Delegari weekend 20-21 aprilie 2019

19 Aprilie 2019, la ora 09:26 / Publicat în Comunicate AJF / 351 vizualizări

Delegari weekend 20-21 aprilie 2019

 Liga a IV-a, Seria A

(Zona Tur-Talna)

 

Etapa a 16-a

Vineri, 19 aprilie, 16:00 / 18:00:

Venus Dumbrava - Talna Oraşu Nou

A: Bogdan Răzvan

A1: Petruţ Sebastian

A2: Zsigrai Cătălin Marina Andrei

Obs. Vigu Iosif

Sâmbătă, 20 aprilie, 10:00 / 12:00:

Turul Micula - Energia Negreşti

A: MM

A1: MM

A2: MM

Obs. Pataki Zoltan

Someşul Odoreu - Victoria Apa

A: Elek Simon

A1: Batori Patrick

A2: Denis Gherman

Obs. Turtureanu Ioan

Voinţa Lazuri - AS Livada

A: Bogdan Răzvan

A1: Mihali Darius

A2: Mihali Marius

Obs. Halici Eugen

Dacia Medieşu Aurit - Sportul Botiz

A: MM

A1: MM

A2: MM

Obs. Dumitraş Gheorghe

Egri Sasok Agriş - Speranţa Halmeu, amânat


Liga a IV-a, Seria B

(Zona Someş)

Etapa a 16-a

 

Vineri, 19 aprilie, 17:30 - seniori, meciul de juniori - amânat:

Recolta Dorolţ - Voinţa Babţa

A: Mazilu Ovidiu

A1: Matei Claudiu

A2: Pop Emanuel

Obs. Gherasim Alexandru

Sâmbătă, 20 aprilie,

10:00 / 12:00:

Unirea Păuleşti - Crasna Moftinu Mic

A: Bathory Ştefan

A1: Lukacs Levente

A2: Estan Alex

Obs. Dorca Marcel

Voinţa Doba - Ştiinţa Beltiug

A: Pop Emanuel

A1: Bauer Iosif

A2: Bauer Adalbert

Obs. Borz Ionel

CSM Satu Mare - Someşul Oar

A: Mazilu Ovidiu

A1: Matei Claudiu

A2: Neichi Sergiu

Obs. Ziman Cornel

15:00 / 17:00:

Cetate Ardud 800 - Luceafărul Decebal

A: Rad Bogdan

A1: Reday Arpad

A2: Toth Cristian

Obs. Chioreanu Radu

Viitorul Vetiş - Atletic Craidorolţ, scor 3-0 (Atletic Craidorolţ s-a retras şi pierde toate meciurile din retur la "masa verde")


Liga a IV-a, Seria C

(Zona Crasna)

Etapa a 20-a

Sâmbătă, 20 aprilie,

10:00 / 12:00:

Recolta Sanislău - Real Andrid

A: Chiş Florin

A1: Ardelean Vlad

A2: Juhasz Tibor

Obs. Mândrean Remus

Schamagosch Ciumeşti - Schwaben Kalmandi Cămin

A: Pop Lucian

A1: Botoş Roland

A2: Marian Beniamin

Obs. Pop Ioan

Stăruinţa Berveni - Unirea Pişcolt

A: Rad Bogdan

A1: Reday Arpad

A2: Toth Cristian

Obs. Lizak Paul

Victoria Tiream - Frohlich Foieni

A: Chiorean George

A1: Moisa Florin

A2: Miron Ciprian

Obs. Torok Zoltan

AS Ghenci - CSM Victoria Carei

A: SJ

A1: SJ

A2: SJ

Obs. Morar Nicolae

11:00 / 13:00:

Viitorul Lucăceni - AS Căpleni, (se joacă la Căpleni)

A: Dragoş Bogdan

A1: Popescu Tudor

A2: Miclăuş Răzvan

Obs. Kegyes Tibor

Fortuna Căpleni stă


Liga a V-a, Seria A

Etapa a 12-a

 

Sâmbătă, 20 aprilie,

13:00:

Platanul Marna - Olimpia Căuaş

A: Chiriloaia Ciprian

A1: Raţ Jr.

A2: Sas Bogdan

Obs. Rus Gavril

14:00:

Gloria Moftinu Mare - Speranţa Bogdand

A: Ciceu Marian

A1: Ciordaş Dragoş

A2: Szakacs Zsolt

Obs. Rozs Zoltan

15:00:

AS Termala Dindeşti - CS SC Olimpia MCMXXI SM

A: Pop Lucian

A1: Botoş Roland

A2: Marian Beniamin

Obs. Niţă Gheorghe

Vulturii Santău - Olimpia Domăneşti

A: Chiorean George

A1: Moisa Florin

A2: Miron Ciprian

Obs. Iuhas Ioan

Dacia Supur - Kneho Urziceni, amânat


Liga a V-a, Seria B

Etapa a 12-a

 

Sâmbătă, 20 aprilie, 12:00:

ACS Turulung - Prietenia Crucişor

A: Kerekes Vasile

A1: Hepcal Ionuţ

A2: Bilţ Ionuţ

Obs. Hriţiu Ciprian

Recolta Dorolţ II (Dara) - Unirea Bercu

A: Berei Roland

A1: Ghencean Ionuţ

A2: Rus Cătălin

Obs. Schwarcz Oscar

Duminică, 21 aprilie, 15:00:

Codreana Homoroade - AS Voinţa Turţ

A: Petruţ Sebastian

A1: Bumbuc Marius

A2: Trella Zoran

Obs. Racolţa Vasile

AS CS Cetate Ardud 800 II - Viitorul Viile SM, amânat

Ugocea Porumbeşti - CSM Satu Mare II, amânat


Under 11

Il Calcio - Unirea Tăşnad, miercuri, 17:30, Dorolţ


Under 13

Primavara 2007 - Primavara 2006, joi, 18 aprilie , Pauleşti

Juniorul SM - Energia Negresti Oas, vineri, 18:30, Someşul

A: Popescu Tudor

A1: Sician Gabriel

A2: Sician Mihai


Campionatul Nord Vest Under 16

Primavera SM - Viitorul Oradea, sâmbătă, 20 aprilie, 15:00, Păuleşti

A: Elek Simon

A1: Denis Gherman

A2: Batori Patrick

LPS SM - Viitorul Cluj, vineri, 19 aprilie, 15:00, Someşul

A: Elek Simon

A1: Popescu Tudor

A2: Denis Gherman

 

* Arbitrii sunt obligaţi să vizualizeze delegările postate pe site-ul AJF, pentru a fi la curent cu eventualele modificări.

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP