Delegari weekend 28-29 septembrie

27 Septembrie 2019, la ora 09:22 / Publicat în Comunicate AJF / 502 vizualizări

Delegari weekend 28-29 septembrie

 Liga a IV-a, Seria A, Zona Tur -Talna

Etapa a 6-a

Sâmbătă, 28 septembrie, 15:00 / 17:00:

Victoria Apa - Voinţa Lazuri

A: Rebegea Ciprian

A1: Rus Cătălin

A2: Szabo Andrei

Obs. Iuhas Ioan

Duminică, 29 septembrie,

10:00-seniorii / 12:00-juniorii:

Olimpia MCMXXI Satu Mare - Dacia Medieşu Aurit

A: Mazilu Ovidiu

A1: Matei Claudiu

A2: Por Constantin

Obs. Halici Eugen

15:00 / 17:00:

Turul Micula - Talna Oraşu Nou

A: Bogdan Răzvan

A1: Pop Emanuel

A2: Nagy Szabolcs

Obs. Vigu Iosif

Sportul Botiz - Venus Dumbrava

A: Matei Claudiu

A1: Sas Bogdan

A2: Szabo Andrei

Obs. Rus Gavril

Voinţa Turţ - Energia Negreşti

A: Pop Lucian

A1: Chiorean Raul

A2: Maxi Cătălin

Obs. Ziman Cornel

AS Livada - Speranţa Halmeu

A: Bărbuş Stejerel

A1: Ghencean Ionuţ

A2: Sician Gabriel

Obs. Dumitraş Gheorghe

 


Liga a IV-a, Seria B, Zona Somes

Etapa a 6-a

Sâmbătă, 28 septembrie, 15:00 / 17:00:

Ştiinţa Beltiug - Voinţa Babţa

A: Bogdan Răzvan

A1: Bathory Ştefan

A2: Şerban Ovidiu

Obs. Cseh Şandor

Viitorul Vetiş - Unirea Păuleşti

A: Peneghi Şerban

A1: Moisa Florin

A2: Pop Lucian

Obs. Borz Ionel

Voinţa Doba - Cetate Ardud 800

A: Rad Bogdan

A1: Miron Ciprian

A2:  Botoş Roland

Obs. Torok Zoltan

Duminică, 29 septembrie, 15:00 / 17:00:

Recolta Dorolţ - Unirea Tăşnad

A: Neichi Sergiu

A1: Por Constantin

A2: Batori Patrick

Obs. Pintea Mircea

Crasna Moftinu Mic - Luceafărul Decebal

A: Bathory Ştefan

A1: Lukacs Levente

A2: Bonţidean Daniel

Obs. Năstruţ Liviu

Someşul Odoreu - Someşul Oar, echipa gazdă s-a retras din campionat

Recolta Dorolţ - Ştiinţa Beltiug (etapa 2) se joacă în 2 octombrie 2019, 14:30/16:30

 


Liga a -IV, Seria C, Zona Crasna

Etapa a 7-a

Sâmbătă, 28 septembrie, 15:00 / 17:00:

CSM Victoria Carei - Real Andrid

A: Popa Adina

A1: Biro Eniko

A2: Jennifer Damian

Obs. Petz Istvan

Duminică, 29 septembrie, 15:00 / 17:00:

CSM Satu Mare - Unirea Pişcolt, teren Pişcolt

A: Kovacs Szabolcs

A1: Jennifer Damian

A2: Denis Gherman

Obs. Pataki Zoltan

Viitorul Lucăceni - Frohlich Foieni

A: Dragoş Bogdan

A1: Moisa Florin

A2: Turoczi Sergiu

Obs. Niţă Gheorghe

AS Căpleni - Schamagosch Ciumeştiteren Carei

A: Chiriloaia Ciprian

A1: Miclăuş Răzvan

A2: Trella Zoran

Obs. Gherasim Alexandru

Schwaben Kalmandi Cămin - Fortuna Căpleni

A: Peneghi Şerban

A1: Botoş Roland

A2: Toth Cristian

Obs. Papp Ioan

Stăruinţa Berveni - Recolta Sanislău

A: Rad Bogdan

A1: Kopriva Zsolt

A2: Kopriva Tamas

Obs. Morar Nicolae

AS Ghenci - Victoria Tiream

A: Elek Simon

A1: Bauer Iosif

A2: Bauer Adalbert

Obs. Turtureanu Ioan

 


Liga a V-a

Seria A

Etapa a 5-a

Duminică, 29 septembrie,

ora 14:00:

Vulturii Santău - Dacia Supur

A: Ciocoi Marian

A1: Peter Alin

A2: Peter Iulian

Obs. Rozs Zoltan

Olimpia Domăneşti - Olimpia Căuaş

A: Petruţ Sebastian

A1: Chiorean Cristian

A2: Sician Mihai

Obs. Chioreanu Radu

ora 17:00:

Gloria Moftinu Mare - Platanul Marna

A: Chiorean Cristian

A1: Sician Mihai

A2: Petruţ Sebastian

Obs. Bâlc Csaba

Termala Dindeşti - Kneho Urziceni

A: Peter Alin

A1: Ciocoi Marian

A2: Peter Iulian

Obs. Silaghi Romeo

 


Seria B

Etapa a 5-a

Sâmbătă, 28 septembrie, ora 16:00:

Prietenia Crucişor - AS CS Diferit

A: Mihai Marius

A1: Estan Alex

A2: Raţ Jr.

Obs. Dorca Marcel

Duminică, 29 septembrie,

ora 14:30:

Codreana Homoroade - Recolta Dorolț II (Dara)

A: Chiorean George

A1: Reday Arpad

A2: Szakacs Zsolt

Obs. Stoica Viorel

ora 17:00:

Ugocea Porumbeşti - Viitorul Viile SM

A: Popescu Tudor

A1: Zsigrai Cătălin Marina Andrei

A2: Estan Alex

Obs. Lizak Paul

Unirea Bercu - Egri Sasok Agriş

A: Chiorean George

A1: Reday Arpad

A2: Szakacs Zsolt

Obs. Neichi Ioan

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP