Joi, 22-11-2018

niciun meci

Vineri, 23-11-2018

1 Petrolistul Boldeşti - CS Măneşti 2013 Coada Izvorului Viorel Mateianu / Boldeşti LIGA A PRAHOVA, etapa 15 11:00

Sambata, 24-11-2018

1 CS Blejoi - CSO Plopeni Chimia / Brazi LIGA A PRAHOVA, etapa 15 11:00
2 CSO Teleajenul Vălenii de Munte - Petrolul 95 Ploieşti Orășenesc / Vălenii de Munte LIGA A PRAHOVA, etapa 15 11:00
3 Viitorul Ariceşti Rahtivani - Petrolul Băicoi Chimia / Brazi SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 17 11:00
4 Unirea Teleajen Ploiesti - Carpaţi MEFIN Sinaia / SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 17 11:00
5 AFC Băneşti-Urleta - AFC Brebu CS / Bănești LIGA A PRAHOVA, etapa 15 14:00
6 CS Păuleşti - CS Ceptura CS / Păuleşti LIGA A PRAHOVA, etapa 15 14:00
7 Rapid Mizil - CS Scorţeni Bordeni Mizil / Mizil SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 17 14:00
8 CSO Măgura Slănic - Progresul Aluniş Bagdat-Schina / Slanic - Prajani LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 15 14:00
9 Avântul Bertea - Steaua Sângeru / LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 15 14:00
10 Voinţa Măgurele - AS Podenii Vechi / LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 15 14:00
11 Tineretul Poienarii Burchii - Prahova Tinosu Poienarii Rali / Poienarii Rali LIGA B PRAHOVA, Seria SUD, etapa 15 14:00
12 Flacăra Filipeşti de Târg - AS Podenii Noi Valea Dulce / LIGA C PRAHOVA, Seria VĂLENI, etapa 13 14:00
13 Viitorul Predeşti - Viitorul Poienarii Burchii / LIGA C PRAHOVA, Seria CÂMPINA, etapa 13 14:00

Duminica, 25-11-2018

1 STĂ - CS Brazi Popeşti / LIGA B PRAHOVA, Seria SUD, etapa 15 00:00
2 Arizona Zalhanaua - NG Brătăşanca / LIGA C PRAHOVA, Seria CÂMPINA, etapa 13 00:00
3 Avântul Măneciu - CSO Tricolorul Breaza "Avântul" / Măneciu LIGA A PRAHOVA, etapa 15 11:00
4 CS Cornu - Unirea Urlaţi Cornu / Cornu LIGA A PRAHOVA, etapa 15 11:00
5 AS Strejnic - Tinereţea Izvoarele ”Conpet” / Strejnic LIGA A PRAHOVA, etapa 15 11:00
6 Rapid Ibrianu - CS Păuleşti 2 Găgeni Ibrianu / Ibrianu SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 17 11:00
7 CS Valea Doftanei - Sportul Câmpina / SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 17 11:00
8 Brădetul Ştefeşti - CS Brazi Negoieşti Brădetul / Ștefești SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 17 11:00
9 Ştiinţa Albeşti - CSC Berceni Albești / Albești SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 17 11:00
10 Petrolul Ologeni - Unirea Cocorăştii Colţ Ologeni / Ologeni SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 17 11:00
11 Voinţa 2009 Gornet - Gloria Vâlcăneşti / LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 15 11:00
12 AS Starchiojd - AS Muntenia Blejoi Starchiojd / Starchiojd LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 15 11:00
13 Tineretul Gura Vitioarei - Victoria Olteni Tineretul / Gura Vitioarei LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 15 11:00
14 Voinţa Vărbilău - Luceafărul Drajna Vărbilău / Vărbilău LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 15 11:00
15 CS Măneşti 2013 Băltiţa - Viitorul Fortuna 2015 Breaza / LIGA B PRAHOVA, Seria SUD, etapa 15 11:00
16 Prahova Nedelea - Stejarul Goruna Cocorăştii Mislii / LIGA B PRAHOVA, Seria SUD, etapa 15 11:00
17 AS Targşorul Vechi Stăncești - Avântul Măgureni Stăncești / Stăncești LIGA B PRAHOVA, Seria SUD, etapa 15 11:00
18 CS Șirna Varnița - CS Cornu 2 / LIGA B PRAHOVA, Seria SUD, etapa 15 11:00
19 AS Muntenii Câmpina 2016 - AS Tufeni Băicoi Rafinărie / Câmpina LIGA B PRAHOVA, Seria SUD, etapa 15 11:00
20 Viitorul Cosminele - Viitorul Iordăcheanu / LIGA C PRAHOVA, Seria VĂLENI, etapa 13 11:00
21 Viitorul Ţipăreşti - CS Scorţeni Mislea / LIGA C PRAHOVA, Seria VĂLENI, etapa 13 11:00
22 CSC Berceni II - AS Băneşti / LIGA C PRAHOVA, Seria VĂLENI, etapa 13 11:00
23 Energia Pietroşani - Steaua Mărgineni / LIGA C PRAHOVA, Seria CÂMPINA, etapa 13 11:00
24 Olimpia Comarnic - Unirea Bărcănești / LIGA C PRAHOVA, Seria CÂMPINA, etapa 13 11:00
25 Avântul Tomşani - Real Rio Cocoşeşti / SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 17 13:30
26 Flacăra Mălăieşti - Voinţa Livadea Mălăești / Mălăești LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 15 13:30
27 CS Măneşti 2013 - ACS Ariceşti 2 / LIGA B PRAHOVA, Seria SUD, etapa 15 13:30
28 Unirea Tricolor Lipăneşti - Tricolor Coţofeneşti / LIGA C PRAHOVA, Seria VĂLENI, etapa 13 13:30
29 Prahova Târgşorul Vechi - Şoimii Apostolache / LIGA C PRAHOVA, Seria VĂLENI, etapa 13 13:30
30 Tirana Homorâciu - AS Mehedinţa Tinereţea / Izvoarele LIGA C PRAHOVA, Seria VĂLENI, etapa 13 13:30
31 Unirea Brăteşti - CS Şirna Tăriceni / LIGA C PRAHOVA, Seria CÂMPINA, etapa 13 13:30
32 AS Şotrile - Tineretul Balta Doamnei / LIGA C PRAHOVA, Seria CÂMPINA, etapa 13 13:30
33 AS Puşcaşi - Viitorul Proviţa de Sus Pușcași / Pușcași LIGA C PRAHOVA, Seria CÂMPINA, etapa 13 13:30

Luni, 26-11-2018

niciun meci

Marti, 27-11-2018

niciun meci

Miercuri, 28-11-2018

niciun meci
oferta portal echipe