Informari si comunicate AJF
12-12-2018
Program competiţional Cupa "Moş Crăciun", ediţia a XXVI-a

Turneele preliminare se dispută la Urlaţi, Valea Călugărească, Breaza şi Blejoi

detalii...
05-12-2018
Regulament Cupa Moş Crăciun, ediţia 2018

Cupa Moş Crăciun se va desfăşura în perioada 14-22 decembrie

detalii...
03-12-2018
Grupele Cupei ”Moș Crăciun”, ediţia a XXVI-a

La sediul AJF Prahova s-au tras la sorţi grupele Cupei Moş Crăciun

detalii...
29-11-2018
Sanctiunile Comisiei de Disciplina - Liga B, Liga C si Cupa Romaniei

In sedinta Comisiei de Disciplina din data de 29.11.2018 au fost luate urmatoarele hotarari:

detalii...
29-11-2018
Sanctiunile Comisiei de Disciplina - Liga A si Superliga B

In sedinta Comisiei de Disciplina din data de 29.11.2018 au fost luate urmatoarele hotarari:

detalii...
26-11-2018
21-11-2018
Program jocuri restante

Partidele se vor disputa sâmbătă, 1 decembrie, şi, respectiv, duminică, 2 decembrie, pe terenul primelor echipe menţionate

detalii...
20-11-2018
Încep înscrierile la Cupa Moş Crăciun

Şedinţa cu delegaţii este programată luni, 3 decembrie, de la ora 12.00

detalii...
12-11-2018
Cupa Satelor a ajuns în vitrina echipei Comuna Teișani

Echipa condusă de Gheorghe Stanciu a înregistrat trei victorii în turneul final

detalii...
09-11-2018

Program jocuri restante


Publicat in data de 21-11-2018, la ora 08:24

 JOCURI RESTANTE, TUR 2018-2019

 

 

LIGA A PRAHOVA

Etapa a V-a: Tinereţea Izvoarele – CS Cornu, duminică, 2, decembrie , ora 11.00.                                                           

 

SUPERLIGA B PRAHOVA

Etapa a IX-a: CS Brazi Negoieşti – Real Rio Cocoşeşti, sâmbătă, 1 decembrie, ora 13.30

Etapa a VII-a: Carpaţi Sinaia – Unirea Cocorastii Colţ, duminică, 2 decembrie, ora 11.00

 

LIGA B PRAHOVA, seria NORD:

Etapa a XV-a: AS Starchiojd - Muntenia Blejoi, duminică, 9 decembrie, ora 11.00

Etapa a IX-a: Steaua Sângeru - Muntenia Blejoi, sâmbătă, 8 decembrie, ora 13.00

Etapa a VI-a: CSO Măgura Slănic - Muntenia Blejoi, sâmbătă, 1 decembrie, ora 13.00

Etapa a V-a: Vointa Magurele - AS Starchiojd, sâmbătă, 1 decembrie, ora 13.00

Etapa a II-a: Voinţa Gornet - Victoria Olteni, duminică, 2 decembrie, ora 11.00

Etapa a II-a: Flacăra Mălăeşti - Muntenia Blejoi, duminică, 2 decembrie, ora 13.00

 

LIGA B PRAHOVA, seria SUD:

Etapa I:

AS Muntenii Câmpina 2016 - CS Măneşti 2013 Băltiţa, duminică, 2 decembrie, ora 11.00

AS Tufeni Băicoi - CS Șirna Varnița, duminică, 2 decembrie, ora 11.00

CS Cornu 2 - CS Măneşti 2013, sâmbătă, 1 decembrie, ora 13.00

ACS Ariceşti 2 - Tineretul Poienarii Burchii, duminică, 2 decembrie, ora 11.00

Prahova Tinosu - AS Targşorul Vechi Stăncești, sâmbătă, 1 decembrie, ora 13.00

Avântul Măgureni - Prahova Nedelea, duminică, 2 decembrie, ora 11.00

CS Brazi Popeşti - Viitorul Fortuna 2015 Breaza, sâmbătă, 1 decembrie, ora 13.00

 

LIGA B PRAHOVA, seria EST:

Etapa a IX-a: Progresul Puchenii Moşneni - Sportul Valea Călugărească, duminică, 25 noiembrie, ora 11.00

 

LIGA C PRAHOVA, seria VALENI:

Etapa a V-a: Şoimii Apostolache  - CS Scorţeni Mislea, duminică, 2 decembrie, ora 11.00

Etapa I: AS Mehedinţa – Prahova Tg. Vechi, sâmbătă, 1 decembrie, ora 13.00, Teren Bălteşti

 

LIGA C PRAHOVA, seria CÂMPINA:

Etapa a VII-a: Viitorul Predeşti – Steaua Margineni, duminică, 2 decembrie, ora 11.00

Etapa a VI-a: Energia Pietroşani – CS Şirna Tăriceni, duminică, 2 decembrie, ora 11.00

Etapa a II-a: AS Şotrile – Viitorul Poienarii Burchii, duminică, 2 decembrie, ora 13.30

 


Vezi mai multe stiri din categoria: Comunicate AJF    |    Vezi toate stirile

Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe