Delegari meciuri 27 aprilie 2019!

26 Aprilie 2019, la ora 08:17 / Publicat în Comunicate AJF / 469 vizualizări

Delegari meciuri 27 aprilie 2019!

 

Liga a IV-a, Seria A

(Zona Tur-Talna)

 

Etapa a 17-a

Joi, 25 aprilie, 15:00 / 17:00:

Energia Negreşti - Dacia Medieşu Aurit 4-1 (juniori: 5-1)

 

Sâmbătă, 27 aprilie, 10:00 / 12:00:

Sportul Botiz - Someşul Odoreu, se joacă la Odoreu

A: Simon Elek

A1: Denis Gherman

A2: Batori Patrick

Obs. Halici Eugen

Victoria Apa - Turul Micula, (juniori-amânat)

A: Chiriloaia Ciprian

A1: Bauer Iosif

A2: Bauer Adalbert

Obs. Iuhas Ioan

Speranţa Halmeu - Venus Dumbrava

A: Pop Emanuel

A1: Mihali Darius

A2: Mihali Marius

Obs. Gherasim Alexandru

AS Livada - Egri Sasok Agriş

A: Raţ Sebastian

A1: Raţ Jr.

A2: Sas Bogdan

Obs. Dumitraş Gheorghe

Talna Oraşu Nou - Voinţa Lazuri, amânat


Liga a IV-a, Seria B

(Zona Someş)

Etapa a 17-a

Sâmbătă, 27 aprilie, 10:00 / 12:00:

Ştiinţa Beltiug - Cetate Ardud 800 (juniori-amânat)

A: Peneghi Şerban

A1: Botoş Roland

A2: Toth Cristian

Obs. Mândreanu Remus

Luceafărul Decebal - Viitorul Vetiş (10:00 - seniorii, 12:00 - juniorii)

A: Dragoş Bogdan

A1: Miron Ciprian

A2: Marian Beniamin

Obs. Borz Ionel

Voinţa Babţa - Unirea Păuleşti

A: Chiş Florin

A1: Juhasz Tibor

A2: Ardelean Vlad

Obs. Niţă Gheorghe

Crasna Moftinu Mic - CSM Satu Mare (juniori-amânat)

A: Kovacs Szabolcs

A1: Kopriva Zsolt

A2: Sălăgean Norbert

Obs. Torok Zoltan

Someşul Oar - Recolta Dorolţ

A: Neichi Sergiu

A1: Zsigrai Cătălin Marina Andrei

A2: Pop Cristian

Obs. Rus Gavril

 Atletic Craidorolţ - Voinţa Doba scor 0-3 (Atletic Craidorolţ s-a retras şi pierde toate meciurile din retur la "masa verde")


Liga a IV-a, Seria C

(Zona Crasna)

Etapa a 21-a

Sâmbătă, 27 aprilie, 10:00 / 12:00:

Unirea Pişcolt - CSM Victoria Carei

A: Vidican Rareş

A1: Omuţ Marius

A2: Popa Adina

Obs. Pataki Zoltan

Viitorul Lucăceni - Fortuna Căpleni

A: Pop Lucian

A1: Moisa Florin

A2: Miclăuş Răzvan

Obs. Kegyes Tibor

Frohlich Foieni - Schwaben Kalmandi Cămin

A: Matei Claudiu

A1: J3nnifer D. Damian

A2: Sician Gabriel

Obs. Turtureanu Ioan

Recolta Sanislău - Schamagosch Ciumeşti

A: Bărbuş Stejerel

A1: Rus Cătălin

A2: Nagy Szabolcs

Obs. Stoica Viorel

Real Andrid - AS Ghenci

A: SJ

A1: Reday Arpad

A2: Szakacs Zolt

Obs. Morar Nicolae

 

12:00 / 14:00:

AS Căpleni - Stăruinţa Berveni,

A: Bogdan Răzvan

A1: Bonţidean Armando-Papito Daniel

A2: Estan Alex

Obs. Vigu Iosif

 Victoria Tiream stă


Liga a V-a, Seria A

Etapa a 13-a

Sâmbătă, 27 aprilie,

12:00:

Olimpia Căuaş - Gloria Moftinu Mare

A: Petruţ Sebastian

A1: Trella Zoran

A2: Bor Alberto

Obs. Chioreanu Radu

 

13:00:

Kneho Urziceni - Platanul Marna

A: Chiorean George

A1: Maxim Cătălin

A2: Chiorean Alex

Obs. Dorca Marcel

Speranţa Bogdand - AS Termala Dindeşti

A: Ciceu Marian

A1: Dănuţ Mihuţ

A2: Ciordaş Ionuţ

Obs. Rozs Zoltan

 

14:00:

CS SC Olimpia MCMXXI SM - Vulturii Santău

A: Bathory Ştefan

A1: Popescu Tudor

A2: Şerban Ovidiu

Obs. Ziman Cornel

Olimpia Domăneşti - Dacia Supur, amânat

 


Liga a V-a, Seria B

Etapa a 13-a

 

Sâmbătă, 27 aprilie,

11:00:

CSM Satu Mare II - ACS Turulung

A: Bathory Ştefan

A1: Popescu Tudor

A2: Şerban Ovidiu

Obs. Altfater Robert

12:00:

AS Voinţa Turţ - Recolta Dorolţ II (Dara)

A: Kerekes Vasile

A1: Bilţ Ionuţ

A2: Sabo Andrei

Obs. Kegyes Adalbert

AS CS Cetate Ardud 800 II - Unirea Bercu, se joacă la Bercu

A: Berei Roland

A1: Ghencean Ionuţ

A2: Căliman Patrick

Obs. Lizac Paul

15:30:

Viitorul Viile SM - Ugocea Porumbeşti

A: Elek Simon

A1: Denis Gherman

A2: Batori Patrick

Obs. Hriţiu Ciprian

Prietenia Crucişor - Codreana Homoroade, amânat

  

* Arbitrii sunt obligaţi să vizualizeze delegările postate pe site-ul AJF, pentru a fi la curent cu eventualele modificări.

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP