Delegari weekend 12-13 octombire 2019

11 Octombrie 2019, la ora 10:00 / Publicat în Comunicate AJF / 599 vizualizări

Delegari weekend 12-13 octombire 2019

 Liga a IV-a, Seria A

(Zona Tur-Talna)

Etapa a 8-a

Sâmbătă, 12 octombrie, 14:00/16:00:

Voinţa Lazuri - AS Livada

A: Simon Elek

A1: Sician Mihai

A2: Rus Cătălin

Obs. Pintea Mircea

Duminică, 13 octombrie, 12:00/14:00:

Talna Oraşu Nou - Voinţa Turţ

A: Pop Emanuel

A1: Zsigrai Cătălin Marina Andrei

A2: Miclăuş Răzvan

Obs. Turtureanu Ioan

Dacia Medieşu Aurit - Victoria Apa

A: Pop Lucian

A1: Moisa Florin

A2: Toth Kristian

Obs. Ziman Cornel

Venus Dumbrava - Energia Negreşti

A: Chiorean Cristian

A1: Denis Gherman

A2: Trella Zoran

Obs. Stoica Viorel

Speranţa Halmeu - Turul Micula

A: Simon Elek

A1: Bauer Iosif

A2: Bauer Adalbert

Obs. Andreica Marcel

Olimpia MCMXXI Satu Mare - Sportul Botiz, teren Botiz

A: Matei Claudiu

A1: Raţ Jr.

A2:

Obs. Iuhas Ioan


Liga a IV-a, Seria B

(Zona Someş)

Etapa a 8-a

mbătă, 12 octombrie, 12:00 / 14:00:

Unirea Tăşnad - Ştiinţa Beltiug

A: Kovacs Szabolcs

A1: Sălăgean Norbert

A2: Miron Ciprian

Obs. Torok Zoltan

Someşul Oar - Viitorul Vetiş

A: Neichi Sergiu

A1: Matei Claudiu

A2: Por Constantin

Obs. Kegyes Tiberiu

Duminică, 13 octombrie, 12:00 / 14:00:

Unirea Păuleşti  - Crasna Moftinu Mic

A: Kovacs Szabolcs

A1: Kopriva Zsolt

A2: Sălăgean Norbert

Obs. Petz Istvan

Cetate Ardud 800 - Luceafărul Decebal, teren Mădăras

A: Bărbuş Stejerel

A1: Ghencean Ionuţ

A2: Batori Patrick

Obs. Chioreanu Radu

Recolta Dorolţ - Voinţa Doba

A: Neichi Sergiu

A1: Stoenciu David

A2: Por Constantin

Obs. Vigu Iosif

Voinţa Babţa - Someşul Odoreu, Someşul Odoreu s-a retras din campionat


Liga a IV-a, Seria C

(Zona Crasna)

Etapa a 9-a

Sâmbătă, 12 octombrie, 12:00 / 14:00:

CSM Victoria Carei - Unirea Pişcolt

A: Bathory Ştefan

A1: Popescu Tudor

A2: TăbăcaruL Sergiu

Obs. Cseh Sandor

Duminică, 13 octombrie, 12:00 / 14:00:

Viitorul Lucăceni - Schamagosch Ciumeşti

A: Vidican Rareş

A1: SJ

A2: SJ

Obs. Pataki Zoltan

Schwaben Kalmandi Cămin - Victoria Tiream

A: Dragoş Bogdan

A1: Miron Ciprian

A2: Turoczi Sergiu

Obs. Rus Gavril

Stăruinţa Berveni - Frohlich Foieni

A: Rad Bogdan

A1: Maxi Cătălin

A2: Botos Roland

Obs. Morar Nicolae

AS Ghenci - Real Andrid

A: Chiorean George

A1: Reday Arpad

A2: Szakacs Zsolt

Obs. Liviu Năstruţ

Fortuna Căpleni - Recolta Sanislău

A: Bogdan Răzvan

A1: Estan Alex Frz.

A2: Ciocoi Marian

Obs. Halici Eugen

Duminică, 13 octombrie, 14:00 / 16:00:

CSM Satu Mare - AS Căpleni

A: Bathory Ştefan

A1: Lukacs Levente

A2: Jennifer Denisa Damian

Obs. Borz Ionel


 

Liga a V-a, Seria A

Etapa a 7-a

Duminică, 13 octombrie, ora 13:00:

Termala Dindeşti - Olimpia Căuaş

A: Peter Alin  

A1: Peter Iulian

A2: Ciceu Marian

Obs. Rozs Zoltan

Duminică, 13 octombrie, ora 16:00:

Vulturii Santău - Platanul Marna

A: Peter Alin

A1: Ciordaş Ionuţ

A2: Ciceu Marian

Obs.  Mândreanu Remus

Olimpia Domăneşti - Gloria Moftinu Mare   

A: Petruţ Sebastian

A1: Şerban Ovidiu

A2: Sician Gabriel

Obs. Silaghi Romeo

 Kneho Urziceni - Dacia Supur, amânat


LIGA A V-A, SERIA B

Etapa a 7-a

Sâmbătă, 12 octombrie, ora 15:00:

Egri Sasok Agriş - AS CS Diferit

A: Mihai Marius

A1: Sas Bogdan

A2: Trella Zoran

Obs. Hriţiu Ciprian

Sâmbătă, 12 octombrie, ora 16:00:

Prietenia Crucişor - Recolta Dorolț II (Dara)

A: Bogdan Răzvan

A1: Petruţ Sebastian

A2: Bonţidean Daniel Armando Tamas

Obs. Dorca Marcel

Duminică, 13 octombrie, ora 13:00:

Viitorul Viile SM - Unirea Bercu

A: Gherasim Alexandru

A1: Dumitraş Gheorghe

A2: Sabo Andrei

Obs. Racolţa Vasile

Duminică, 13 octombrie, ora 16:00:

Ugocea Porumbeşti - Codreana Homoroade 

A: Dumitraş Gheroghe

A1: Gherasim Alexandru

A2: Sabo Andrei

Obs. Bâlc Csaba

 


* Arbitrii sunt obligaţi să vizualizeze delegările postate pe site-ul AJF, pentru a fi la curent cu eventualele modificări.

 

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP