Delegari 24/25 septembrie

23 Septembrie 2022, la ora 12:10 / Publicat în Comunicate AJF / 921 vizualizări

Delegari 24/25 septembrie

 

Liga a IV-a ELITE, Seria A, etapa a 4-a

SÂMBĂTĂ, 24 septembrie, următoarele meciuri:

ORELE 15:00 / 17:00:

Unirea Păuleşti - Turul Micula

A: Bogdan Răzvan

A1: Raţ Sebastian

A2: Jennifer Damian

Obs. Dumitraş Gheorghe

Oaşul 1969 - Sportul Botiz (doar seniorii, meciul de juniori este amânat)

A: Rebegea Ciprian Gelu

A1: Matei Claudiu

A2: Pop Emanuel

Obs. Kegyes Tibor

ORA 12:00 - meciul de juniori:

Voinţa Turţ - Ştiinţa Beltiug, teren Odoreu

A: Tincu Bogdan

A1: Matei Claudiu

A2: Pop Emanuel

 

DUMINICĂ, 25 septembrie, următoarele meciuri:

ORELE 15:00 - seniorii / 17:00 - juniorii:

Talna Oraşu Nou - Recolta Dorolţ

A: Mazilu Ovidiu

A1: Toth Kristian

A2: Bathory Ştefan

Obs. Cseh Sandor

ORA 15:00 - meciul de seniori:

Voinţa Turţ - Ştiinţa Beltiug

A: Rebegea Ciprian Gelu

A1: Lukacs Levente

A2: Sabo Andrei

Obs. Neichi Ioan

 


 

Liga a IV-a ELITE, Seria B, etapa a 4-a

SÂMBĂTĂ, 24 septembrie, următoarele meciuri:

ORELE 15:00 - SENIORII / 17:00 - JUNIORII

Olimpia MCMXXI - Viitorul Vetiş

A: Kovacs Szabolcs

A1: Denis Gherman

A2: Nagy Szabolcs

Obs. Năstruţ Liviu

ORELE 17:00 - meciul de seniori (meciul de juniori, amânat):

Luceafărul Decebal - Stăruinţa Berveni

A: Simon Elek

A1: Batori Patrick

A2: Miclăuş Răzvan

Obs. Borz Ionel

 

DUMINICĂ, 25 septembrie, următoarele meciuri:

ORELE 14:00 / 16:00:

AS Căpleni - Unirea Tăşnad

A: Kovacs Szabolcs

A1: Neichi Sergiu

A2: Raţ Jr.

Obs. Vigu Iosif

Schwaben K. Cămin - Fortuna Căpleni

A: Peter Alin  

A1: Ardelean Vlad

A2: Dan Mihuţ

Obs. Morar Nicolae


 

Liga a IV-a, Seria A, etapa a 5-a

SÂMBĂTĂ, 24 septembrie, următorul meci:

ORA 17:00:

Platanul Marna - Vulturii Santău

A: Chiorean Raul

A1: Griszhaber Daniel

A2: Kern Raul

Obs. Iuhas Ioan

DUMINICĂ, 25 septembrie, următoarele meciuri:

ORA 14:00:

Victoria Carei II - Real Andrid, teren Andrid

A: Radu Tudor

A1: Moisa Florin

A2: Pop Ianis

Obs. Şuta Nicolae

ORA 17:00:

Recolta Sanislău - Termala Dindeşti

A: Chiorean George

A1: Reday Arpad

A2: Sălăgean Sarah

Obs. Racolţa Vasile

Frohlich Foieni - Crasna Moftinu Mic

A: Kopriva Biro Eniko

A1: Kopriva Biro Tamas

A2: Rakoczi Kristof

Obs. Pataki Zoltan

Schamagosch Ciumeşti - Kneho Urziceni, amânat

Somesul Oar - AS Viitorul Lucăceni, amânat

 


 

Liga a IV-a, Seria B, etapa a 5-a

SÂMBĂTĂ, 24 septembrie, următorul meci:

ORA 17:00:

Voinţa Doba - Ugocea Porumbeşti

A: Mihai Marius

A1: Bauer Iosif

A2: Bauer Adalbert

Obs. Gherasim Alexandru

DUMINICĂ, 25 septembrie, următoarele meciuri:

ORA 14:00:

Codreana Homoroade - Someşul Odoreu

A: Mihai Marius

A1: Lung Alin

A2: Raţiu Florin

Obs. Hriţiu Ciprian

Recolta Dorolţ II Dara - Victoria Apa

A: Bogdan Răzvan

A1: Pop Emanuel

A2: Sician Marcel

Obs. Ziman Cornel

Dacia Medieşu Aurit - Voinţa Lazuri

A: Popa Ionel

A1: Botos Roland

A2: Heinrich Henrieta

Obs. Halici Eugen

Cetate 800 Ardud - CSM Satu Mare II, amânat

Voinţa Babţa - LPS Satu Mare nu este programat


Liga a V-a, Seria A, etapa a 3-a

SÂMBĂTĂ, 24 septembrie, următorul meci:

ORA 17:00:

Olimpia Domăneşti - Dacia Supur, teren Moftinu Mic

A: Tincu Bogdan

A1: Trella Zoran

A2: Marta Raul

Obs. Chioreanu Radu

DUMINICĂ, 25 septembrie, următoarele meciuri:

ORA 14:00:

Gloria Moftinu Mare - Olimpia Căuaş

A: Simon Elek

A1: Man Cătălin

A2: Sas Bogdan

Obs. Turtureanu Ioan

ORA 17:00:

Unirea Pişcolt - Luceafărul Decebal II

A: Ciceu Marian

A1: Iuhas Tibor

A2: Peter Iulian

Obs. Rozs Zoltan


Liga a V-a, Seria B, etapa a 3-a

SÂMBĂTĂ, 24 septembrie, următorul meci:

ORA 17:00:

Unirea Bercu - Sporting Culciu

A: Sabo Andrei

A1: Sician Marcel

A2: Rentea Florin

Obs. Stoica Viorel

DUMINICĂ, 25 septembrie, următorul meci:

ORA 17:00:

Înfrăţirea Tarna Mare - Viitorul Viile SM

A: Popescu Tudor

A1: Sician Mihai

A2: Coman Marius

Obs. Dorca Marcel


 

Juniori

U15

 

Vineri, 23 septembrie:

CS Il Calcio - CSS Carei, teren Dinamo, ora 17:00

A: Pop Emanuel

A1: Popescu Tudor

A2: Raul Florea

CSM Satu Mare - Schamagosch Ciumeşti, teren Ciumeşti, ora 17:30

A: Moisa Florin

A1: Fuzi Răzvan

A2: Andreea Ghetina

 

Sâmbătă, 24 septembrie:

Cetate Ardud - Oaşul 1969, teren Dinamo, ora 08:45

A: Tincu Bogdan

A1: Pop Emanuel

A2: Matei Claudiu

LPS SM - Primavera SM, teren Dinamo, ora 10:00

A: Tincu Bogdan

A1: Pop Emanuel

A2: Matei Claudiu

 

Duminică, 25 septembrie:

CSM Satu Mare - CSS Carei, teren Doba, ora 10:00

A: Chiorean George

A1: Moisa Gabriel

A2: Chiorean Casian


U13

Vineri, 23 septembrie:

Academia Partium - Oasul 1969, teren Micula, ora 16:00

A: Tincu Bogdan

A1: Marta Raul

A2: Rentea Florin


U11

Sâmbătă, 24 septembrie

Primavera SM - CSM SM, teren Păuleşti, ora 11:00

A: Bogdan Răzvan

A1: Rentea Florin

Victoria Carei - Voinţa Doba, teren Carei, ora 10:30

A: Botos Roland

A1: Rakoczi Kristof

Unirea Tăşnad - Viitorul Carei,

  • Whatsapp

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP