Program jocuri semifinale – finale
Sâmbata, 21 decembrie, "Olimpia" Ploiesti
ora 14.00: Petrosport Ploieşti - AS Viking Portocaliu = 1-3
ora 14.40: Petrolul 52 Ploieşti - Petrosport Ploieşti 2 = 0-1.
Finala mica, ora 15.30: Petrosport Ploiești - Petrolul Ploiești = 3-1
Finala mare, ora 16.20: Petrosport Ploiești 2 - AS Viking Ploiești = 1-4
Arbitri: Mihai Amorăriţei - Mădălin Dicu.
Program jocuri sferturi de finală:
Vineri, 20 decembrie, Sala Sporturilor "Olimpia" Ploiesti
ora 14.30: Petrosport Ploieşti - Tricolorul Breaza = 6-1
ora 15.10: AS Viking Portocaliu - CSM Ploieşti = 3-1
ora 15.50: Viitorul Mizil - Petrolul 52 Ploieşti = 1-3
ora 16.30: Petrosport Ploieşti 2 - Viking Ploieşti 2 = 0-0 (2-1 d.l.d.)
Arbitri: Laurenţiu Piciu - Bogdan Popişteanu.
Program jocuri optimi de finala:
Vineri, 20 decembrie, Sala Sporturilor "Olimpia" Ploiesti
ora 9.00, joc 1: Petrosport Ploieşti - Petrolul Ploieşti 3 = 4-2
ora 9.40, joc 2: Tricolorul Breaza - Petrolul Ploieşti 2 = 2-1
ora 10.20, joc 3: AS Viking Portocaliu - Rapid Sălciile = 3-0
ora 11.00, joc 4: CSM Ploieşti - Panacea Măneciu = 4-0
ora 11.40, joc 5: Viitorul Mizil - Viking Ploieşti 3 = 4-0
ora 12.20, joc 6: SF AC Toader Ploieşti - Petrolul 52 Ploieşti = 2-11
ora 13.00, joc 7: Petrosport Ploieşti 2 - Petrosport Ploieşti 3 = 1-0
ora 13.40, Joc 8: Viking Ploieşti 2 - SF Emil Costea Ploieşti = 4-1
Arbitri: Laurenţiu Piciu - Bogdan Popişteanu.
TURNEU PRELIMINAR - SAMBATA, 14 decembrie
Program competiţional, Sala Sporturilor BLEJOI:
GRUPA A:
09.00 Panacea Măneciu - Petrosport Ploiești = 1-5
09.40 CS Blejoi - Teleajenul Văleni. =1-2
10.20 Teleajenul Văleni - Panacea Măneciu. =2-3
11.00 Petrosport Ploiești - CS Blejoi. =4-1
11.40 Teleajenul Văleni - Petrosport Ploiești = 2-3
12.20 CS Blejoi - Panacea Măneciu. = 3-2
Clasament
1. Petrosport Ploiești 3 3 0 0 12-4 9
2. Panacea Măneciu 3 1 0 2 6-10 3
3. Teleajenul Văleni 3 1 0 2 6-7 3
4. CS Blejoi. 3 1 0 2 5-8 3
La egalitate de puncte, departajarea s-a efectuat în urma rezultatele în trei (conform ROAF):
CS Blejoi - Teleajenul Văleni =1-2
Teleajenul Văleni - Panacea Măneciu = 2-3
CS Blejoi - Panacea Măneciu =3-2
Clasament
1.Panacea Măneciu 2 1 0 1 5-5 3
2.Teleajenul Văleni 2 1 0 1 4-4 3
3.CS Blejoi 2 1 0 1 4-4 3
Arbitri: Laurenţiu Iancu - Andrei Auraş.
GRUPA F:
13.30 Petrolul Ploiești 3 - Atletic United = 5-0
14.10 Petrosport Ploiești 2 - Tinerețea Izvoarele = 8-0
14.50 Tinerețea Izvoarele - Petrolul Ploiești 3 = 0-14
15.30 Atletic United - Petrosport Ploiești 2 = 0-7
16.10 Tinerețea Izvoarele - Atletic United = 0-3
16.50 Petrosport Ploiești 2 - Petrolul Ploiești 3 = 0-0 (2-0 d.l.d.)
Clasament
1. Petrosport Ploieşti 2 3 2 1 0 15-0 7
2. Petrolul Ploieşti 3 3 2 1 0 19-0 7
3. Atletic United 3 1 0 2 3-12 3
4. Tinreţea Izvoarele 3 0 0 3 0-25 0
Arbitri: Laurenţiu Iancu - Andrei Auraş.
Program competiţional, Sala Sporturilor BĂICOI:
GRUPA B:
09.00 Viking Ploiești 2 - Petrolul 52 Ploiești =5-1
09.40 Atletic United 2 - ACS Petrosport 4 = 1-1 (4-3 d.l.d)
10.20 ACS Petrosport 4 - Viking Ploiești 2 =2-6
11.00 Petrolul 52 Ploiești - Atletic United 2 =7-2
11.40 ACS Petrosport 4 - Petrolul 52 Ploiești =0-6
12.20 Atletic United 2 - Viking Ploiești 2=0-4
Clasament
1. Viking Ploiești 2 3 3 0 0 15-3 9
2. Petrolul 52 Ploiești 3 2 0 1 14-7 6
3. Atletic United 2 3 0 1 2 3-12 1
4. Petrosport 4 3 0 1 2 3-13 1
Arbitri: Gabriel Piciu - Adrian Neacşu.
GRUPA H (un meci dureaza 20 de minute):
13.30 Viking Ploiești 4 - SF Toader Ploiești = 1-1 (2-1 d.l.d.)
14.00 Victoria Olteni - Petrolul Ploiești 2 = 0-1
14.30 SF Toader Ploiești - Atletic United 3 = 1-0
15.00 Petrolul Ploiești 2 - CS Păulești = 1-0
15.30 Atletic United 3 - Viking Ploiești 4 = 0-0 (1-2 d.l.d.)
16.00 CS Păulești - Victoria Olteni = 0-0 (2-3 d.l.d.)
Clasament seria I
1. SF Toader Ploieşti 2 1 1 0 2-1 4
2. Viking Ploieşti 4 2 0 2 0 1-1 2
3. Atletic United 3 2 0 1 1 0-1 1
Clasament seria a II-a
1. Petrolul 52 Ploieşti 2 2 2 0 0 2-0 6
2. Victoria Olteni 2 0 1 1 0-1 1
3. CS Păuleşti 2 0 1 1 0-1 1
16.30 Atletic 3 - CS Păuleşti = 2-1
17.00 Viking 4 - Victoria Olteni = 3-2
17.30 SF Toader - Petrolul 2 = 2-1
Clasament
1. SF Toader
2. Petrolul 2
3. Viking 4
4. Victoria Olteni
5. Atletic 3
5. CS Păuleşti
Arbitri: Gabriel Piciu - Adrian Neacşu.
Program competiţional, Sala Sporturilor BREAZA:
GRUPA E:
09.00 Viking Ploiești 3 - Tricolorul Breaza =3-4
09.40 AFC Astra Ploiești - CSȘ "B.P. Hașdeu" Câmpina=1-1 (2-0 d.l.d)
10.20 CSȘ "B.P. Hașdeu" Câmpina - Viking Ploiești 3 =1-3
11.00 Tricolorul Breaza - AFC Astra Ploiești = 5-1
11.40 CSȘ "B.P. Hașdeu" Câmpina - Tricolorul Breaza = 1-7
12.20 AFC Astra Ploiești - Viking Ploiești 3 = 2-3
Clasament
1. Tricolorul Breaza 3 3 0 0 16-5 9
2. Viking 3 Ploiești 3 2 0 1 9-7 6
3. AFC Astra Ploiești 3 0 1 2 4-9 1
CSȘ "B.P.Hașdeu" 3 0 1 2 3-11 1
Arbitri: Ionuţ Neagu - Eduard Neagu.
GRUPA C:
13.30 HM Junior Câmpina - AS Viking Portocaliu = 0-5
14.10 Petrosport Ploiești 3 - CS Florești = 2-0
14.50 CS Florești - HM Junior Câmpina = 1-1 (3-4 d.l.d.)
15.30 AS Viking Portocaliu - Petrosport Ploiești 3 = 4-1
16.10 CS Florești - AS Viking Portocaliu = 2-6
16.50 Petrosport Ploiești 3 - HM Junior Câmpina = 3-0
Clasament
1. AS Viking Portocaliu 3 3 0 0 15-3 9
2. Petrosport Ploieşti 3 3 2 0 1 6-4 6
3. HM Junior Câmpina 3 0 1 2 1-9 1
4. CS Floreşti 3 0 1 2 3-9 1
Arbitri: Ionuţ Neagu - Eduard Neagu.
Program competiţional, Sala Sporturilor VALEA CĂLUGĂREASCA:
GRUPA G:
09.00 Rapid Sălciile - CSM Ploiești =1-2
09.40 Sp. Valea Călugărescă - Voința Ciorani=8-0
10.20 Voința Ciorani - Rapid Sălciile=1-6
11.00 CSM Ploiești - Sp. Valea Călugărescă =2-1
11.40 Voința Ciorani - CSM Ploiești =0-9
12.20 Sp. Valea Călugărescă - Rapid Sălciile=0-6
Clasament
1. CSM Ploiești 3 3 0 0 13-2 9
2. Rapid Salciile 3 2 0 1 13-3 6
3.Sp.V. Călugăresca 3 1 0 2. 9-8 3
4. Voința Ciorani 3 0 0 3 1-23 0
Arbitri: Mădălin Dicu - Emilian Chipon.
GRUPA D:
13.30 Savi Sport Ploiești - Viitorul Mizil = 0-4
14.10 SF Emil Costea Ploiești - CS Șirna Tăriceni =2-1
14.50 CS Șirna Tăriceni - Savi Sport Ploiești = 2-2 (9-10 d.l.d.)
15.30 Viitorul Mizil - SF Emil Costea Ploiești = 1-1 (2-1 d.l.d.)
16.10 CS Șirna Tăriceni - Viitorul Mizil = 0-6
16.50 SF Emil Costea Ploiești - Savi Sport Ploiești = 2-0
Clasament
1. Viitorul Mizil 3 2 1 0 11-1 7
2. SF Emil Costea 3 2 1 0 5-2 7
3. Savi Sport Ploieşti 3 0 1 2 2-8 1
4. CS Şirna Tăriceni 3 0 1 2 3-10 1
Arbitri: Valentin Dediu - Emilian Chipon.