Delegari weekend 11/12 iunie!

10 Iunie 2022, la ora 10:39 / Publicat în Comunicate AJF / 615 vizualizări

Delegari weekend 11/12 iunie!

 

LIGA A IV-A ELITE - Play-OUT, Etapa a 7-a

SÂMBĂTĂ, 11 iunie, următoarele meciuri:

ORA 18:00:

Stăruinţa Berveni - Unirea Păuleşti

A: Popa Ionel

A1: Toth Krisztian

A2: Chiorean Raul

Obs. Gherasim Alexandru

Turul Micula - Luceafărul Decebal

A: Neichi Sergiu

A1: Nagy Szabolcs

A2: Trella Zoran

Obs. Năstruţ Liviu

DUMINICĂ, 12 iunie, următoarele meciuri:

ORA 18:00:

Recolta Sanislău - Fortuna Căpleni

A: Popa Ionel

A1: Bauer Iosif

A2: Bauer Adalbert

Obs. Raţ Sebastian

Schwaben K. Cămin - Ştiinţa Beltiug

A: Kopriva Zsolt

A1: Kopriva Tamas Biro

A2: Moisa Florin

Obs. Pataki Zoltan


LIGA A IV-A, SERIA A - Etapa a 22-a

DUMINICĂ, 12 iunie, următoarele meciuri:

ORA 15:30:

Schamagosch Ciumeşti - Real Andrid

A: Rebegea Ciprian Gelu

A1: Şerban Ovidiu

A2: Raţiu Florin

Obs. Bâlc Csaba

ORA 18:00:

Frohlich Foieni - Crasna Moftinu Mic

A: Sălăgean Norbert

A1: Toth Krisztian

A2: Griszhaber Daniel

Obs. Dumitraş Gheorghe

CSM Victoria Carei II - Kneho Urziceni

A: Radu Tudor

A1: Reday Arpad

A2: Chiorean George

Obs. Rus Gavril

Viitorul Lucăceni - AS Ghenci

A: Rebegea Ciprian

A1: Serban Ovidiu

A2: Ratiu Florin

Obs. Borz Ionel

Platanul Marna stă

Someşul Oar - Unirea Pişcolt, amânat

Termala Dindeşti - Vulturii Santău, amânat

 


LIGA A IV-A, SERIA B - Etapa a 20-a

SÂMBĂTĂ, 11 iunie, următoarele meciuri:

ORA 17:00:

Sportul Botiz - Someşul Odoreu

A: Simon Elek

A1: Denis Gherman

A2: Bathory Ştefan

Obs. Vigu Iosif

ORA 18:00:

Cetate 800 Ardud - Speranţa Halmeu

A: Pop Emanuel

A1: Batori Patrick

A2: Lung Alin

Obs. Turtureanu Ioan

 

DUMINICĂ, 12 iunie, următoarele meciuri:

ORA 14:00:

Voinţa Lazuri - Victoria Apa, teren Bercu

A: Bogdan Răzvan

A1: Miclăuş Răzvan

A2: Estan Alex

Obs. Ziman Cornel

ORA 16:30:

Voinţa Turţ - Codreana Homoroade

A: Bathory Ştefan

A1: Sician Mihai

A2: Jennifer Damian

Obs. Iuhas Ioan

ORA 18:00:

Dacia Medieşu Aurit - Voinţa Babţa

A: Peter Alin

A1: Peter Iulian

A2: Juhasz Tibor

Obs. Rozs Zoltan

LPS Satu Mare (Venus Dumbrava) - Voinţa Doba, amânat


 

Restanţe Liga a V-a

Olimpia Căuaş - Termala Dindeşti, duminică, ora 16:00

A: Radu Tudor

A1: Kern Raul

A2: Rakoczi Zsolt

Obs. Şuta Nicolae

Dacia Supur - Înfrăţirea Tarna Mare, duminică, ora 17:00

A: Bogdan Răzvan

A1: Rentea Florin

A2: Mihuţ Dan

Obs.

 

 


* Arbitrii, observatorii şi delegaţii echipelor sunt obligaţi să vizualizeze delegările postate pe site-ul AJF, pentru a fi la curent cu eventualele modificări.

  • Whatsapp

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP