Delegari weekend 31 august - 01 septembrie 2019

30 August 2019, la ora 08:22 / Publicat în Comunicate AJF / 550 vizualizări

Delegari weekend 31 august - 01 septembrie 2019

 Liga a IV-a, Seria A

(Zona Tur-Talna)

Etapa a 2-a

 

Sâmbătă, 31 august, 16:00 / 18:00:

Energia Negreşti – Olimpia MCMXXI Satu Mare

A: Bathory Ştefan

A1: Lukacs Levente

A2: Neichi Sergiu

Obs. Iuhas Ioan

 

Duminică, 1 septembrie, 16:00 / 18:00:

Speranţa Halmeu – Voinţa Turţ

A: Simon Elek

A1: Bauer Iosif

A2: Bauer Adalbert

Obs. Turtureanu Ioan

Venus Dumbrava – Turul Micula

A: Matei Claudiu

A1: Bonţidean Daniel

A2: Miclăuş Răzvan

Obs. Stoica Viorel

Sportul Botiz – Talna Oraşu Nou

A: Pop Lucian

A1: Toth Cristian

A2: Raul Chiorean

Obs. Cseh Sandor

AS Livada – Victoria Apa

A: Chiorean George

A1: Moisa Florin

A2: Miron Ciprian

Obs. Ziman Cornel

Voinţa Lazuri – Dacia Medieşu Aurit

A: Bărbuş Stejerel

A1: Orha Dan

A2: Denis Gherman

Obs. Halici Eugen


Liga a IV-a, Seria B

(Zona Someş)

Etapa a 2-a

Sâmbătă, 31 august, 16:00 / 18:00 (la înţelegere):

ACS Voinţa Doba – Unirea Păuleşti

A: Mihai Marius

A1: Deac Vlad

A2: Bărbuş Stejerel

Obs. Borz Ionel

 

16:00 – seniorii / 18:00 – juniorii:

CS Someşul Oar – Crasna Moftinu Mic

A: Dragoş Bogdan

A1: Pop Lucian

A2: Reday Arpad

Obs. Dumitraş Gheorghe

 

Duminică, 1 septembrie, 16:00 / 18:00:

Voinţa Babţa – Unirea Tăşnad

A: Bogdan Răzvan

A1: Ciocoi Marian

A2: Ghencean Ionuţ

Obs. Vigu Iosif

Luceafărul Decebal – AC SC Recolta Dorolţ

A: Neichi Sergiu

A1: Sician Mihai

A2: Nagy Szabolcs

Obs. Gherasim Alexandru

CS Cetate Ardud 800 – Viitorul Vetiş, amanat

Someşul Odoreu – Ştiinţa Beltiug, amânat


Liga a IV-a, Seria C

(Zona Crasna)

Etapa a 2-a

Duminică, 1 septembrie, 16:00 / 18:00:

Schwaben Kalmandi Cămin – Frohlich Foieni

A: Dragoş Bogdan

A1: Sălăgean Norbert

A2: Turoczi Zoltan

Obs. Torok Zoltan

Stăruinţa Berveni – CSM Victoria Carei

A: SJ

A1: SJ

A2: SJ

Obs. Pataki Zoltan

AS Ghenci – Viitorul Lucăceni

A: Popescu Tudor

A1: Bathory Ştefan

A2: Lukacs Levente

Obs. Lizac Paul

Victoria Tiream – AS Căpleni

A: Peneghi Şerban

A1: Kopriva Tamas

A2: Kopriva Zsolt

Obs. Niţă Gheorghe

Recolta Sanislău – Schamagosch Ciumeşti

A: Rebegea Ciprian

A1: Estan Alex

A2: Jennifer Damian

Obs. Rus Gavril

Real Andrid – Unirea Pişcolt

A: SJ

A1: SJ

A2: SJ

Obs. Mândreanu Remus

Fortuna Căpleni – CSM Satu Mare, amânat


Liga a V-a, Seria A

Etapa 1

Sâmbătă, 31 august, 17:00:

Olimpia Căuaş – Dacia Supur

A: Matei Claudiu

A1: Hepcal Ionuţ

A2: Ciceu Marian

Obs. Juhasz Tibor

 

Duminică, 1 septembrie, 18:00:

Platanul Marna – Termala Dindeşti

A: Rad Bogdan

A1: Szakacs Zsolt

A2: Botoş Rolan

Obs. Rozs Zoltan

Gloria Moftinu Mare – Vulturii Santău

A: Cherecheş Vasile

A1: Sas Bogdan

A2: Trella Zoran

Obs. Dorca Marcel

Olimpia Domăneşti – Kneho Urziceni, amânat


LIGA A V-A, SERIA B

Etapa 1

Duminică, 1 septembrie, 18:00:

Recolta Dorolț II (Dara) – Unirea Bercu

A: Popa Adina

A1: Biro Eniko

A2: Diana Ilie

Obs. Pop Constantin

Ugocea Porumbeşti – Egri Sasok Agriş, amânat

Codreana Homoroade – Prietenia Crucişor, amânat

Viitorul Viile SM stă


* Arbitrii sunt obligaţi să vizualizeze delegările postate pe site-ul AJF, pentru a fi la curent cu eventualele modificări.

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP