Delegari weekend 14-15 septembrie

13 Septembrie 2019, la ora 07:43 / Publicat în Comunicate AJF / 507 vizualizări

Delegari weekend 14-15 septembrie

 Liga a IV-a, Seria A

(Zona Tur-Talna)

Etapa a 4-a

 

Sâmbătă, 14 septembrie, 11:00 - seniorii / 13:00 - juniorii:

AS Livada - Talna Oraşu Nou

A: Pop Lucian

A1: Rad Bogdan

A2: Miclăuş Răzvan

Obs. Dumitraş Gheorghe

Sâmbătă, 14 septembrie, 15:00 / 17:00:

Voinţa Lazuri - Energia Negreşti

A: Peneghi Şerban

A1: Ciceu Marian

A2: Chiorean Raul

Obs. Halici Eugen

Victoria Apa - Speranţa Halmeu

A: Simon Elek

A1: Nagy Szabolcs

A2: Sabo Andrei

Obs. Ziman Cornel

Duminică, 15 septembrie, 15:00 / 17:00:

Dacia Medieşu Aurit - Sportul Botiz

A: Mihai Marius

A1: Lukacs Levente

A2: Trella Zoran

Obs. Stoica Viorel

Venus Dumbrava - Olimpia MCMXXI Satu Mare

A: Neichi Sergiu

A1: Zsigrai Cătălin Marina Andrei

A2: Orha Dan

Obs. Vigu Iosif

Voinţa Turţ - Turul Micula

A: Bărbuş Stejerel

A1: Bauer Iosif

A2: Bauer Adalbert

Obs. Pataki Zoltan

 

 

Liga a IV-a, Seria B

(Zona Someş)

Etapa a 4-a

Sâmbătă, 14 septembrie, 15:00 / 17:00:

Unirea Tăşnad - Voinţa Doba

A: Chiriloaia Ciprian

A1: Matei Claudiu

A2: Pop Emanuel

Obs. Iuhas Ioan

 

Duminică, 15 septembrie, 15:00 / 17:00:

Voinţa Babţa - Luceafărul Decebal

A: Matei Claudiu

A1: Nagy Szabolcs

A2: Pop Emanuel

Obs. Niţă Gheorghe

Ştiinţa Beltiug - Someşul Oar

A: Rad Bogdan 

A1: Toth Cristian

A2: Miron Ciprian

Obs. Dorca Marcel

Crasna Moftinu Mic - Viitorul Vetiş

A: Bathory Ştefan

A1:J3nnifer D. Damian (Bihor)

A2: Sician Gabriel

Obs. Kegyes Tibor

Cetate Ardud 800 - Recolta Dorolţ, amânat

Someşul Odoreu - Unirea Păuleşti, nu se dispută

 

 

Liga a IV-a, Seria C

(Zona Crasna)

Etapa a 5-a

Sâmbătă, 14 septembrie, 15:00 / 17:00:

CSM Victoria Carei - Victoria Tiream

A: Rebegea Ciprian

A1: Pop Cristian

A2: Batori Patrick

Obs. Rozs Zoltan

 

Duminică, 15 septembrie, 15:00 / 17:00:

Viitorul Lucăceni - Recolta Sanislău

A: Kopriva Zsolt

A1: Kopriva Tamas

A2: Biro Eniko

Obs. Morar Nicolae

AS Căpleni - Frohlich Foieni

A: Dragoş Bogdan

A1: Botos Roland

A2: Reday Arpad

Obs. Rus Gavril

Schamagosch Ciumeşti - Unirea Pişcolt

A: Simon Elek

A1: Denis Gherman

A2: Şerban Ovidiu

Obs. Turtureanu Ioan

Stăruinţa Berveni - Fortuna Căpleni

A: Kovacs Szabolcs

A1: Sălăgean Norbert

A2: Maxi Cătălin

Obs. Torok Zoltan

AS Ghenci - Schwaben Kalmandi Cămin

A: Peneghi Şerban

A1: Estan Alex

A2: Bonţidean Daniel

Obs. Cseh Sandor

CSM Satu Mare - Real Andrid, amânat

 


 

Liga a V-a, Seria A

 

Etapa a 3-a

Sâmbătă, 14 septembrie, ora 17:00:

Vulturii Santău - Kneho Urziceni

A: Bathory Ştefan

A1: Sician Mihai

A2: Bonţidean Daniel

Obs. Năstruţ Liviu

 

Duminică, 15 septembrie, ora 14:30:

Olimpia Domăneşti - Termala Dindeşti

A: Chiorean Cristian

A1: Ghencean Ionuţ

A2: Raţ Jr.

Obs. Neichi Ioan

Platanul Marna - Olimpia Căuaş

A: Chiriloaia Ciprian

A1: Ciocoi Marian

A2: Miclăuş Răzvan

Obs. Mândreanu Remus

 

 

Duminică, 15 septembrie, ora 17:00:

Gloria Moftinu Mare - Dacia Supur

A: Chiorean George

A1: Szakacs Zsolt

A2: Peter Iulian

Obs. Juhasz Tibor

 

 


LIGA A V-A, SERIA B

Etapa a 3-a

Sâmbătă, 14 septembrie, ora 17:00:

Codreana Homoroade - AS CS Diferit

A: Popescu Tudor

A1: Trella Zoran

A2: Estan Alex

Obs. Racolţa Vasile

 

Duminică, 15 septembrie, ora 17:00:

Ugocea Porumbeşti - Unirea Bercu

A: Popescu Tudor

A1: Sas Bogdan

A2: Gherasim Alexandru

Obs. Gherasim Alexandru

Prietenia Crucişor - Egri Sasok Agriş

A: Pop Lucian

A1: Moisa Florin

A2: Turoczi Sergiu

Obs. Hriţiu Ciprian

Recolta Dorolț II (Dara) - Viitorul Viile SM

A: Chiorean Cristian

A1: Ghencean Ionuţ

A2: Raţ Jr.

Obs. Lizac Paul

 

 

* Arbitrii sunt obligaţi să vizualizeze delegările postate pe site-ul AJF, pentru a fi la curent cu eventualele modificări.

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP