Delegari weekend 26-27 octombrie

25 Octombrie 2019, la ora 07:00 / Publicat în Comunicate AJF / 587 vizualizări

Delegari weekend 26-27 octombrie

 Liga a IV-a, Seria A

(Zona Tur-Talna)

Etapa a 10-a

Sâmbătă, 26 octombrie, 13:00 / 15:00:

Speranţa Halmeu - Talna Oraşu Nou

A: Simon Elek

A1: Matei Claudiu

A2: Pop Emanuel

Obs. Turtureanu Ioan

Sâmbătă, 26 octombrie, 14:00 / 16:00:

Sportul Botiz - AS Livada

A: Chiorean George

A1: Marian Beniamin

A2: Szakacs Zsolt

Obs. Iuhas Ioan

Duminică, 27 octombrie, 12:00 / 14:00:

Olimpia MCMXXI Satu Mare - Voinţa Lazuri

A: Bathory Ştefan

A1: Popescu Tudor

A2: Raţ Jr.

Obs. Ziman Cornel

Duminică, 27 octombrie, 13:15 / 15:15:

Dacia Medieşu Aurit - Energia Negreşti
A: Rebegea Ciprian Gelu

A1: Miclău$ Răzvan

A2: Batori Patrick

Obs. Pintea Mircea

Duminică, 27 octombrie, 14:00 - seniorii:

Turul Micula - Victoria Apa

A: Bogdan Răzvan

A1: Estan Alex Frz.

A2: Jenifer Damian

Obs. Halici Eugen

Venus Dumbrava - Voinţa Turţ, amânat


Liga a IV-a, Seria B

(Zona Someş)

Etapa a 10-a

Sâmbătă, 26 octombrie, 12:00 / 14:00:

Someşul Oar - Unirea Păuleşti

A: Bogdan Răzvan

A1: Por Constantin

A2: Nagy Szabolcs

Obs. Pataki Zoltan

Duminică, 27 octombrie, 12:00 / 14:00:

Viitorul Vetiş - Ştiinţa Beltiug

A: Kovacs Szabolcs

A1: Kopriva Tamas

A2: Sălăgean Norbert

Obs. Torok Zoltan

Cetate Ardud 800 - Crasna Moftinu Mic (12:00 - seniorii / 14 - juniorii, teren Mădăras)

A: Bărbuş Stejerel

A1: Sician Gabriel

A2: Trella Zoran

Obs. Chioreanu Radu

Recolta Dorolţ - Voinţa Babţa

A: Por Constantin

A1: Ghencean Ionuţ

A2: Petruţ Sebastian

Obs. Vigu Iosif

Unirea Tăşnad - Luceafărul Decebal, amânat

Voinţa Doba - Someşul Odoreu, Someşul Odoreu s-a retras din campionat


Liga a IV-a, Seria C

(Zona Crasna)

Etapa a 11-a

Sâmbătă, 26 octombrie, 9:00 / 11:00:

CSM Victoria Carei - AS Căpleni

A: Mazilu Ovidiu

A1: Por Constantin

A2: Neichi Sergiu

Obs. Năstruţ Liviu

Sâmbătă, 26 octombrie, 12:00 - seniorii / 14:00 - juniorii:

Viitorul Lucăceni - CSM Satu Mare

A: Pop Lucian

A1: Sălăgean Norbert

A2: Maxi Cătălin

Obs. Petz Istvan

Duminică, 27 octombrie, 12:00 / 14:00:

Schwaben Kalmandi Cămin - Recolta Sanislău

A: Peneghi Şerban

A1: Bauer Iosif

A2: Bauer Adalbert

Obs. Rus Gavril

Stăruinţa Berveni - Schamagosch Ciumeşti

A: Kopriva Zsolt

A1: Miron Ciprian

A2: Toth Kristian

Obs. Kegyes Tibor

AS Ghenci - Unirea Pişcolt

A: Dragoş Bogdan

A1: Moisa Florin

A2: Turoczi Sergiu

Obs. Morar Nicolae

Fortuna Căpleni - Frohlich Foieni

A: Pop Emanuel

A1: Lukacs Levente

A2: Matei claudiu

Obs. Cseh Sandor

Victoria Tiream - Real Andrid

A: Rad Bogdan

A1: Chiorean Raul

A2: Botos Roland

Obs. Mândreanu Remus


Liga a V-a, Seria A

Etapa a 9-a (Retur)

Duminică, 27 octombrie, ora 13:00:

Olimpia Căuaş - Kneho Urziceni

A: Peter Alin

A1: Peter Iulian

A2: Ciceu Marian

Obs. Rozs Zoltan

Olimpia Domăneşti - Vulturii Santău

A: Simon Elek

A1: Denis Gherman

A2: Şerban Ovidiu

Obs. Silaghi Romeo

Duminică, 27 octombrie, ora 15:30:

Gloria Moftinu Mare - Termala Dindeşti

A: Simon Elek

A1: Denis Gherman

A2: Şerban Ovidiu

Obs. Dorca Marcel

Platanul Marna - Dacia Supur

A: Peter Alin

A1: Peter Iulian

A2: Ciceu Marian

Obs. Juhasz Tibor


LIGA A V-A, SERIA B

Etapa a 9-a (Retur)

Sâmbătă, 26 octombrie, 16:30:

Recolta Dorolț II (Dara) - AS CS Diferit

A: Mihai Marius

A1: Bonţidean Daniel Armando Tamas

A2: Rus Cătălin

Obs. Lizac Paul

Codreana Homoroade - Unirea Bercu

A: Rebegea Ciprian

A1: Batori Patrick

A2: Lakatos Gabor

Obs. Racolţa Vasile

Duminică, 27 octombrie, ora 14:30:

Viitorul Viile SM - Egri Sasok Agriş

A: Bărbuş Stejerel

A1: Bonţidean Daniel Armando Tamas

A2: Sas Bogdan

Obs. Hriţiu Ciprian

Duminică, 27 octombrie, ora 15:00:

Ugocea Porumbeşti - Prietenia Crucişor

A:  Sabo Andrei

A1: Gherasim Alexandru

A2: Dumitraş Gheorghe 

Obs. Borz Ionel


Cupa României, Faza I, restanţă

Duminică, 27 octombrie, ora 12:00:

Codreana Homoroade - Voinţa Doba, teren Doba

A: Dumitraş Gheorghe

A1: Gherasim Alexandru

A2: Sabo Andrei

Obs. Borz Ionel


Under 15

Selecţionata SM - Selecţionata BH, duminică, ora 11:00, Micula

A: Bogdan Răzvan

A1: Estan Alex Frz.

A2: Jenifer Damian

Obs. Vigu Iosif

 

* Arbitrii sunt obligaţi să vizualizeze delegările postate pe site-ul AJF, pentru a fi la curent cu eventualele modificări.

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP