Delegari weekend 19-20 octombrie

18 Octombrie 2019, la ora 08:33 / Publicat în Comunicate AJF / 708 vizualizări

Delegari weekend 19-20 octombrie

 Liga a IV-a, Seria A

(Zona Tur-Talna)

Etapa a 9-a

Sâmbătă, 19 octombrie, 13:00 / 15:00:

Energia Negreşti - Speranţa Halmeu

A: Bogdan Răzvan

A1: Pop Emanuel

A2: Zsigrai Cătălin Marina Andrei

Obs. Andreica Marcel

Sâmbătă, 19 octombrie, 14:00 / 16:00:

Voinţa Lazuri - Sportul Botiz

A: Simon Elek

A1: Batori Patrick

A2: Denis Gherman

Obs. Stoica Viorel

Duminică, 20 octombrie, 12:00 / 14:00:

Turul Micula - Olimpia MCMXXI Satu Mare

A: Omuţ Marius

A1: BH

A2: BH

Obs. Vigu Iosif

Voinţa Turţ - Dacia Medieşu Aurit

A: Mihai Marius

A1: Sician Gabriel

A2: Raţ Jr.

Obs. Rus Gavril

AS Livada - Venus Dumbrava

A: Simon Elek

A1: Miclău$ Răzvan

A2: Bonţidean Daniel Armando Tama$

Obs. Turtureanu Ioan

Miercuri, 23 octombrie:

Victoria Apa - Talna Oraşu Nou

A: Pop Lucian

A1: Moisa Florin

A2: Botos Roland

Obs. Ziman Cornel


Liga a IV-a, Seria B

(Zona Someş)

Etapa a 9-a

Sâmbătă, 19 octombrie, 13:00 - seniorii / 15:00 - juniorii:

Ştiinţa Beltiug - Unirea Păuleşti

A: Dragoş Bogdan

A1: Chiorean George

A2: Miron Ciprian

Obs. Petz Istvan

Duminică, 20 octombrie, 12:00 / 14:00:

Viitorul Vetiş - Recolta Dorolţ

A: Chiriloaia Ciprian

A1: Lukacs Levente

A2: Nagy Szabolcs

Obs. Năstruţ Liviu

Voinţa Babţa - Voinţa Doba

A: Iuhas Tibor

A1: Moisa Florin

A2: Pop Emanuel

Obs. Rozs Zoltan

Luceafărul Decebal - Someşul Oar

A: Pop Lucian

A1: Toth Cristian

A2: Maxi Cătălin

Obs. Borz Ionel

Duminică, 20 octombrie, 15:00 - seniorii:

Crasna Moftinu Mic - Unirea Tăşnad

A: Kovacs Szabolcs

A1: Sălăgean Norbert

A2: Miron Ciprian

Obs. Cseh Sandor

Someşul Odoreu - Cetate Ardud 800, Someşul Odoreu s-a retras din campionat


Liga a IV-a, Seria C

(Zona Crasna)

Etapa a 10-a

Sâmbătă, 19 octombrie, 13:00 / 15:00:

CSM Satu Mare - Schwaben Kalmandi Cămin

A: Bathory Ştefan

A1: Popescu Tudor

A2: Jenifer Damian

Obs. Halici Eugen

Duminică, 20 octombrie, 12:00 / 14:00:

AS Căpleni - Viitorul Lucăceni

A: Bărbuş Stejerel

A1: Trella Zoran

A2: Ghencean Ionuţ

Obs. Pintea Mircea

Schamagosch Ciumeşti - CSM Victoria Carei

A: Peneghi Şerban

A1: Bathory Ştefan

A2: Denis Gherman

Obs. Pataki Zoltan

Unirea Pişcolt - Stăruinţa Berveni, teren Berveni

A: Rad Bogdan

A1: Botoş Roland

A2: Biro Eniko

Obs. Petz Itsvan

Frohlich Foieni - AS Ghenci

A: Peter Alin

A1: Ciocoi Marian

A2: Peter Iulian

Obs. Mândreanu Remus

Recolta Sanislău - Victoria Tiream

A: Chiorean Cristian

A1: Bauer Iosif

A2: Bauer Adalbert

Obs. Dorca Marcel

Real Andrid - Fortuna Căpleni

A: SJ

A1: SJ

A2: SJ

Obs. Morar Nicolae


Liga a V-a, Seria A

Etapa a 8-a (Retur)

Sâmbătă, 19 octombrie, ora 16:00:

Vulturii Santău - Gloria Moftinu Mare

A: Rebegea Ciprian

A1: Sician Mihai

A2: Petruţ Sebastian

Obs. Iuhas Ioan

Sâmbătă, 19 octombrie, ora 16:30:

Kneho Urziceni - Olimpia Domăneşti

A: Matei Claudiu

A1: Estan Alex Frz.

A2: Bonţidean Daniel Armando Tama$

Obs. Juhasz Tibor

Duminică, 20 octombrie, ora 15:30:

Termala Dindeşti - Platanul Marna

A: Chiorean George

A1: Turoczi Sergiu

A2: Szakacs Zsolt

Obs. Papp Ioan

Dacia Supur - Olimpia Căuaş, amânat


LIGA A V-A, SERIA B

Etapa a 8-a (Retur)

Sâmbătă, 19 octombrie, ora 16:00:

AS CS Diferit - Viitorul Viile SM

A: Por Constantin

A1: Stoenciu David

A2: Lakatos Tibor

Obs. Lizac Paul

Duminică, 20 octombrie, ora 13:30:

Egri Sasok Agriş - Ugocea Porumbeşti

A: Dumitraş Gheorghe

A1: Gherasim Alexandru

A2: Szabo Andrei

Obs. Iuhas Ioan

Duminică, 20 octombrie, ora 15:00:

Prietenia Crucişor - Codreana Homoroade

A: Bogdan Răzvan

A1: Sas Bogdan

A2: Por Constantin

Obs. Chioreanu Radu

Duminică, 20 octombrie, ora 16:30:

Unirea Bercu - Recolta Dorolț II (Dara)

A: Gherasim Alexandru

A1: Dumitraş Gheorghe

A2: Sabo Andrei

Obs. Racolţa Vasile


* Arbitrii sunt obligaţi să vizualizeze delegările postate pe site-ul AJF, pentru a fi la curent cu eventualele modificări.

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP