ALTFATTER ROBERT
SATU MARE
Nu este precizata
Observator de arbitri
Asociatia Judeteana de Fotbal Satu-Mare
Satu Mare, Strada Unirii Nr.: 97
Tel: 0744504136
Tel: -
Fax: -
RO54BTRL03101205213623XX
Email: [email protected]
Nume | Competiția | Nr. jocuri | |||||||
Liga a IV-a "ELITE", SENIORI | Liga a IV-a "ELITE", JUNIORI A1 | Liga a IV-a, Seria A | Liga a IV-a, Seria B | Liga a IV-a, Juniori A1, seria A | Liga a IV-a, Juniori A1, seria B | Cupa României, Cupa României, turul II | Cupa României, Cupa României, turul III | ||
PETREUŞ GHEORGHE | 2 | ||||||||
MAN CATALIN | 5 | ||||||||
LUKACS LEVENTE | 2 | ||||||||
SCHWARTZKOPF ZSOLT | 1 | ||||||||
MIRON CIPRIAN | 2 | ||||||||
BOTOŞ ROLAND | 2 | ||||||||
PETRUŢ SEBASTIAN BOGDAN | 3 | ||||||||
MIHALI BOGDAN | 2 | ||||||||
TURBUȚ DARIANA | 2 | ||||||||
REBEGEA CIPRIAN | 2 | ||||||||
GRISZHABER DANIEL | 1 | ||||||||
BOR ALBERTO | 2 | ||||||||
NEICHI SERGIU | 2 | ||||||||
POP CRISTIAN | 2 | ||||||||
BOGDAN RAZVAN | 3 | ||||||||
KALLOS TAMAS | 2 | ||||||||
COSTEA DANUŢ | 1 | ||||||||
NAGY SZABOLCS | 2 | ||||||||
TĂBĂCARU SEBASTIAN | 2 | ||||||||
RAŢ SEBASTIAN | 3 | ||||||||
LAURUK CIPRIAN | 2 | ||||||||
POP EMANUEL | 2 | ||||||||
ORHA DAN | 1 | ||||||||
POPESCU TUDOR | 1 | ||||||||
TALPOȘ VIRGIL | 1 | ||||||||
SZILAGYI BERTALAN | 1 | ||||||||
Pinter Daniel | 1 | ||||||||
KOPRIVA ZSOLT | 1 | ||||||||
DEAC VLAD | 1 | ||||||||
BATHORY ŞTEFAN | 1 |
Nume | Competiția | Nr. jocuri | |||||||
Liga a IV-a "ELITE", SENIORI | Liga a IV-a "ELITE", JUNIORI A1 | Liga a IV-a, Seria A | Liga a IV-a, Seria B | Liga a IV-a, Juniori A1, seria A | Liga a IV-a, Juniori A1, seria B | Cupa României, Cupa României, turul II | Cupa României, Cupa României, turul III | ||
Luceafărul Decebal | 2 | ||||||||
Ştiinţa Beltiug | 2 | ||||||||
Voinţa Lazuri | 2 | ||||||||
Unirea Păuleşti | 6 | ||||||||
Ugocea Porumbeşti | 3 | ||||||||
Viitorul Viile Satu Mare | 2 | ||||||||
Dari Lipău | 1 | ||||||||
Victoria Apa | 2 | ||||||||
Energia Negreşti | 2 | ||||||||
Fortuna Căpleni | 2 | ||||||||
Vulturii Santău | 2 | ||||||||
Viitorul Lucaceni | 2 | ||||||||
Schwaben Kalmandi Cămin | 3 | ||||||||
Schamagosch Ciumeşti | 1 | ||||||||
Frohlich Foieni | 1 | ||||||||
Recolta Dorolț II -Dara | 1 | ||||||||
Someşul Odoreu | 1 | ||||||||
CSM Victoria Carei | 1 |