Numar jocuri arbitri si observatori

Arbitri


LEGENDA:
C1 - LIGA A PRAHOVAC2 - SUPERLIGA B PRAHOVA
C3 - LIGA B PRAHOVAC4 - LIGA C PRAHOVA
C5 - CUPA ROMÂNIEIC6 - JUNIORI A (2000)
C7 - JUNIORI B (2002)C8 - JUNIORI C (2004)
C9 - JUNIORI D (2006)C10 - JUNIORI E (2008)
NrNumeC
1
C
2
C
3
C
4
C
5
C
6
C
7
C
8
C
9
C
10
Total
1Neagu Ionuţ Cătălin10917820012251
2Căunei Viorel8714510013847
3Zafiriadis Alexandru53111401011036
4Piciu Laurenţiu959810120035
5Petre Marius8481300000033
6Dumitrescu Adrian5281301010131
7Pantilie Dragoş02133101101031
8Chivu Alexandru755720102130
9Iosif Nicolae0151403410230
10Dan Andrei Ionuţ004623231829
11Dumitru Ionel Valentin9510410000029
12Piciu Ciprian1591201001029
13Popișteanu Iulian179930000029
14Manu Paul3411220321028
15Vulpe Alex Adrian5211820000028
16Gruia Gabriel Marian0451000031124
17Damian Cristinel118510001623
18Dicu Mădălin757310000023
19Pârâianu Eduard0121011250123
20Sotir Andrei038711102023
21Dediu Valentin0000012431222
22Amorăriţei Mihai954100000019
23Crețu Vasile000002315819
24Mateescu Emil Andrei035500103017
25Neagu Eduard129320000017
26Nuţu Robert Gabriel416200111117
27Safta Mihai535400000017
28Cîrstea Alexandru000001056416
29Ioana Răzvan024801010016
30Ștefan David000000346215
31Vizitiu Mihai016500012015
32Zahiu Dumitru014601120015
33Ciocoiu Bogdan000001222613
34Drăgănescu Costin003310131113
35Gheorghe Alin634000000013
36Iancu Laurenţiu000002262113
37Moroiţă Andrei535000000013
38Crăciun Tiberiu000001422312
39Cristovescu Antonio000000201912
40Neacșu Adrian000001333212
41Oprea Ovidiu Petru516000000012
42Pandelea Mihail133300011012
43Dumitrache Valentin100001144011
44Dobre Mihai000001024310
45Grigore Marian000001261010
46Lefter Gabi Cristian004510000010
47Țene Emil Gabriel00000120249
48Neacșu Cosmin00000223209
49Chipon Emilian00240000118
50Țene Mihai Daniel00000101068
51Lepădatu Alexandru00000133108
52Oprea Andrei00230011007
53Auraş Andrei00000030306
54Ciontoș Sergiu Alin00000003126
55Marinescu Mădălin30300000006
56Nicolae Niţu00010022016
57Răduţă Gabriel03120000006
58Niculae Ştefan00000012115
59Saulea Ovidiu00000002305
60Săcuiu Alexandru00000113005
61Pițoiu Daniel00000103004
62Enache Miron Gabriel00021000003
63Ioniță Daniel00000002103
64Mociornita Nicolae Bogdan00000011103
65Sprînceană Romulus00000102003
66Chioibasu Alexandru00000002002
67Pantilimonescu Constantin00000000022
68Avram Catalin Ionel00000000011
69Baciu Laurențiu00000000011
70Caloian Cristian00000000011
71Ionică Alin00000000011
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe