Delegari weekend 16/17 octombrie!

15 Octombrie 2021, la ora 12:04 / Publicat în Comunicate AJF / 980 vizualizări

Delegari weekend 16/17 octombrie!

 

 UPDATE 19:50 !!!

 

LIGA A IV-A ELITE, SERIA A

RETUR - Etapa a 8-a

 

SÂMBĂTĂ, 16 octombrie, următoarele meciuri:

ORELE 14:00 / 16:00:

Unirea Păuleşti - Ştiinţa Beltiug

A: Simon Elek

A1: Denis Gherman

A2: Batori Patrick

Obs. Matei Claudiu

ORA 14:00 - JUNIORI:

 

Energia Negreşti Oaş - Olimpia MCMXXI SM

A: Raţ Sebastian

A1: Miclăuş Răzvan

A2: Raţ Jr.

Obs. Vigu Iosif

ORA 16:00 - SENIORI:

Energia Negreşti Oaş - Olimpia MCMXXI SM

A: Vidican Rareş

A1: Soponar Răzvan Ionuţ

A2: BH

Obs. Vigu Iosif

 

DUMINICĂ, 17 octombrie, următoarele meciuri:

ORELE 14:00 / 16:00:

Turul Micula - Luceafărul Decebal

A: Simon Elek

A1: Bauer Adalbert

A2: Bauer Iosif

Obs. Turtureanu Ion

Recolta Dorolţ  - Talna Oraşu Nou

A: Neichi Sergiu

A1: Bathory Ştefan

A2: Lukacs Levente

Obs. Savaniu Marcel


LIGA A IV-A ELITE, SERIA B

RETUR - Etapa a 8-a

 

SÂMBĂTĂ, 16 octombrie, următoarele meciuri:

ORA 13:00 - juniori, la Căpleni:

Unirea Tăşnad - AS Căpleni

A: Moisa Florin

A1: Botos Roland

A2: Sălăgean Norbert

Obs. Pataki Zoltan

ORA 16:00 - seniori, la Carei:

Unirea Tăşnad - AS Căpleni

A: Sălăgean Norbert

A1: Botos Roland

A2: Moisa Florin

Obs. Pataki Zoltan

Schwaben K. Cămin - CSM Victoria Carei

A: Rebegea Ciprian

A1: Ardelean Vlad

A2: Mihuţ Dan

Obs. Mândreanu Remus

 

DUMINICĂ, 17 octombrie, următoarele meciuri:

ORELE 13:00 / 15:00:

Fortuna Căpleni - Stăruinţa Berveni

A: Bogdan Răzvan

A1: Nagy Szabolcs

A2: Miclăuş Răzvan

Obs. Halici Eugen

ORA 16:00 - seniori:

Recolta Sanislău - Viitorul Vetiş

A: Peter Alin

A1: Jennifer Damian Denisa

A2: Chiorean Raul

Obs. Rus Gavril


LIGA A IV-A, SERIA A

Etapa a 7-a

 

SÂMBĂTĂ, 16 octombrie, următoarele meciuri:

ORA 16:00:

Someşul Oar - Schamagosch Ciumeşti

A: Chiorean George

A1: Miron Ciprian

A2: Reday Arpad

Obs. Borz Ionel

 

DUMINICĂ, 16 octombrie, următoarele meciuri:

ORA 13:30:

CSM Victoria Carei II - Termala Dindeşti

A: Sălăgean Norbert

A1: Jennifer Damian Denisa

A2: Chiorean Raul

Obs. Racolţa Vasile

Kneho Urziceni - Viitorul Lucăceni

A: Raţ Sebastian

A1: Petruţ Sebastian

A2: Raţ Jr.

Obs. Kegyes TIbi

ORA 14:00:

Vulturii Santău - Real Andrid

A: Radu Tudor

A1: Toth Kristian

A2: Maxi Cătălin

Obs. Rozs Zoltan

ORA 16:00:

Unirea Pişcolt - Frohlich Foieni

A: Sălăgean Norbert

A1: Miron Ciprian

A2: Chiorean George

Obs. Morar Nicolae

Platanul Marna - AS Ghenci

A: Raţ Sebastian

A1: Petruţ Sebastian

A2: Raţ Jr.

Obs. Hriţiu Ciprian

Crasna Moftinu Mic stă


LIGA A IV-A, SERIA B

Etapa a 6-a

 

SÂMBĂTĂ, 16 octombrie, următoarele meciuri:

ORA 16:00:

Someşul Odoreu - Speranţa Halmeu

A: Bogdan Răzvan

A1: Raţiu Florin

A2: Estan Alex Frz.

Obs. Stoica Viorel

DUMINICĂ, 16 octombrie, următoarele meciuri:

ORA 13:30:

Codreana Homoroade - Cetate 800 Ardud

A: Pop Emanuel

A1: Bonţidean Daniel

A2: Bor Alberto

Obs. Chioreanu Radu

ORA 14:00:

Dacia Medieşu Aurit - Voinţa Turţ

A: Kopriva Zsolt

A1: Botos Roland

A2: Moisa Florin

Obs. Bâlc Csaba

ORA 16:00:

Sportul Botiz - Voinţa Babţa

A: Ciceu Marian

A1: Juhasz Tibor

A2: Peter Iulian

Obs. Năstruţ Liviu

Voinţa Lazuri - Voinţa Doba

A: Mihai Marius

A1: Szabo Andrei

A2: Batori Patrick

Obs. Ziman Cornel

ORA 16:15:

Venus Dumbrava - Victoria Apa

A: Pop Emanuel

A1: Lung Alin

A2: Boitor Raul

Obs. Andreica Marcel

 


LIGA A V-A

Etapa a 5-a

 

SÂMBĂTĂ, 16 octombrie, următorul meci:

ORA 16:00:

Unirea Bercu - Termala Dindeşti II

A: Iuhas Cosmin

A1: Rentea Florin

A2: Coman Marius

Obs. Iuhas Ioan

 

DUMINICĂ, 17 octombrie, următoarele meciuri:

ORA 13:00:

Recolta Dorolţ II Dara - Dacia Supur

A: Sabo Andrei

A1: Raţiu Florin

A2: Rentea Florin

Obs. Kegyes Adalbert

ORA 14:00:

Ugocea Porumbeşti - Luceafărul Decebal II

A: Gherasim Alexandru

A1: Dumitraş Gheorghe

A2: Trella Zoran

Obs. Schwarc Oscar

ORA 16:15:

Olimpia Căuaş - Viitorul Viile SM

A: Radu Tudor

A1: Toth Kristian

A2: Maxi Cătălin

Obs. Dorca Marcel

Înfrăţirea Tarna Mare - Gloria Moftinu Mare

A: Dumitraş Gheorghe

A1: Gherasim Alexandru

A2: Trella Zoran

Obs. Schwarc Oscar

 

 

* Arbitrii şi observatorii sunt obligaţi să vizualizeze delegările postate pe site-ul AJF, pentru a fi la curent cu eventualele modificări.

  • Whatsapp

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP