Numar jocuri arbitri si observatori

Arbitri


LEGENDA:
C1 - LIGA A PRAHOVAC2 - SUPERLIGA B PRAHOVA
C3 - LIGA B PRAHOVAC4 - LIGA C PRAHOVA
C5 - CUPA ROMÂNIEIC6 - JUNIORI A (2000)
C7 - JUNIORI B (2002)C8 - JUNIORI C (2004)
C9 - JUNIORI D (2006)C10 - JUNIORI E (2008)
NrNumeC
1
C
2
C
3
C
4
C
5
C
6
C
7
C
8
C
9
C
10
Total
1Neagu Ionuţ Cătălin7815700012242
2Căunei Viorel5712500013841
3Petre Marius6471300000030
4Zafiriadis Alexandru4281301011030
5Pantilie Dragoş02132001101029
6Dumitrescu Adrian4281101010128
7Iosif Nicolae0151203410228
8Piciu Laurenţiu756700120028
9Dan Andrei Ionuţ004603231827
10Chivu Alexandru654700102126
11Dumitru Ionel Valentin949300000025
12Piciu Ciprian1471101001025
13Manu Paul2410200321024
14Popișteanu Iulian167900000023
15Vulpe Alex Adrian429800000023
16Damian Cristinel118500001622
17Dediu Valentin0000012431222
18Gruia Gabriel Marian045800031122
19Pârâianu Eduard0121001250122
20Sotir Andrei027701102020
21Crețu Vasile000002315819
22Amorăriţei Mihai754100000017
23Dicu Mădălin447200000017
24Mateescu Emil Andrei035500103017
25Nuţu Robert Gabriel416200111117
26Cîrstea Alexandru000001056416
27Ioana Răzvan024801010016
28Ștefan David000000346215
29Safta Mihai425400000015
30Vizitiu Mihai016500012015
31Zahiu Dumitru014601120015
32Ciocoiu Bogdan000001222613
33Iancu Laurenţiu000002262113
34Neagu Eduard127300000013
35Crăciun Tiberiu000001422312
36Cristovescu Antonio000000201912
37Drăgănescu Costin003300131112
38Moroiţă Andrei525000000012
39Neacșu Adrian000001333212
40Pandelea Mihail133300011012
41Dobre Mihai000001024310
42Dumitrache Valentin000001144010
43Grigore Marian000001261010
44Oprea Ovidiu Petru415000000010
45Țene Emil Gabriel00000120249
46Gheorghe Alin42300000009
47Neacșu Cosmin00000223209
48Chipon Emilian00240000118
49Țene Mihai Daniel00000101068
50Lepădatu Alexandru00000133108
51Oprea Andrei00230011007
52Auraş Andrei00000030306
53Ciontoș Sergiu Alin00000003126
54Lefter Gabi Cristian00330000006
55Nicolae Niţu00010022016
56Răduţă Gabriel03120000006
57Niculae Ştefan00000012115
58Saulea Ovidiu00000002305
59Săcuiu Alexandru00000113005
60Marinescu Mădălin20200000004
61Pițoiu Daniel00000103004
62Ioniță Daniel00000002103
63Mociornita Nicolae Bogdan00000011103
64Sprînceană Romulus00000102003
65Chioibasu Alexandru00000002002
66Pantilimonescu Constantin00000000022
67Avram Catalin Ionel00000000011
68Baciu Laurențiu00000000011
69Caloian Cristian00000000011
70Căunei Viorel10000000001
71Enache Miron Gabriel00010000001
72Ionică Alin00000000011
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe