Informari si comunicate
20-11-2018
Încep înscrierile la Cupa Moş Crăciun

Şedinţa cu delegaţii este programată luni, 3 decembrie, de la ora 12.00

detalii...
12-11-2018
Cupa Satelor a ajuns în vitrina echipei Comuna Teișani

Echipa condusă de Gheorghe Stanciu a înregistrat trei victorii în turneul final

detalii...
09-11-2018
09-11-2018
09-11-2018
Cupa Satelor, la etapa finală

În ultimul act se vor confrunta echipele din comunele Valea Călugărească, Blejoi, Teişani şi Măneciu

detalii...
31-10-2018
Programul fazei semifinale din cadrul Cupei Satelor

Sâmbătă, 3 noiembrie, se desfăşoară faza următoare a competiţiei

detalii...
25-10-2018
Cupa Satelor, etapa a III-a

Echipele Comuna Măneşti şi Comuna Păuleşti s-au calificat în faza următoare a competiţiei. Vineri şi sâmbătă se dispută ultima etapă din celelalte serii.

detalii...
18-10-2018
Cupa Satelor, etapa a II-a

La finalul săptămânii trecute s-a desfăşurat etapa a II-a din cadrul Cupei Satelor

detalii...
18-10-2018
17-10-2018
Examen Categ.a II-a

In data de 15.11.2018 se va sustine examenul pentru obtinerea Categ a II-a

detalii...
toate comunicatele

Tinereţea Izvoarele

Localitatea Izvoarele

Informatii generale
Teren Tinereţea / Izvoarele
Contact
Staff-ul echipei
Presedinte
Secretar
Vicepresedinte
Organizator de competitii
Antrenor
LIGA A PRAHOVA - sezon 2018/2019
# Nume echipa M V E I G P A
1 CS Blejoi 14 12 1 1 50-11 37p +16
2AFC Băneşti-Urleta14121152-1537p+16
3 Petrolistul Boldeşti 14 9 5 0 42-11 32p +11
4CS Cornu1391337-1728p+10
5 CSO Plopeni 14 7 5 2 36-9 26p +5
6AFC Brebu1473427-2024p+3
7 CS Păuleşti 14 6 2 6 25-25 20p -1
8CS Măneşti 2013 Coada Izvorului1452735-3817p-7
9 CSO Tricolorul Breaza 14 5 2 7 22-30 17p -4
10CSO Teleajenul Vălenii de Munte1444619-2316p-2
11 Unirea Urlaţi 14 4 3 7 23-26 15p -6
12Avântul Măneciu1441921-2813p-5
13 Petrolul 95 Ploieşti 14 4 1 9 20-35 13p -8
14Tinereţea Izvoarele1332822-4111p-10
15 AS Strejnic 14 3 1 10 12-38 10p -11
16CS Ceptura14001413-890p-24
Competitii in care participa / a participat
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 Ariciu Ovidiu Marian 17-04-1997 57716
2 Başa Alexandru Ionuţ 07-06-1997 51216
3 Besnea Codruţ Gabriel 17-07-1996 47783
4 Cîrstocea Ionuţ Adrian 08-01-1994 47607
5 Cîrstocea Ionuţ Cristian 26-01-1995 51962
6 Ciomag Andrei Daniel 21-01-1997 56803
7 Crăciun Vasile-Bogdan 01-01-1999 56925
8 Diaconu Constantin Marius 22-09-1971 28907
9 Diaconu Radu Ioan 23-01-1990 44347
10 Drăgănoiu Alexandru Bogdan 17-08-1994 54192
11 Dumitrescu Ionuţ Lucian 09-12-1995 47619
12 Dănilă Cristian Eugen 14-04-1989 45819
13 Ene Vasile Alexandru 25-05-1995 51861
14 Ferreira Monsores Igor Cesar 17-09-1994 57226
15 Filipoiu Nicolae Andrei 12-06-1987 42293
16 Gaftoi Andrei Gabriel 11-10-1995 49691
17 Gaftoi Petre Octavian 09-07-1991 55579
18 Ilie Cătălin
19 Ionescu Paul Marius 29-09-1977 34981
20 Ioniţă Răzvan
21 Miricioiu Vasile
22 Miştorică Alexandru Ionuţ 23-03-1992 55591
23 Molea Daniel
24 Panait Alberto Marian 05-02-1979 35077
25 Paraschiv Marius
26 Paraschivoiu Gheorghe Daniel 12-07-1986 39786
27 Paraschivoiu Iulian Ștefan 11-12-1980 39984
28 Tomescu Alexandru Daniel 28-06-1994 47573
Meciurile disputate in sezonul actual
LIGA A PRAHOVA Etapa 14
17-11-2018
CS Blejoi
LIGA A PRAHOVA Etapa 13
10-11-2018
CS Ceptura
LIGA A PRAHOVA Etapa 12
04-11-2018
Tinereţea Izvoarele
LIGA A PRAHOVA Etapa 11
27-10-2018
AFC Brebu
LIGA A PRAHOVA Etapa 10
21-10-2018
Tinereţea Izvoarele
LIGA A PRAHOVA Etapa 9
13-10-2018
Unirea Urlaţi
LIGA A PRAHOVA Etapa 8
06-10-2018
Tinereţea Izvoarele
LIGA A PRAHOVA Etapa 7
29-09-2018
CSO Plopeni
LIGA A PRAHOVA Etapa 6
23-09-2018
Tinereţea Izvoarele
LIGA A PRAHOVA Etapa 4
08-09-2018
Tinereţea Izvoarele
LIGA A PRAHOVA Etapa 3
01-09-2018
AFC Băneşti-Urleta
LIGA A PRAHOVA Etapa 2
24-08-2018
Tinereţea Izvoarele
LIGA A PRAHOVA Etapa 1
18-08-2018
CS Păuleşti
JUNIORI C (2004), Seria I Etapa 14
17-11-2018
Tinereţea Izvoarele
JUNIORI C (2004), Seria I Etapa 13
10-11-2018
Tineretul Gura Vitioarei
JUNIORI C (2004), Seria I Etapa 12
03-11-2018
Tinereţea Izvoarele
JUNIORI C (2004), Seria I Etapa 11
27-10-2018
ACS Petrolul 52 Ploieşti 2
JUNIORI C (2004), Seria I Etapa 10
20-10-2018
Tinereţea Izvoarele
JUNIORI C (2004), Seria I Etapa 9
13-10-2018
Tinereţea Izvoarele
JUNIORI C (2004), Seria I Etapa 8
06-10-2018
Rapid Mizil
JUNIORI C (2004), Seria I Etapa 6
22-09-2018
Tinereţea Izvoarele
Observatii: Joc omologat de către Comisia de Competiții și Disciplină, pe teren: 4-1.
JUNIORI C (2004), Seria I Etapa 5
15-09-2018
Petrosport Ploieşti
JUNIORI C (2004), Seria I Etapa 4
08-09-2018
Tinereţea Izvoarele
JUNIORI C (2004), Seria I Etapa 3
05-09-2018
Savi Sport Ploiești
JUNIORI C (2004), Seria I Etapa 2
01-09-2018
Tinereţea Izvoarele
JUNIORI C (2004), Seria I Etapa 1
29-08-2018
Voinţa Măgurele
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe