Anunţ modificare program Liga a IV-a

06 Mai 2019, la ora 09:38 / Publicat în Comunicate AJF / 475 vizualizări

Anunţ modificare program Liga a IV-a

Ca urmare a condiţiilor meteo nefavorabile, la cererea echipelor din Liga a IV-a, Comitetul de Urgenţă întrunit luni, 6 mai 2019, a hotărât ca etapa intermediară programată la 8 mai 2019 - nu se dispută.

Astfel, meciurile rămase se vor juca după următorul program:



Liga a IV-a, Seria A (Zona Tur -Talna)

Etapa a 19-a (12 mai 2019)
Speranţa Halmeu - Talna Oraşu Nou
Victoria Apa - Voinţa Lazuri, teren Lazuri
Turul Micula - Sportul Botiz
Venus Dumbrava - Dacia Medieşu Aurit
Someşul Odoreu AS Livada
Egri Sasok Agriş - Energia Negreşti

Etapa a 20-a (15 mai 2019) (intermediară)
AS Livada - Venus Dumbrava
Dacia Medieşu Aurit - Someşul Odoreu
Energia Negreşti - Talna Oraşu Nou
Egri Sasok Agriş - Victoria Apa
Sportul Botiz - Speranţa Halmeu
Voinţa Lazuri - Turul Micula

Etapa a 21-a (19 mai 2019)
Someşul Odoreu - Egri Sasok Agriş
Venus Dumbrava - Voinţa Lazuri
Speranţa Halmeu - Victoria Apa
Talna Oraşu Nou - Turul Micula
AS Livada - Dacia Medieşu Aurit
Energia Negreşti - Sportul Botiz

Etapa a 22-a (26 mai 2019)
Turul Micula - Speranţa Halmeu
Sportul Botiz - AS Livada
Egri Sasok Agriş - Venus Dumbrava
Voinţa Lazuri - Someşul Odoreu
Victoria Apa - Energia Negreşti
Dacia Medieşu Aurit - Talna Oraşu Nou


Liga a IV-a, Seria B (Zona Someş)

Etapa a 19-a (12 mai 2019)
Voinţa Babţa - Crasna Moftinu Mic
Ştiinţa Beltiug - CSM Satu Mare
Unirea Păuleşti - Viitorul Vetiş
Voinţa Doba - Someşul Oar
Recolta Dorolţ - Luceafărul Decebal
Cetate Ardud - Atletic Craidorolţ 3-0

Etapa a 20-a (15 mai 2019) (intermediara)
Someşul Oar - Unirea Păuleşti
Viitorul Vetiş - Voinţa Doba
Luceafărul Decebal - Crasna Moftinu Mic
Recolta Dorolţ - Ştiinţa Beltiug
CSM Satu Mare - Cetate Ardud 800
Atletic Craidorolţ - Voinţa Babţa 0-3

Etapa a 21-a (19 mai 2019)
Voinţa Doba - Recolta Dorolţ
Unirea Păuleşti - CSM Satu Mare
Voinţa Babţa - Ştiinţa Beltiug
Crasna Moftinu Mic - Cetate Ardud 800
Someşul Oar - Viitorul Vetiş
Luceafărul Decebal - Atletic Craidorolţ 3-0


Etapa a 22-a (26 mai 2019)
Cetate Ardud 800 - Voinţa Babţa
Recolta Dorolţ - Unirea Păuleşti
CSM Satu Mare - Voinţa Doba
Ştiinţa Beltiug - Luceafărul Decebal 
Viitorul Vetiş - Crasna Moftinu Mic
Atletic Craidorolţ - Someşul Oar 0-3


Liga a IV-a, Seria C (Zona Crasna)

Etapa a 23-a (12 mai 2019)
Stăruinţa Berveni - CSM Victoria Carei
AS Ghenci - Unirea Pişcolt
Recolta Sanislău - Frohlich Foieni
Real Andrid - Viitorul Lucăceni
Victoria Tiream - Fortuna Căpleni
AS Căpleni - Schwaben Kalmandi Cămin
Schamagosch Ciumeşti – stă

Etapa a 24-a (15 mai 2019) (intermediară)
Frohlich Foieni - AS Ghenci
Unirea Pişcolt - Schamagosch Ciumeşti
Fortuna Căpleni - Stăruinţa Berveni
Viitorul Lucăceni - Schwaben Kalmandi Cămin
Real Andrid - AS Căpleni
Victoria Carei - Victoria Tiream
Recolta Sanislău - stă

Etapa a 25-a (19 mai 2019)
Unirea Pişcolt - Recolta Sanislău
Victoria Tiream - AS Căpleni
Schamagosch Ciumeşti - Real Andrid
Fortuna Căpleni - Victoria Carei
Viitorul Lucăceni - Frohlich Foieni
Stăruinţa Berveni - Schwaben Kalmandi Cămin
AS Ghenci - stă

Etapa a 26-a (26 mai 2019)
AS Căpleni - Schamagosch Ciumeşti
Schwaben Kalmandi Cămin - CSM Victoria Carei
AS Ghenci - Fortuna Căpleni
Frohlich Foieni - Stăruinţa Berveni
Real Andrid - Victoria Tiream
Recolta Sanislău - Viitorul Lucăceni
Unirea Pişcolt – stă

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP