora 12.00

detalii...
12-11-2018
Cupa Satelor a ajuns în vitrina echipei Comuna Teișani

Echipa condusă de Gheorghe Stanciu a înregistrat trei victorii în turneul final

detalii...
09-11-2018
09-11-2018
09-11-2018
Cupa Satelor, la etapa finală

În ultimul act se vor confrunta echipele din comunele Valea Călugărească, Blejoi, Teişani şi Măneciu

detalii...
31-10-2018
Programul fazei semifinale din cadrul Cupei Satelor

Sâmbătă, 3 noiembrie, se desfăşoară faza următoare a competiţiei

detalii...
25-10-2018
Cupa Satelor, etapa a III-a

Echipele Comuna Măneşti şi Comuna Păuleşti s-au calificat în faza următoare a competiţiei. Vineri şi sâmbătă se dispută ultima etapă din celelalte serii.

detalii...
18-10-2018
Cupa Satelor, etapa a II-a

La finalul săptămânii trecute s-a desfăşurat etapa a II-a din cadrul Cupei Satelor

detalii...
18-10-2018
17-10-2018
Examen Categ.a II-a

In data de 15.11.2018 se va sustine examenul pentru obtinerea Categ a II-a

detalii...
toate comunicatele

AFC Brebu

Localitatea Brebu

Informatii generale
Culori roșu-galben
Teren "AFC" / Brebu
Sponsori Primăria și Consiliul Local Brebu
Contact 0721642600
Staff-ul echipei
Presedinte Cătălin Tănase
Secretar
Vicepresedinte Drăgan Victor
Organizator de competitii Octavian Pană
Antrenor Robert Banu
Antrenor secund Sebastian Stănulescu
Antrenor copii Corneanu Aurel
LIGA A PRAHOVA - sezon 2018/2019
# Nume echipa M V E I G P A
1 CS Blejoi 14 12 1 1 50-11 37p +16
2AFC Băneşti-Urleta14121152-1537p+16
3 Petrolistul Boldeşti 14 9 5 0 42-11 32p +11
4CS Cornu1391337-1728p+10
5 CSO Plopeni 14 7 5 2 36-9 26p +5
6AFC Brebu1473427-2024p+3
7 CS Păuleşti 14 6 2 6 25-25 20p -1
8CS Măneşti 2013 Coada Izvorului1452735-3817p-7
9 CSO Tricolorul Breaza 14 5 2 7 22-30 17p -4
10CSO Teleajenul Vălenii de Munte1444619-2316p-2
11 Unirea Urlaţi 14 4 3 7 23-26 15p -6
12Avântul Măneciu1441921-2813p-5
13 Petrolul 95 Ploieşti 14 4 1 9 20-35 13p -8
14Tinereţea Izvoarele1332822-4111p-10
15 AS Strejnic 14 3 1 10 12-38 10p -11
16CS Ceptura14001413-890p-24
Competitii in care participa / a participat
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 Albu Mihail Horaţiu 03-03-2000 59260
2 Alecu Ionuţ Cosmin 13-01-1996 55343
3 Baciu Bogdan Mihai 31-10-1996 52266
4 Baciu Ionuţ Alexandru 07-03-1990 51140
5 Badea George Alexandru 12-12-1992 53217
6 Banu Robert Marian 27-11-1973 44241
7 Bej Alexandru Nicolae 23-07-1991 51371
8 Bucura Bogdan Florin 01-12-1991 51268
9 Bucşa Cătălin Constantin 23-10-1993 54514
10 Budileanu Iulian 05-10-1986 40958
11 Burchi Adrian 1991 45920
12 Burlacu Vlăduţ Aurelian 11-08-1994 52841
13 Băjenaru Gheorghe Daniel 21-04-1995 57200
14 Cârstea Florin Laurenţiu 02-02-1994 42330
15 Ciobotaru Daniel 25-07-1987 42781
16 Corneanu Alexandru 05-07-1991 51666
17 Covaci Ionuț-costin 17-05-1997 55338
18 Creţu Iulian Vasile 05-07-1993 51679
19 Dragomir Alexandru Mihai 27-08-1983 44242
20 Drăgan George Vlăduţ 28-06-1999 55345
21 Drăgan Victor 17-02-1975 34687
22 Dumitraşcu Daniel Dumitru 08-09-1992 55366
23 Dumitru Bogdan 18-01-1994 3849, 53181 (AJF)
24 Dumitru Bogdan Gabriel 31-03-1988 039752
25 Dumitru Marius Georgian 30-08-1990 43340
26 Durbac Valentin Ionuţ 08-03-1982 038496
27 Ganea Ciprian Mihai 28-06-1983 56340
28 Gîlcă Mihai 06-11-1986 60879
29 Gherleanu Marius Constantin 20-10-1995 55356
30 Gorgan Gabriel 29-10-1983 46673
31 Hromei Ştefan Alexandru 16-02-1992 42876
32 Ion Lucian 22-12-1984 49989
33 Ioniţă Iulian 01-07-1977 51475
34 Lupescu Alexandru Ionuţ 14-07-1997
35 Lupu Andrei Răzvan 28-07-1992 52374
36 Marcu Mirel Ion 03-04-1994 42525
37 Moraru Valentin
38 Motoroiu Mihai 18-04-1987 041074
39 Negreanu Daniel Mihai
40 Niţă Iulian Cătălin 03-12-1991 42373
41 Oprica Robert Marian 17-12-1999 54035
42 Pancovici Florin Daniel 04-04-1977 29983
43 Pavelescu Andrei Alexandru 30-11-1998 59230
44 Plumb Vasile Silviu 04-08-1990 47837
45 Rada Ion Cristian 02-04-1992 55638
46 Rada Marian Sebastian 30-07-1998 56906
47 Savu Alexandru 13-02-1985 39850
48 Sora Daniel Alexandru 26-12-1984 42864
49 Spînu Cristian Ionuţ 24-05-1995 52424
50 Stoica Florin 06-08-1988 45877
51 Stoica Sebastian Ionuţ 29-10-1995 55347
52 Stănulescu Sebastian Nicolae 30-09-1985 42332
53 Săcuiu Alexandru Ionuț 28-10-1995 52168
54 Tîrboiu Alexandru Ionuţ 07-01-1992 53018
55 Toader Florin 39761
56 Tănase Constantin 16-09-1981 58939
57 Voinea Ştefan 29-01-1991 041314
58 Zaibert Iulian 08-02-1980 16427
59 Zecheru Laurenţiu Sorin 19-02-1990 49055
Meciurile disputate in sezonul actual
LIGA A PRAHOVA Etapa 14
17-11-2018
Petrolistul Boldeşti
LIGA A PRAHOVA Etapa 13
10-11-2018
AFC Brebu
LIGA A PRAHOVA Etapa 12
03-11-2018
AS Strejnic
LIGA A PRAHOVA Etapa 11
27-10-2018
AFC Brebu
LIGA A PRAHOVA Etapa 10
20-10-2018
CS Ceptura
LIGA A PRAHOVA Etapa 9
14-10-2018
AFC Brebu
LIGA A PRAHOVA Etapa 8
06-10-2018
AFC Brebu
LIGA A PRAHOVA Etapa 7
29-09-2018
Petrolul 95 Ploieşti
LIGA A PRAHOVA Etapa 6
22-09-2018
AFC Brebu
LIGA A PRAHOVA Etapa 5
15-09-2018
CSO Tricolorul Breaza
LIGA A PRAHOVA Etapa 4
09-09-2018
AFC Brebu
LIGA A PRAHOVA Etapa 3
01-09-2018
Avântul Măneciu
LIGA A PRAHOVA Etapa 2
25-08-2018
AFC Brebu
LIGA A PRAHOVA Etapa 1
18-08-2018
CSO Teleajenul Vălenii de Munte
JUNIORI A (2000) Etapa 9
27-10-2018
CSO Teleajenul Vălenii de Munte
JUNIORI A (2000) Etapa 8
20-10-2018
AFC Brebu
JUNIORI A (2000) Etapa 7
13-10-2018
Petrolistul Boldeşti
JUNIORI A (2000) Etapa 6
06-10-2018
AFC Băneşti-Urleta
JUNIORI A (2000) Etapa 5
29-09-2018
AFC Brebu
JUNIORI A (2000) Etapa 4
22-09-2018
ACS Băicoi
JUNIORI A (2000) Etapa 2
08-09-2018
CS Cornu
JUNIORI A (2000) Etapa 1
01-09-2018
AFC Brebu
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe