Informari si comunicate
11-01-2019
Şedinţele cu delegaţii şi programul Cupei României

Turul al III-lea al Cupei României este programat pe 16-17 februarie. Programul jocurilor îl găsiţi în secţiunea Competiţii/Cupa României/Turul al III-lea.

detalii...
10-01-2019
Scoala pentru formarea arbitrilor 2019

In luna martie 2019 se va deschide o noua scoala pentru formarea arbitrilor.

detalii...
07-01-2019
Doliu în fotbalul prahovean

Observatorul Ion Albină a trecut în nefiinţă, la vârsta de 67 de ani.

detalii...
07-01-2019
Testarea fizica si teoretica 2019

In data de 16.02.2019 se vor sustine testarea fizica si testarea teoretica pentru toate categoriile de arbitri.

detalii...
25-12-2018
Sarbatori fericite!

Asociatia Judeteana de Fotbal Prahova va ureaza SARBATORI FERICITE!

detalii...
21-12-2018
Petrolul 95 a câștigat Cupa Moş Crăciun

Sâmbătă, 22 decembrie, la Sala Olimpia din Ploieşti se desfăşoară etapa finală a ediţiei din acest an a Cupei Moş Crăciun

detalii...
18-12-2018
Licenţa C UEFA

Ultima zi de înscriere, 9 ianuarie 2019, ora 12.00

detalii...
16-12-2018
Update:Rezultate optimi si sferturi Cupa Moş Crăciun

Vineri şi duminică, în sălile de sport din Urlaţi, Breaza, Blejoi şi Valea Călugărească s-au desfăşurat jocurile din faza grupelor a Cupei Moş Crăciun

detalii...
12-12-2018
Program competiţional Cupa "Moş Crăciun", ediţia a XXVI-a

Turneele preliminare se dispută la Urlaţi, Valea Călugărească, Breaza şi Blejoi

detalii...
05-12-2018
Regulament Cupa Moş Crăciun, ediţia 2018

Cupa Moş Crăciun se va desfăşura în perioada 14-22 decembrie

detalii...
toate comunicatele

CS Măneşti 2013 Coada Izvorului

Localitatea Coada Izvorului

Informatii generale
Teren Coada Izvor / Manești
Contact
Staff-ul echipei
Presedinte
Secretar
Vicepresedinte
Organizator de competitii
Antrenor
LIGA A PRAHOVA - sezon 2018/2019
# Nume echipa M V E I G P A
1 AFC Băneşti-Urleta 15 13 1 1 57-16 40p +16
2CS Blejoi15131152-1240p+16
3 Petrolistul Boldeşti 15 10 5 0 44-11 35p +11
4CS Cornu15102339-1732p+11
5 CSO Plopeni 15 7 5 3 37-11 26p +5
6AFC Brebu1573528-2524p+3
7 CS Păuleşti 15 7 2 6 33-27 23p -1
8CSO Teleajenul Vălenii de Munte1554623-2319p-2
9 CS Măneşti 2013 Coada Izvorului 15 5 2 8 35-40 17p -7
10CSO Tricolorul Breaza1552823-3217p-4
11 Unirea Urlaţi 15 4 4 7 23-26 16p -5
12Avântul Măneciu1551923-2916p-5
13 Petrolul 95 Ploieşti 15 4 1 10 20-39 13p -8
14Tinereţea Izvoarele1533922-4312p-12
15 AS Strejnic 15 3 2 10 12-38 11p -13
16CS Ceptura15001515-970p-24
Competitii in care participa / a participat
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 Andronache Ion Marius 06-01-1993 60019
2 Anghel Ionuț Alexandru 30-04-1993 53122
3 Anghel Marius 10-04-1985 45848
4 Catrinoiu Dorian Mihai 25-05-1992 62698
5 Costache Marian Valentin 31-10-2000 57304
6 Cristea Dumitru Daniel 04-08-1992 52950
7 Dinu Robert Marian 13-07-2002 60415
8 Dumitraşcu Ciprian Andrei 07-08-1991 56365
9 Dumitraşcu Constantin Gabriel 07-11-2000 57303
10 Durlea Giorgian Cristian 14-12-1994 32215
11 Ivan Constantin Irinel 28-10-1994 51197
12 Ivan Sergiu Ionel 30-12-1990 49219; 4714 (FRF)
13 Lăţea Giorgian Gabriel 07-11-1992 58692
14 Năstăsia Marian Răzvan 04-08-2000 60377
15 Procopianu Ionuţ Georgian 18-06-1992 53512
16 Simion Gheorghe 18-12-1992 56247
17 Simion Ionuţ Valentin 09-02-1994 58112
18 Ungureanu Fabian Mihail 13-05-1990 46155
19 Vanghele Traian 24-02-1985 56075
20 Vlădan Marius Florinel 22-07-1995 59764
Meciurile disputate in sezonul actual
LIGA A PRAHOVA Etapa 15
23-11-2018
CS Măneşti 2013 Coada Izvorului
Pauza: 2-0
LIGA A PRAHOVA Etapa 14
18-11-2018
CS Păuleşti
Pauza: 1-1
LIGA A PRAHOVA Etapa 13
11-11-2018
CS Măneşti 2013 Coada Izvorului
Pauza: 1-1
LIGA A PRAHOVA Etapa 12
04-11-2018
Tinereţea Izvoarele
Pauza: 2-0
LIGA A PRAHOVA Etapa 11
28-10-2018
CS Măneşti 2013 Coada Izvorului
LIGA A PRAHOVA Etapa 10
21-10-2018
CS Blejoi
Pauza: 0-2
LIGA A PRAHOVA Etapa 9
14-10-2018
AFC Brebu
Pauza: 0-2
LIGA A PRAHOVA Etapa 8
07-10-2018
CS Măneşti 2013 Coada Izvorului
Pauza: 2-2
LIGA A PRAHOVA Etapa 7
30-09-2018
Unirea Urlaţi
Pauza: 2-3
LIGA A PRAHOVA Etapa 6
22-09-2018
CS Măneşti 2013 Coada Izvorului
Pauza: 0-1
LIGA A PRAHOVA Etapa 5
16-09-2018
CSO Plopeni
LIGA A PRAHOVA Etapa 4
09-09-2018
CS Măneşti 2013 Coada Izvorului
LIGA A PRAHOVA Etapa 3
02-09-2018
CS Cornu
LIGA A PRAHOVA Etapa 2
25-08-2018
CS Măneşti 2013 Coada Izvorului
Pauza: 1-2
LIGA A PRAHOVA Etapa 1
19-08-2018
AFC Băneşti-Urleta
Pauza: 0-2
JUNIORI A (2000) Etapa 9
27-10-2018
CS Cornu
JUNIORI A (2000) Etapa 8
20-10-2018
CS Măneşti 2013 Coada Izvorului
JUNIORI A (2000) Etapa 7
13-10-2018
CSO Teleajenul Vălenii de Munte
JUNIORI A (2000) Etapa 6
06-10-2018
CS Măneşti 2013 Coada Izvorului
JUNIORI A (2000) Etapa 5
29-09-2018
AFC Brebu
JUNIORI A (2000) Etapa 4
22-09-2018
CS Măneşti 2013 Coada Izvorului
JUNIORI A (2000) Etapa 3
15-09-2018
Petrolistul Boldeşti
JUNIORI A (2000) Etapa 2
08-09-2018
ACS Băicoi
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe