Delegari 25.05.2019

24 Mai 2019, la ora 09:46 / Publicat în Comunicate AJF / 438 vizualizări

Delegari 25.05.2019

 

Liga a IV-a, Seria A (Zona Tur-Talna)

Etapa a 22-a

 

Vineri, 24 mai, ora 18:00:

Dacia Medieşu Aurit - Talna Oraşu Nou, teren Oraşu Nou

A: Kovacs Szabolcs

A1: Bathory Ştefan

A2: Lukacs Levente

Obs. Rus Gavril

 

Sâmbătă, 25 mai,

 

orele 12:00 / 14:00:

Egri Sasok Agriş - Venus Dumbrava

A: Simon Elek

A1: Batori Patrick

A2: Denis Gherman

Obs. Turtureanu Ioan

Victoria Apa - Energia Negreşti (12:00 - seniorii)

A: Peneghi Şerban

A1: Sălăgean Norbert

A2: Moisa Florin

Obs. Dumitraş Gheorghe

 

orele 16:00 / 18:00:

Turul Micula - Speranţa Halmeu

A: Raţ Sebi

A1: Sician Gabriel

A2: Pop Cristian

Obs. Năstruţ Liviu

Voinţa Lazuri - Someşul Odoreu, teren Odoreu

A: Peneghi Şerban

A1: Sălăgean Norbert

A2: Moisa Florin

Obs. Ziman Cornel

Sportul Botiz - AS Livada, amânat

 

Liga a IV-a, Seria B (Zona Someş)

Etapa a 22-a

 

Joi, ora 16:00 / 18:00:

CSM Satu Mare - Voinţa Doba

A: Simon Elek

A1: Popescu Tudor

A2: Zsigrai Cătălin Marina Adrei

Obs. Pataki Zoltan

 

Sâmbătă, 25 mai,

 

Ora 13:00 - seniorii

Viitorul Vetiş - Crasna Moftinu Mic

A: Bărbuş Stejerel

A1: Bauer Iosif

A2: Bauer Adalbert

Obs. Vigu Iosif

 

orele 14:00 - seniorii / 16:00 - juniorii

Recolta Dorolţ - Unirea Păuleşti

A: Bathory Ştefan

A1: Nagy Szabolcs

A2: Popescu Tudor

Obs. Cseh Sandor

 

orele 15:00-seniorii / 17:00-juniorii

Ştiinţa Beltiug - Luceafărul Decebal

A: Chiş Florin

A1: Juhasz Tibor

A2: Ardelan Vlad

Obs. Rozs Zoltan

Cetate Ardud 800 - Voinţa Babţa, amânat

 Atletic Craidorolţ - Someşul Oar, scor 0-3 (Atletic Craidorolţ s-a retras şi pierde toate meciurile din retur la "masa verde")

 

Liga a IV-a, Seria C n(Zona Crasna)

Etapa a 26-a

 

Sâmbătă, 25 mai,

 

orele 12:00 / 14:00

Frohlich Foieni - Stăruinţa Berveni

A: Rad Bogdan

A1: Szakacs Zsolt

A2: Maxi Cătălin

Obs. Niţă Gheorghe

 

orele 16:00 / 18:00

AS Căpleni - Schamagosch Ciumeşti

A: Bogdan Răzvan

A1: J3nnifer Damian

A2: Estan Alex Frz.

Obs. Kegyes Tibor

Schwaben Kalmandi Cămin - CSM Victoria Carei

A: Pop Lucian

A1: Miron Ciprian

A2: Dragoş Bogdan

Obs. Por Constantin

AS Ghenci - Fortuna Căpleni

A: Pop Emanuel

A1: Mihai Marius

A2: Sician Mihai

Obs. Iuhas Ioan

Real Andrid - Victoria Tiream

A: SJ

A1: SJ

A2: SJ

Obs. Morar Nicolae

Recolta Sanislău - Viitorul Lucăceni

A: Bărbuş Stejerel

A1: Bauer Iosif

A2: Bauer Adalbert

Obs. Borz Ionel

Unirea Pişcolt – stă

 

Liga a V-a, Seria A

Etapa a 17-a

 

Sâmbătă, 25 mai,

 

ora 13:30

Olimpia Căuaş - CS SC Olimpia MCMXXI SM

A: Matei Claudiu

A1: Bonţidean Daniel Armando

A2: Zsigrai Cătălin Marina Andrei

Obs. Mazilu Ovidiu

 

ora 14:00

Kneho Urziceni - Olimpia Domăneşti

A: Chiorean George

A1: Chiorean Raul

A2: Turoczi Sergiu

Obs. Dorca Marcel

 

ora 15:00

Gloria Moftinu Mare - AS Termala Dindeşti

A: Petruţ Sebastian

A1: Peter Iulian

A2: Danuţ Mihuţ

Obs. Stoica Viorel

 

ora 18:00

Platanul Marna - Vulturii Santău

A: Chiorean George

A1: Chiorean Raul

A2: Turoczi Sergiu

Obs. Lizak Paul

Dacia Supur - Speranţa Bogdand, amânat

 

Liga a V-a, Seria B

Etapa a 17-a

 

Sâmbătă, 25 mai,

 

ora 17:00_

Viitorul Viile SM - Unirea Bercu

A: Matei CLaudiu

A1: Bonţidean Daniel Armando

A2: Trella Zoran

Obs. Gherasim Alexandru

 

ora 18:00:

CSM Satu Mare II - AS Voinţa Turţ

A: Neichi Sergiu

A1: Denis Gherman

A2: Batori Patrick

Obs. Szabo Arnold

AS CS Cetate Ardud 800 II  - Prietenia Crucişor, teren Crucişor

A: Kerekes Vasile

A1: Miclăuş Răzvan

A2: Bor Alberto

Obs. Halici Eugen

 

ACS Turulung - Codreana Homoroade, amânat

Ugocea Porumbeşti - Recolta Dorolţ II (Dara), amânat

 

Juniori A1

Recolta Dorolţ - Energia Negreşti Oaş

A: Matei Claudiu

A1: Pop Emanuel

A2: Sician Gabriel

Obs.  Borz Ioan

 

* Arbitrii sunt obligaţi să vizualizeze delegările postate pe site-ul AJF, pentru a fi la curent cu eventualele modificări.

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP