Delegari weekend 13-14 aprilie

12 Aprilie 2019, la ora 10:10 / Publicat în Comunicate AJF / 549 vizualizări

Delegari weekend 13-14 aprilie

 
Liga a IV-a, Seria A
(Zona Tur-Talna)
 
Etapa a 15-a
 
Sâmbătă, 13 aprilie, 18:00 - seniori, juniori - amânat:
A: Pop Lucian
A1: Bathory Ştefan
A2: Mihai Marius
Obs. Gherasim Alexndru
 
Duminică, 14 aprilie,
14:00 / 16:00:
A: Simon Elek
A1: Denis Gherman
A2: Şerban Ovidiu
Obs. Turtureanu Ioan
 
15:00 / 17:00:
A: Peneghi Şerban
A1: Toth Cristian
A2: Marian Beniamin
Obs. Iuhas Ioan
A: Bogdan Răzvan
A1: Mihali Darius
A2: Mihali Marius
Obs. Halici Eugen
A: Berei Roland
A1: Căliman Patrick
A2: Sician Gabriel
Obs. Altfatter Robert
Someşul Odoreu - Turul Micula, amânat
 
 
Liga a IV-a, Seria B
(Zona Someş)
Etapa a 15-a
Sâmbătă, 13 aprilie,  15:00 / 17:00:
A: Pop Emanuel
A1: Tăbăcaru Sergiu
A2: Matei Claudiu
Obs. Rus Gavril
 
Duminică, 14 aprilie, 15:00 - seniori / 17:00 - juniori:
A: Rad Bogdan
A1: Kopriva Tamas
A2: Kopriva Zsolt
Obs. Iosif Vigu
 
Voinţa Babţa - CSM Satu Mare, amânat
Atletic Craidorolţ - Unirea Păuleşti, scor 0-3 (Atletic Craidorolţ s-a retras şi pierde toate meciurile din retur la "masa verde")
 
Liga a IV-a, Seria C
(Zona Crasna)
Etapa a 19-a
 
Sâmbătă, 13 aprilie,  15:00 / 17:00:
A: Omuţ Marius
A1: BH
A2: BH
Obs. Pataki Zoltan
 
Duminică, 14 aprilie,  11:00 / 13:00:
A: Bărbuş Stejerel
A1: Popescu Tudor
A2: Trella Zora
Obs. Borz Ionel
 
Duminică, 14 aprilie,  15:00 / 17:00:
A: Chiriloaia Ciprian
A1: Bauer Iosif
A2: Bauer Adalbert
Obs. Ziman Cornel
A: Chiorean George
A1: Reday Arpad
A2: Botoş Roland
Obs. Niţă Gheorghe
A: Bathory Ştefan
A1: Lukacs Levente
A2: Bonţidean Daniel
Obs. Dumitraş Gheorghe
A: Kovacs Szabolcs
A1: Sălăgean Norbert
A2: Miron Ciprian
Obs. Torok Zoltan
Frohlich Foieni stă
 
 
Liga a V-a, Seria A
Etapa a 11-a
Sâmbătă, 13 aprilie, 16:00:
A: Raţ Sebastian
A1: Raţ Jr.
A2: Bumbuc Marius
Obs. Kegyes Tibor
 
Duminică, 14 aprilie,
14:00:
A: Mazilu Ovidiu
A1: Zsigrai Cătălin
A2: Pop Cristian
Obs. Kalmar Iosif
A: Pop Emanuel
A1: Szakacs Zsolt
A2: Ghencean Ionuţ
Obs. Rozs Zoltan
 
17:00:
A: Chiş Florin
A1: Iuhas Tibor
A2: Ardelean Vlad
Obs. Morar Nicolae
 
Liga a V-a, Seria B
Etapa a 11-a
 
Duminică, 14 aprilie,
16:00:
A: Matei Claudiu
A1: Miclăuş Răzvan
A2: Estan Alex
Obs. Stoica Viorel
 
17:00:
A: Petruţ Sebastian
A1: Bor Alberto
A2: Jennifer Damian
Obs. Szabo I.
A: Mihai Marius
A1: Sician Mihai
A2: Sas Bogdan
Obs. Lizak Paul
A: Kerekes Vasile
A1: Bilţ Ionuţ
A2: Batori Patrick
Obs. Chioreanu Radu
 
.................................................................................
Cupa României
 
Miercuri, 10 aprilie 2019
 
 
Meci restanţă
 
Miercuri, 17 aprilie 2019, orele 11:30 / 17:30

A: Kovacs Szabolcs

A1: Sălăgean Norbert

A2: Miron Ciprian

Obs. Por Constantin

 
Under 11
 
Juniorul 2009 - Il Calcio, rezultat: 1-1
Primavera SM - Kinder Carei, sâmbătă, ora 13:00, Păuleşti
A: Sician Gabriel
A1: Hepcal Ionuţ
Juniorul 2008 - LPS SM, amânat
 
Under 13
 
Juniorul - CSS Carei, rezultat: 1-5
Unirea Tăşnad - Primavera 2007, sâmbătă, ora 11:00, Tăşnad
 
Energia Negreşti Oaş - Primavera 2006, duminică, ora 10:00, Negreşti
A: Berei Roland
A1: Sician Gabriel
A2: Căliman Patrick
 
Interliga, teren Dorolţ, orele 10:30 - 14:00
A: Matei Claudiu
A1: Hepcal Ionut
A2: Bilţ Ionuţ
A3: Bor Alberto
 
Campionatul Nord Vest Under 16
Primavera SM - Viitorul Arad, duminică, ora 12:00, Păuleşti
A: Simon Elek
A1: Denis Gherman
A2: Şerban Ovidiu
 
Selecţionata Satu Mare - Selecţionata Bihor, duminică, ora 15:00, Carei
A: Ciceu Marian
A2: Danut Mihut
A3: Ciordas Ionut
 
 
 
* Arbitrii sunt obligaţi să vizualizeze delegările postate pe site-ul AJF, pentru a fi la curent cu eventualele modificări.

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP