Delegari weekend 21-22 septembrie

20 Septembrie 2019, la ora 08:40 / Publicat în Comunicate AJF / 528 vizualizări

Delegari weekend 21-22 septembrie

   

Liga a IV-a, Seria A

(Zona Tur-Talna)

Etapa a 5-a

Sâmbătă, 21 septembrie,

14:00 / 16:00:

Turul Micula - AS Livada

A: Simon Elek

A1: Bauer Iosif

A2: Bauer Adalbert

Obs. Turtureanu Ioan

15:00 / 17:00:

Voinţa Lazuri - Voinţa Turţ

A: Rebegea Ciprian

A1: Popescu Tudor

A2: Miclăuş Răzvan

Obs. Kegyes Tibor

Duminică, 22 septembrie, 15:00 / 17:00:

Talna Oraşu Nou - Dacia Medieşu Aurit

A: Rad Bogdan

A1: Sălăgean Norbert

A2: Chiorean Raul

Obs. Rus Gavril

Olimpia MCMXXI Satu Mare - Victoria Apa

A: Mazilu Ovidiu

A1: Matei Claudiu

A2: Jennifer D. Damian

Obs. Iuhas Ioan

Speranţa Halmeu - Venus Dumbrava

A: Szabo Andrei

A1: Raţ Jr.

A2: Sas Bogdan

Obs. Stoica Viorel

Energia Negreşti - Sportul Botiz

A: Dragoş Bogdan

A1: Maxi Cătălin

A2: Toth Cristian

Obs. Altfater Robert

 

 

 

Liga a IV-a, Seria B

(Zona Someş)

Etapa a 5-a

Sâmbătă, 21 septembrie, 15:00 / 17:00:

Someşul Oar - Cetate Ardud 800

A: Peneghi Şerban

A1: Miron Ciprian

A2: Kopriva Zsolt

Obs. Pataki Zoltan

 

Duminică, 22 septembrie, 15:00 / 17:00:

Unirea Păuleşti - Unirea Tăşnad

A: Pop Lucian

A1: Reday Arpad

A2: Botos Roland

Obs. Vigu Iosif

Voinţa Babţa - Crasna Moftinu Mic

A: Bărbuş Stejerel

A1: Zsigrai Cătălin Marina Andrei

A2: Ghencean Ionuţ

Obs. Gherasim Alexandru

Luceafărul Decebal - Voinţa Doba

A: Chiorean Cristian

A1: Pop Cristian

A2: Trella Zoran

Obs. Ziman Cornel

Viitorul Vetiş - Someşul Odoreu nu se dispută

Recolta Dorolţ - Ştiinţa Beltiug se joacă în 2 octombrie 2019

 

 

Liga a IV-a, Seria C

(Zona Crasna)

Etapa a 6-a

 

Duminică, 22 septembrie, 15:00 / 17:00:

Schamagosch Ciumeşti - Schwaben Kalmandi Cămin

A: Chiorean George

A1: Moisa Florin

A2: Turoczi Sergiu

Obs. Torok Zoltan

Unirea Pişcolt - AS Căpleni

A: Ciceu Marian

A1: Ciocoi Marian

A2: Popescu Tudor

Obs. Niţă Gheorghe

Frohlich Foieni - CSM Satu Mare

A: Neichi Sergiu

A1: Lukacs Levente

A2: Bathory Ştefan

Obs. Năstruţ Liviu

Fortuna Căpleni - AS Ghenci

A: Bogdan Răzvan

A1: Orha Dan

A2: Estan Alex

Obs. Halici Eugen

Victoria Tiream - Stăruinţa Berveni

A: Kovacs Szabolcs

A1: Kopriva Tamas

A2: Kopriva Zsolt

Obs. Dumitraş Gheorghe

Recolta Sanislău - CSM Victoria Carei

A: Pop Emanuel

A1: Nagy Szabolcs

A2: Bonţidean Daniel

Obs. Mândreanu Remus

Real Andrid - Viitorul Lucăceni

A: SJ

A1: SJ

A2: SJ

Obs. Morar Nicolae

  

Liga a V-a, Seria A

Etapa a 4-a

Duminică, 22 septembrie

ora 14:00:

Olimpia Căuaş - Gloria Moftinu Mare

A: Peter Alin

A1: Peter Iulian

A2: Dănuţ Mihuţ

Obs. Silaghi Romeo

Termala Dindeşti - Vulturii Santău

A: Petruţ Sebastian

A1: Sician Gabriel

A2: Batori Patrick

Obs. Rozs Zoltan

ora 17:00:

Dacia Supur - Olimpia Domăneşti, teren Domăneşti

A: Petruţ Sebastian

A1: Sician Gabriel

A2: Batori Patrick

Obs. Cseh Sandor

Kneho Urziceni - Platanul Marna, amânat

  

LIGA A V-A, SERIA B

Etapa a 4-a

Sâmbătă, 21 septembrie, ora 17:00:

AS CS Diferit - Ugocea Porumbeşti, teren Doba

A: Mihai Marius

A1: Sician Mihai

A2: Denis Gherman

Obs. Juhasz Tibor

Duminică, 22 septembrie,

ora 13:00:

Egri Sasok Agriş - Recolta Dorolț II (Dara

A: Simon Elek

A1: Bauer Adalbert

A2: Bauer Iosif

Obs. Racolţa Vasile

ora 17:00:

Unirea Bercu - Prietenia Crucişor

A: Simon Elek

A1: Bauer Adalbert

A2: Bauer Iosif

Obs. Lizac Paul

Viitorul Viile SM - Codreana Homoroade, amânat

         

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP