Numar jocuri arbitri si observatori

Arbitri


LEGENDA:
C1 - Liga a IV-aC2 - Liga a V-a
C3 - Cupa RomanieiC4 - Supercupa Sălajului
C5 - Juniori "C"C6 - Juniori "D"
C7 - Juniori "E"
NrNumeC
1
C
2
C
3
C
4
C
5
C
6
C
7
Total
1Horvat Raul Ionuţ1195045539
2Seiche Lazăr Flavius9195000033
3Raţ Romulus6173011028
4Duma Sergiu-Doru7182000027
5Unimătan Paul Vasile10113000024
6Balota Rares2153011123
7Ladar Razvan1381000022
8Sacota David-Gabriel7104100022
9Bârjac Gabriel Ioan8101000019
10Demeter Lóránd2121011219
11Lazar Alin2142000018
12Iancău Adrian-Ioan810026017
13Negrean Adrian381022117
14Turian Alexandru191022116
15Bîrjac Gabriel-Ştefan3100010014
16Corb Sergiu-Paul4100000014
17Mihăilescu Cristian-Florin1101002014
18Szabó Krisztina570000012
19Hadade Antonio800011010
20Morar Andrei530001110
21Onica Raul610001210
22Chiorean Octavian-Vasile07200009
23Cosma Marian-Vasile18000009
24Coste Claudiu Andrei Ioan71000109
25Puşcaş Bogdan-Flaviu61200009
26Demian Alin40001128
27Fântână-Brata Denis22000004
28Cozorici Bogdan-Ioan01200003
29Morar Catalin03000003
30Negrean Sergiu10000203
31Argyelan Călin20000002
32Pop Alin-Călin20000002
33Pop Nicuşor02000002
34Roşu Cătălin Dorin20000002
35Seutea Anamaria Georgiana11000002
36Tunyogi Ferencz20000002
37Goie Patric00000101
38Ladanyi Dan10000001
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe