Delegari 17/18 septembrie 2022

16 Septembrie 2022, la ora 11:31 / Publicat în Comunicate AJF / 799 vizualizări

Delegari 17/18 septembrie 2022

 

Liga a IV-a ELITE, Seria A, etapa a 3-a

 

DUMINICĂ, 18 septembrie, următoarele meciuri:

ORELE 15:00 / 17:00:

Talna Oraşu Nou - Voinţa Turţ

A: Matei Claudiu

A1: Sician Mihai

A2: Trella Zoran

Obs. Andreica Marcel

Recolta Dorolţ - Oaşul 1969

A: -

A1: -

A2: -

Obs. Vigu Iosif

Sportul Botiz - Unirea Păuleşti

A: Kopriva Zsolt

A1: Maxi Cătălin

A2: Gherman Denis

Obs. Pataki Zoltan

Turul Micula - Ştiinţa Beltiug

A: Rebegea Ciprian Gelu

A1: Raţ Jr.

A2: Man Cătălin

Obs. Dumitraş Gheorghe

 

 


 

Liga a IV-a ELITE, Seria B, etapa a 3-a

 

SÂMBĂTĂ, 17 septembrie, următoarele meciuri:

ORELE 13:00 / 15:00:

Stăruinţa Berveni - Fortuna Căpleni

A: Rebegea Ciprian Gelu

A1: Ardelean Vlad

A2: Peter Alin

Obs. Gherasim Alexandru

 

ORELE 15:00 / 17:00:

Unirea Tăşnad - Schwaben K. Cămin

A: Matei Claudiu

A1: Batori Patrick

A2: Lukacs Levente

Obs. Ziman Cornel

Viitorul Vetiş - Luceafărul Decebal

A: Kovacs Szabolcs

A1: Radu Tudor

A2: Chiorean George

Obs. Borz Ionel

 

DUMINICĂ, 18 septembrie, următoarele meciuri:

ORELE 14:00 / 16:00:

AS Căpleni - Olimpia MCMXXI

A: Popa Ionel

A1: Toth Kristian

A2: Botos Roland

Obs. Cseh Sandor

 

 


 

Liga a IV-a, Seria A, etapa a 4-a

DUMINICĂ, 18 septembrie, următoarele meciuri:

ORA 14:00:

Real Andrid - Platanul Marna

A: Turţi

A1: Pop Emanuel

A2: Estan Alex

Obs. Kegyes Tibi

ORA 17:00:

Kneho Urziceni - Frohlich Foieni

A: Turţi

A1: Pop Emanuel

A2: Estan Alex

Obs. Kegyes Adalbert

Vulturii Santău - AS Viitorul Lucăceni

A: Sălăgean Norbert

A1: Chiorean Casian

A2: Miron Ciprian

Obs. Turtureanu Ioan

Recolta Sanislău - Someşul Oar

A: Ciceu Marian

A1: Juhasz Tibor

A2: Dan Mihuţ

Obs. Şuta Nicolae

Termala Dindeşti - Victoria Carei II

A: Moisa Florin

A1: Moisa Gabriel

A2: Fuzi Răzvan

Obs. Morar Nicolae

Crasna Moftinu Mic - Schamagosch Ciumeşti

A: Raţ Sebastian

A1: Miclăuş Răzvan

A2: Sician Marcel

Obs. Iuhas Ioan

 


 

Liga a IV-a, Seria B, etapa a 4-a

SÂMBĂTĂ, 17 septembrie, următorul meci:

ORA 15:00:

Voinţa Doba - Cetate 800 Ardud

A: Tincu Bogdan

A1: Bathory Ştefan

A2: Lung Alin

Obs. Halici Eugen

 

ORA 17:00:

Someşul Odoreu - Dacia Medieşu Aurit

A: Bogdan Răzvan

A1: Pop Emanuel

A2: Sabo Andrei

Obs. Stoica Viorel

 

DUMINICĂ, 18 septembrie, următoarele meciuri:

ORA 14:00:

Victoria Apa - CSM Satu Mare II

A: Bogdan Răzvan

A1: Rentea Florin

A2: Marta Raul

Obs. Gerstenmajer Istvan

Voinţa Lazuri - Codreana Homoroade

A: Raţ Sebastian

A1: Bauer Adalbert

A2: Bauer Iosif

Obs. Nagy Istvan

 

LPS Satu Mare - Recolta Dorolţ II Dara, amânat

Ugocea Porumbeşti - Voinţa Babţa, amânat

 


 

Liga a V-a, Seria A, etapa a 2-a

DUMINICĂ, 18 septembrie, următoarele meciuri:

ORA 14:00:

Olimpia Căuaş - Olimpia Domăneşti

A: Griszhaber Daniel

A1: Rakoczi Kristof

A2: Reday Arpad

Obs. Racolta Vasile

 

ORA 17:00:

Luceafărul Decebal II - Dacia Supur

A: Bauer Iosif

A1: Bauer Adalbert

A2: Peter Iulian

Obs. Chioreanu Radu

Unirea Pişcolt - Gloria Moftinu Mare

A: Griszhaber Daniel

A1: Rakoczi Kristof

A2: Reday Arpad

Obs. Swarcz Oscar

 


 

Liga a V-a, Seria B, etapa a 2-a

DUMINICĂ, 11 septembrie, următorul meci:

ORA 17:00:

Înfrăţirea Tarna Mare - Sporting Culciu

A: Bogdan Răzvan

A1: Rentea Florin

A2: Marta Raul

Obs. Bâlc Csaba

Viitorul Viile SM - Unirea Bercu, amânat

 

 

  • Whatsapp

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP