Delegari weekend 07-08 martie!

06 Martie 2020, la ora 12:34 / Publicat în Comunicate AJF / 600 vizualizări

Delegari weekend 07-08 martie!

  

Liga a IV-a, Seria A

(Zona Tur-Talna)

Etapa a 12-a

 

Sâmbătă, 7 martie, 13:00 / 15:00

Voinţa Lazuri - Talna Oraşu Nou

A: Simon Elek

A1: Denis Gherman

A2: Matei Claudiu

Obs. Rus Gavril

Sâmbătă, 7 martie, 14:00 seniorii  / 16:00 juniorii

Energia Negreşti - Victoria Apa

A: Kovacs Szabolcs

A1: Toth Kristian

A2: Maxi Cătălin

Obs. Torok Zoltan

Duminică, 8 martie, 13:00 / 15:00

Sportul Botiz - Turul Micula

A: Pop Emanuel

A1: Bonţidean Daniel Tamas

A2: Jenifer Denisa Damian

Obs. Ziman Cornel

Speranţa Halmeu - Olimpia MCMXXI Satu Mare

A: Pop Lucian

A1: Toth Kristian

A2: Botos Roland

Obs. Dorca Marcel

AS Livada - Voinţa Turţ

A: Matei Claudiu

A1: Bauer Iosif

A2: Bauer Adalbert

Obs. Dumitraş Gheorghe

Duminică, 8 martie, 14:00 seniorii  / 16:00 juniorii

Venus Dumbrava - Dacia Medieşu Aurit, teren Medieş

A: Simon Elek

A1: Szabo Andrei

A2: Trella Zoran

Obs. Viorel Stoica


Liga a IV-a, Seria B

(Zona Someş)

Etapa a 12-a

Sâmbătă, 7 martie, 12:00 / 14:00

Someşul Oar - Recolta Dorolţ, teren Dara

A: Dragoş Bogdan

A1: Sălăgean Norbert

A2: Reday Arpad

Obs. Cseh Sandor

Duminică, 8 martie, 12:00 / 14:00

Luceafărul Decebal - Ştiinţa Beltiug

A: Peneghi Şerban

A1: Moisa Florin

A2: Miron Ciprian

Obs. Pataki Zoltan

Duminică, 8 martie, 13:00 / 15:00

Voinţa Doba - Viitorul Vetiş

A: Dragoş Bogdan

A1: Maxi Cătălin

A2: Turoczi Norbert

Obs. Kegyes Tibor

Voinţa Babţa - Unirea Păuleşti

A: Peter Alin

A1: Ciceu Marian

A2: Juhasz Tibor

Obs. Morar Nicolae

Cetate Ardud 800 - Unirea Tăşnad, teren Tăşnad

A: Kallos T.

A1: Batori Patrick

A2: Petruţ Sebastian

Obs. Gherasim Alexandru

Someşul Odoreu - Crasna Moftinu Mic, Someşul Odoreu s-a retras din campionat


Liga a IV-a, Seria C

(Zona Crasna)

Etapa a 16-a

Duminică, 8 martie, 12:00 / 14:00

Frohlich Foieni - Unirea Pişcolt

A: Bathory Ştefan

A1: Lukacs Levente

A2: Nagy Szabolcs

Obs. Iuhas Ioan

Duminică, 8 martie, 13:00 / 15:00

AS Ghenci CSM Victoria Carei

A: Neichi Sergiu

A1: Denis Gherman

A2: Popescu Tudor

Obs. Rozs Zoltan

Fortuna Căpleni - Viitorul Lucăceni

A: Bogdan Răzvan

A1: Alex Frz. Estan

A2: Miclăuş Răzvan

Obs. Halici Eugen

Recolta Sanislău - AS Căpleni

A: Rebegea Ciprian

A1: Raţ Jr.

A2: Rat Sebastian

Obs. Vigu Iosif

Real Andrid - Schamagosch Ciumeşti

A: Rad Bogdan

A1: Chiorean Radu

A2: Szakacs Zoltan

Obs. Mîndreanu Remus

Schwaben Kalmandi Cămin - Stăruinţa Berveni

A: Kopriva Zsolt

A1: Kopriva Tamas

A2: Biro Eniko

Obs. Petz Istvan

Victoria Tiream - CSM Satu Mare

A: Kovacs Szabolcs

A1: Sălăgean Norbert

A2: Chiorean Radu

Obs. Năstruţ Liviu


Restanţă Liga a V-a, Seria B, etapa a 9-a

Sâmbătă, 7 martie, 16:00

Recolta Dorolț II (Dara) - AS CS Diferit

A: Pop Emanuel

A1: Sician Mihai

A2: Sician Gabriel

Obs. Turtureanu Ioan

 

* Arbitrii sunt obligaţi să vizualizeze delegările postate pe site-ul AJF, pentru a fi la curent cu eventualele modificări.

 

  • Whatsapp

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP