Delegari weekend 11-12 mai 2019

10 Mai 2019, la ora 10:49 / Publicat în Comunicate AJF / 603 vizualizări

Delegari weekend 11-12 mai 2019

 Liga a IV-a, Seria A

(Zona Tur-Talna)

Etapa a 19-a

 

Duminică, 12 mai, orele 16:00 / 18:00:

Speranţa Halmeu - Talna Oraşu Nou

A: Bogdan Răzvan

A1: Pop Cristian

A2: Popescu Tudor

Obs. Vigu Iosif

Victoria Apa - Voinţa Lazuri, teren Lazuri

A: Peneghi Şerban

A1: Miron Ciprian

A2: Marian Beniamin

Obs. Ziman Cornel

Turul Micula - Sportul Botiz

A: Bathory Ştefan

A1: Lukacs Levente

A2: J3nnifer D. Damian

Obs. Neichi Ioan

Venus Dumbrava - Dacia Medieşu Aurit

A: MM

A1: MM

A2: MM

Obs. Dumitraş Gheorghe

Someşul Odoreu  AS Livada

A: Chiorean Cristian

A1: Bauer Iosif

A2: Bauer Adalbert

Obs. Halici Eugen

 

Luni, 13 mai, orele 18:30 (seniori):

Egri Sasok Agriş - Energia Negreşti

A: Simon Elek

A1: Matei Claudiu

A2: Miclăuş Răzvan

Obs. Turtureanu Ioan

  


Liga a IV-a, Seria B

(Zona Someş)

Etapa a 19-a

 

Sâmbătă, 11 mai,

 

orele 13:00 / 15:00:

Unirea Păuleşti - Viitorul Vetiş

A: Pop Emanuel

A1: Bonţidean Daniel Armando

A2: Sician Mihai

Obs. Iuhas Ioan

orele 12:00 -seniorii / 14:00 - juniorii:

Ştiinţa Beltiug - CSM Satu Mare

A: Kovacs Szabolcs

A1: Sălăgean Norbert

A2: Miron Ciprian

Obs. Por Constantin

orele 16:00 / 18:00:

Voinţa Doba - Someşul Oar

A: Peneghi Şerban

A1: Dragoş Bogdan

A2: Pop Lucian

Obs. Năstruţ Liviu

Recolta Dorolţ - Luceafărul Decebal

A: Matei Claudiu

A1: Rus Cătălin

A2: Zsigrai Cătălin Marina Andrei

Obs. Gherasim Alex

 

Duminică, 12 mai, orele 12:00 / 14:00:

Voinţa Babţa - Crasna Moftinu Mic

A: SJ

A1: SJ

A2: SJ

Obs. Morar Nicolae

 

 Cetate Ardud - Atletic Craidorolţ, scor 3-0 (Atletic Craidorolţ s-a retras şi pierde toate meciurile din retur la "masa verde")

 


Liga a IV-a, Seria C

(Zona Crasna)

Etapa a 23-a

 

Duminică, 12 mai, orele 16:00 / 18:00

Stăruinţa Berveni - CSM Victoria Carei

A: BH

A1: BH

A2: BH

Obs. Pataki Zoltan

AS Ghenci - Unirea Pişcolt

A: Chiorean George

A1: Reday Arpad

A2: Szakacs Zolt

Obs. Niţă Gheorghe

Recolta Sanislău - Frohlich Foieni

A: Juhasz Tibor

A1: Ardelean Vlad

A2: Ciceu Marian

Obs. Rozs Zoltan

Real Andrid - Viitorul Lucăceni

A: Rad Bogdan

A1: Botoş Roland

A2: Moisa Florin

Obs. Mîndreanu Remus

Victoria Tiream - Fortuna Căpleni

A: Simon Elek

A1: Denis Gherman

A2: Batori Patrick

Obs. Rus Gavril

AS Căpleni - Schwaben Kalmandi Cămin

A: Kovacs Szabolcs

A1: Kopriva Tamas

A2: Kopriva Zsolt

Obs. Torok Zoltan

Schamagosch Ciumeşti – stă

 


Liga a V-a, Seria A

Etapa a 15-a

 

Sâmbătă, 11 mai, ora 13:00:

Olimpia Căuaş - Vulturii Santău

A: Petruţ Sebastian

A1: Nagy Szabolcs

A2: Sas Bogdan

Obs. Borz Ionel

 

Duminică, 12 mai,

 

ora 15:30:

Platanul Marna - Gloria Moftinu Mare

A: Raţ Sebastian

A1: Şerban Ovidiu

A2: Estan Alex Frz.

Obs. Chioreanu Radu

ora 16:00:

Speranţa Bogdand - Olimpia Domăneşti

A: Dragoş Bogdan

A1: Maxi Cătălin

A2: Chiorean Raul

Obs. Dorca Marcel

ora 18:00:

Kneho Urziceni - AS Termala Dindeşti

A: Raţ Sebastian

A1: Şerban Ovidiu

A2: Estan Alex Frz.

Obs. Lizak Paul

CS SC Olimpia MCMXXI SM - Dacia Supur, amânat

 


Liga a V-a, Seria B

Etapa a 15-a

 

Duminică, 12 mai,


ora 15:00:

CSM Satu Mare II - Recolta Dorolţ II (Dara), teren Dara

A: Kerekes Vasile

A1: Hepcal Andrei

A2: Raţ Jr.

Obs. Racolţa Vasile

 

ora 18:00:

Ugocea Porumbeşti - ACS Turulung

A: Szabo Andrei

A1: Trella Zoran

A2: Ghencean Ionuţ

Obs. Kegyes Tibor

Viitorul Viile SM - Codreana Homoroade

A: Berei Roland

A1: Sician Gabriel

A2: Bor Alberto Antoni

Obs. Kegyes Adalbert

Prietenia Crucişor - Unirea Bercu

A: Pop Emanuel

A1: Nagy Szabolcs

A2: Sas Bogdan

Obs. Pintea Mircea

AS Voinţa Turţ - AS CS Cetate Ardud 800 II

A: Stejerel Bărbuş

A1: Zsigrai Cătălin Marina Andrei

A2: Bumbuc Marius

Obs. Stoica Viorel

 


Under 16, Campionatul Nord Vest

Primavera SM - LPS SM, sâmbătă, 11 mai 2019, ora 13:00, Păuleşti

A: Simon Elek

A1: Matei Claudiu

A2: J3nnifer D. Damian

 


Under 13

Juniorul SM - Unirea Tăşnad, sâmbătă, 11 mai 2019, ora 10:00, Someşul

A: Popescu Tudor

A1: Bor Alberto Antoni

A2: Sician Gabriel

LPS SM - Energia Negreşti Oaş, sâmbătă, 11 mai, 09:00, Someşul

A: Bor Alberto Antoni

A1: Popescu Tudor

A2: Sician Gabriel

CSS Carei - Primavera 2006, sâmbătă, 11 mai 2019, ora 10:00, Carei

A: Carei

A1: Carei

A2: Carei

 


 

* Arbitrii sunt obligaţi să vizualizeze delegările postate pe site-ul AJF, pentru a fi la curent cu eventualele modificări.

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP