Hotărâri ale Comisiei de Disciplină

Dumitrache Cristian (Petrolul Băicoi)

CSO Tricolorul Breaza - Petrolul Băicoi
LIGA A PRAHOVA, etapa 4 | Data 2019-09-07

Rezolutie: RD 63g


Etape de suspendare: 1
Data inregistrarii sanctiunii : 11-09-2019
Sanctiune pecuniara: 50Neplatit !

Oancea George Tiberiu (AFC Brebu)

Unirea Urlaţi - AFC Brebu
LIGA A PRAHOVA, etapa 4 | Data 2019-09-07

Rezolutie: RD 63g


Etape de suspendare: 1
Data inregistrarii sanctiunii : 11-09-2019
Sanctiune pecuniara: 50Neplatit !

Bencea George Augustin (Petrolistul Boldeşti)

CSO Plopeni - Petrolistul Boldeşti
LIGA A PRAHOVA, etapa 4 | Data 2019-09-08

Rezolutie: RD 63g


Etape de suspendare: 1
Data inregistrarii sanctiunii : 11-09-2019
Sanctiune pecuniara: 50Neplatit !

Anghel Iustin (Petrolistul Boldeşti)

CSO Plopeni - Petrolistul Boldeşti
LIGA A PRAHOVA, etapa 4 | Data 2019-09-08

Rezolutie: RD 63g


Etape de suspendare: 1
Data inregistrarii sanctiunii : 11-09-2019
Sanctiune pecuniara: 50Neplatit !

Avântul Tomşani - Intersport Filipeşti de Târg
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 5 | Data 2019-09-07

Rezolutie: ROAF 25 alin. 1 se sanctioneaza echipa Intersport Filipesti de Targ cu pierderea jocului prin forfeit.


Data inregistrarii sanctiunii : 11-09-2019

Dinica Ionut (Sportul Câmpina)

AS Muntenii Câmpina 2016 - Sportul Câmpina
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 5 | Data 2019-09-08

Rezolutie: RD 63b


Etape de suspendare: 2
Data inregistrarii sanctiunii : 11-09-2019
Sanctiune pecuniara: 80Neplatit !

Carpaţi MEFIN Sinaia - CS Valea Doftanei
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 5 | Data 2019-09-07

Rezolutie: ROAF 14.3 si RD 79.1 se sanctioneaza echipa CS Valea Doftanei cu pierderea jocului prin forfeit.


Data inregistrarii sanctiunii : 11-09-2019

Olimpia Cireșanu - CS Ceptura-CSO Băicoi
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 5 | Data 2019-09-07

Rezolutie: Raspuns prin Departamentul Competitii


Data inregistrarii sanctiunii : 11-09-2019

CS Ceptura-CSO Băicoi - Petrolul Ologeni
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 4 | Data 2019-09-04

Rezolutie: ROAF Art. 14.3 si RD 79.1 se sanctioneaza echipa Petrolul Ologeni cu pierderea jocului prin forfeit.


Data inregistrarii sanctiunii : 11-09-2019

Sportul Câmpina - AS Starchiojd
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 4 | Data 2019-12-04

Rezolutie: Termen: 18.09.2019


Data inregistrarii sanctiunii : 11-09-2019

Constantinescu Antonio Ricardo (Unirea Teleajen Ploiesti)

Unirea Teleajen Ploiesti - CSO Mizil
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 4 | Data 2019-09-04

Rezolutie: RD 63g


Etape de suspendare: 1
Data inregistrarii sanctiunii : 11-09-2019
Sanctiune pecuniara: 50Neplatit !

Petrolul Ologeni - Unirea Teleajen Ploiesti
SUPERLIGA B PRAHOVA, etapa 5 | Data 2019-09-08

Rezolutie: ROAF 26.4 si RD 83.10.11 se sanctioneaza echipa Petrolul Ologeni cu pierderea jocului prin forfeit.


Data inregistrarii sanctiunii : 11-09-2019

AS Gorgota - CS Măneşti 2013 Băltiţa
LIGA B PRAHOVA, Seria SUD, etapa 2 | Data 2019-09-08

Rezolutie: Contestatie - amana pronuntarea la data de 18.09.2019


Data inregistrarii sanctiunii : 11-09-2019

Costache Viorel (CS Măneşti 2013 Băltiţa)

AS Gorgota - CS Măneşti 2013 Băltiţa
LIGA B PRAHOVA, Seria SUD, etapa 2 | Data 2019-09-08

Rezolutie: RD 53.1


Etape de suspendare: 2
Data inregistrarii sanctiunii : 11-09-2019
Sanctiune pecuniara: 100Neplatit !

Olteanu George (CS Măneşti 2013 Băltiţa)

AS Gorgota - CS Măneşti 2013 Băltiţa
LIGA B PRAHOVA, Seria SUD, etapa 2 | Data 2019-09-08

Rezolutie: RD 53.1


Data inregistrarii sanctiunii : 11-09-2019

Adrian Anica (CS Măneşti 2013 Băltiţa)

AS Gorgota - CS Măneşti 2013 Băltiţa
LIGA B PRAHOVA, Seria SUD, etapa 2 | Data 2019-09-08

Rezolutie: RD 53.1


Etape de suspendare: 2
Data inregistrarii sanctiunii : 11-09-2019

Dumitru Ion (CS Măneşti 2013 Băltiţa)

AS Gorgota - CS Măneşti 2013 Băltiţa
LIGA B PRAHOVA, Seria SUD, etapa 2 | Data 2019-09-08

Rezolutie: RD 53.1


Etape de suspendare: 2
Data inregistrarii sanctiunii : 11-09-2019
Sanctiune pecuniara: 100Neplatit !

Bara Laurentiu (CS Şirna Tăriceni)

Progresul Puchenii Moşneni - CS Şirna Tăriceni
LIGA B PRAHOVA, Seria SUD, etapa 2 | Data 2019-09-08

Rezolutie: RD 63g


Etape de suspendare: 1
Data inregistrarii sanctiunii : 11-09-2019
Sanctiune pecuniara: 40Neplatit !

Chiru Robert (CS Brazi)

Unirea Valea Dulce - CS Brazi
LIGA B PRAHOVA, Seria EST, etapa 2 | Data 2019-09-08

Rezolutie: RD 63g


Etape de suspendare: 1
Data inregistrarii sanctiunii : 11-09-2019
Sanctiune pecuniara: 40Neplatit !

Petrolul Băicoi - CSO Teleajenul Vălenii de Munte
LIGA A PRAHOVA, etapa 1 | Data 2019-08-17

Rezolutie: Art. 86 pct. 10.5 din RD se sanctioneaza echipa Petrolul Baicoi cu pierderea jocului prin forfeit. Art. 23 lit. b din RSTJF cu aplicarea art. 24 A alin. 1 lit. b se suspenda jucatorul Diaconu Gheorghe 12 jocuri si se aplica o penalitate sportiva de 1500 lei. Se va comunica hotararea catre AJF Dambovita.


Etape de suspendare: 12
Data inregistrarii sanctiunii : 04-09-2019
Sanctiune pecuniara: 1500Neplatit !

CS Măneşti 2013 Coada Izvorului - CSO Plopeni
LIGA A PRAHOVA, etapa 1 | Data 2019-08-18

Rezolutie: ROAF Art. 25 alin. 1 coroborat cu art. 83 alin. 10.1 din RD se sanctioneaza echipa CS Manesti 2013 Coada Izvorului cu pierderea jocului prin forfeit.


Data inregistrarii sanctiunii : 04-09-2019

AFC Brebu - CS Păuleşti
LIGA A PRAHOVA, etapa 1 | Data 2019-08-17

Rezolutie: ROAF Art. 25 alin. 1 coroborat cu art. 83 alin. 10.1 din RD se sanctioneaza echipa CS Paulesti cu pierderea jocului prin forfeit.


Data inregistrarii sanctiunii : 04-09-2019

Costache Alexandru (Avântul Măneciu)

CSO Teleajenul Vălenii de Munte - Avântul Măneciu
LIGA A PRAHOVA, etapa 3 | Data 2019-08-31

Rezolutie: RD 63 g


Etape de suspendare: 1
Data inregistrarii sanctiunii : 04-09-2019
Sanctiune pecuniara: 50Neplatit !

Ghinea Gheorghe (Flacăra Mălăieşti)

Voinţa Măgurele - Flacăra Mălăieşti
LIGA B PRAHOVA, Seria NORD, etapa 1 | Data 2019-08-31

Rezolutie: RD 53.1


Etape de suspendare: 2
Data inregistrarii sanctiunii : 04-09-2019
Sanctiune pecuniara: 100Neplatit !

Manaila Virgil (Viitorul Ţipăreşti)

ACS Viitorul Ariceștii Rahtivani - Viitorul Ţipăreşti
LIGA B PRAHOVA, Seria VEST, etapa 1 | Data 2019-09-01

Rezolutie: RD 53.1


Etape de suspendare: 2
Data inregistrarii sanctiunii : 04-09-2019
Sanctiune pecuniara: 100Neplatit !

Zafiu Andrei (Flacăra Filipeşti de Târg)

Avântul Măgureni - Flacăra Filipeşti de Târg
LIGA B PRAHOVA, Seria VEST, etapa 1 | Data 2019-09-01

Rezolutie: RD 63g


Etape de suspendare: 1
Data inregistrarii sanctiunii : 04-09-2019
Sanctiune pecuniara: 40Neplatit !

Biskubski Alex (CS Șirna Varnița)

CS Șirna Varnița - Caraimanul Buşteni
LIGA B PRAHOVA, Seria VEST, etapa 1 | Data 2019-09-01

Rezolutie: RD 63g si 65a si b


Etape de suspendare: 3
Data inregistrarii sanctiunii : 04-09-2019
Sanctiune pecuniara: 120Neplatit !

Fratila Alexandru (Olimpia Comarnic)

CS Şotrile - Olimpia Comarnic
LIGA B PRAHOVA, Seria VEST, etapa 1 | Data 2019-09-01

Rezolutie: RD 63b


Etape de suspendare: 2
Data inregistrarii sanctiunii : 04-09-2019
Sanctiune pecuniara: 80Neplatit !

Avântul Iordăcheanu - Unirea Valea Dulce
LIGA B PRAHOVA, Seria EST, etapa 1 | Data 2019-09-01

Rezolutie: ROAF 26 alin. 4 coroborat cu art. 83 alin. 10.1 din RD se admite contestatia si se sanctioneaza echipa Unirea Valea Dulce cu pierderea jocului prin forfeit.


Data inregistrarii sanctiunii : 04-09-2019

Jiganie Mihai (CS Brazi)

CS Brazi - Victoria Fântânele
LIGA B PRAHOVA, Seria EST, etapa 1 | Data 2019-08-31

Rezolutie: RD 63g


Etape de suspendare: 1
Data inregistrarii sanctiunii : 04-09-2019
Sanctiune pecuniara: 40Neplatit !

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP