Numar jocuri arbitri si observatori

Arbitri


LEGENDA:
C1 - Liga a IV-aC2 - Liga a V-a
C3 - Cupa RomanieiC4 - Supercupa Sălajului
C5 - Juniori "C"C6 - Juniori "D"
C7 - Juniori "E"
NrNumeC
1
C
2
C
3
C
4
C
5
C
6
C
7
Total
1Horvat Raul Ionuţ1295045540
2Seiche Lazăr Flavius9195000033
3Raţ Romulus7173011029
4Duma Sergiu-Doru7182000027
5Unimătan Paul Vasile11113000025
6Balota Rares2153011123
7Ladar Razvan1481000023
8Sacota David-Gabriel7104100022
9Bârjac Gabriel Ioan8101000019
10Demeter Lóránd2121011219
11Lazar Alin2142000018
12Iancău Adrian-Ioan810026017
13Negrean Adrian381022117
14Turian Alexandru191022116
15Mihăilescu Cristian-Florin2101002015
16Bîrjac Gabriel-Ştefan3100010014
17Corb Sergiu-Paul4100000014
18Szabó Krisztina570000012
19Hadade Antonio900011011
20Onica Raul710001211
21Cosma Marian-Vasile280000010
22Morar Andrei530001110
23Chiorean Octavian-Vasile07200009
24Coste Claudiu Andrei Ioan71000109
25Puşcaş Bogdan-Flaviu61200009
26Demian Alin40001128
27Fântână-Brata Denis22000004
28Morar Catalin13000004
29Cozorici Bogdan-Ioan01200003
30Negrean Sergiu10000203
31Roşu Cătălin Dorin30000003
32Argyelan Călin20000002
33Pop Alin-Călin20000002
34Seutea Anamaria Georgiana11000002
35Tunyogi Ferencz20000002
36Goie Patric00000101
37Ladanyi Dan10000001
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe