Delegari, 28-30 octombrie 2022

28 Octombrie 2022, la ora 11:30 / Publicat în Comunicate AJF de Bogdan Tincu / 937 vizualizări

Delegari, 28-30 octombrie 2022

 

Liga a IV-a ELITE, Seria A, etapa a 9-a

SÂMBĂTĂ, 29 octombrie, următoarele meciuri:

ORELE 12:00 seniorii / 14:00 juniorii:

Talna Oraşu Nou - Oaşul 1969

A: Rebegea Ciprian Gelu

A1: Nagy Szabolcs

A2: Pop Emanuel

Obs. Vigu Iosif

 

DUMINICĂ, 30 octombrie, următoarele meciuri:

ORA 10:30 seniorii:

Turul Micula - Voinţa Turţ

A: Simon Elek

A1: Bauer Iosif

A2: Bauer Adalbert

Obs. Şuta Nicolae

 

ORELE 13:00 / 15:00:

Sportul Botiz - Ştiinţa Beltiug

A: Rebegea Ciprian Gelu

A1: Denis Gherman

A2: Miclăuş Răzvan

Obs. Dumitraş Gheorghe

Recolta Dorolţ - Unirea Păuleşti

A: Matei Claudiu

A1: Ardelean Vlad

A2: Dan Mihuţ

Obs. Pataki Zoltan

 


 

Liga a IV-a ELITE, Seria B, etapa a 9-a

SÂMBĂTĂ, 29 octombrie, următoarele meciuri:

ORELE 13:00 / 15:00:

Viitorul Vetiş - Fortuna Căpleni

A: Kopriva Biro Eniko

A1: Kopriva Biro Tamas

A2: Botos Roland

Obs. Stoica Viorel

Unirea Tăşnad - Olimpia MCMXXI

A: Kovacs Szabolcs

A1: Maxi Cătălin

A2: Sălăgean Norbert

Obs. Năstruţ Liviu

DUMINICĂ, 30 octombrie, următorul meci:

ORELE 13:00 / 15:00:

AS Căpleni - Luceafărul Decebal

A: Simon Elek

A1: Gherasim Florin

A2: Batori Patrick

Obs. Cseh Sandor

Stăruinţa Berveni - Schwaben K. Cămin, amanat


 

Liga a IV-a, Seria A, etapa a 10-a

VINERI, 28 octombrie, următorul meci:

ORA 16:30:

Schamagosch Ciumeşti - Platanul Marna

A: Tincu Bogdan

A1: Lakatos Alexandru

A2: Bonţidean Daniel

Obs. Turtureanu Ioan

 

DUMINICĂ, 30 octombrie, următoarele meciuri:

ORA 12:00:

Victoria Carei II - Crasna Moftinu Mic

A: Bathory Ştefan

A1: Sician Gabriel

A2: Jennifer Damian Denisa

Obs. Raţ Sebastian

 

ORELE 15:00:

Vulturii Santău - Somesul Oar

A: Bogdan Răzvan

A1: Man Cătălin

A2: Lung Alin

Obs. Iuhas Ioan

Kneho Urziceni - Termala Dindeşti

A: Pater Alin

A1: Juhasz Tibor

A2: Peter Iulian

Obs. Kegyes Tibor

AS Viitorul Lucăceni - Real Andrid

A: Radu Tudor

A1: Miron Ciprian

A2: Chiorean Casian

Obs. Petz Istvan

Frohlich Foieni - Recolta Sanislău

A: Kopriva Biro Eniko

A1: Toth Kristian

A2: Botos Roland

Obs. Racolţa Vasile


 

Liga a IV-a, Seria B, etapa a 10-a

SÂMBĂTĂ, 29 octombrie, următoarele meciuri:

ORA 12:00:

Victoria Apa - Cetate 800 Ardud

A: Popa Ionel

A1: Reday Arpad

A2: Chiorean George

Obs. Gherasim Alex

ORA 16:15:

Voinţa Lazuri - Ugocea Porumbeşti

A: Matei Claudiu

A1: Raţ Jr.

A2: Coman Marius

Obs. Borz Ioan

 

DUMINICĂ, 30 octombrie, următorul meci:

ORA 14:00:

 

Dacia Medieşu Aurit - Recolta Dorolţ II Dara, amânat

A: Popa Ionel

A1: Kopriva Biro Tamas

A2: Rakoczi Kristof

Obs. Neichi Ioan

 

Voinţa Babţa - Someşul Odoreu, nu se dispută

CSM Satu Mare II - LPS Satu Mare, nu se dispută

Codreana Homoroade - Voinţa Doba              2-1 (devans)

 


Liga a V-a, Seria A, etapa a 8-a

 

DUMINICĂ, 30 octombrie, următoarele meciuri:

ORA 14:30:

Olimpia Căuaş - Gloria Moftinu Mare

A: Sălăgean Norbert

A1: Moisa Gabriel

A2: Csaba Kevin

Obs. Rosz Zoltan

ORA 15:00:

Dacia Supur - Olimpia Domăneşti

A: Chiorean George

A1: Moisa Florin

A2: Pop Ianis

Obs. Morar Nicolae

Luceafărul Decebal II - Unirea Pişcolt, amânat


Liga a V-a, Seria B, etapa a 8-a

 

DUMINICĂ, 30 octombrie, următoarele meciuri:

ORA 12:00:

Viitorul Viile SM - Unirea Bercu

A: Chiorean Raul

A1: Maxi Cătălin

A2: Andreea Ghetina

Obs. Nagy Istvan

 

ORA 14:00:

Înfrăţirea Tarna Mare - Sporting Culciu

A: Sabo Andrei

A1: Marta Raul

A2: Rentea Florin

Obs. Dorca Marcel

  • Whatsapp

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP