Delegari weekend 3/4/5 iunie 2022!

03 Iunie 2022, la ora 11:30 / Publicat în Comunicate AJF / 835 vizualizări

Delegari weekend 3/4/5 iunie 2022!

UPDATE 4 iunie, ora 14:00!!!

LIGA A IV-A ELITE - Play-OFF, Etapa a 7-a

SÂMBĂTĂ, 4 iunie, următoarele meciuri:

ORA 16:00 - seniorii:

Recolta Dorolţ - Viitorul Vetiş

A: Kopriva Zsolt

A1: Kopriva Tamas Biro

A2: Ardelean Vlad

Obs. Vigu Iosif

ORA 18:00 - seniorii:

Unirea Tăşnad - Olimpia MCMXXI

A: Kovacs Szabolcs

A1: Sălăgean Norbert

A2: Chiorean George

Obs. Gherasim Alexandru


 

DUMINICĂ, 5 iunie, următoarele meciuri:

ORA 17:00 - seniorii:

Talna Oraşu Nou - CSM Victoria Carei

A: Omuţ Marius

A1: Danşa Ciprian

A2: Neichi Sergiu

Obs. Pataki Zoltan

AFC Căpleni - Energia Negreşti Oaş

A: Rebegea Ciprian Gelu

A1: Bathory Ştefan

A2: Denis Gherman

Obs. Cseh Sandor


LIGA A IV-A ELITE - Play-OUT, Etapa a 6-a

JOI, 2 iunie, s-au jucat următoarele meciuri:

Schwaben K. Cămin - Stăruinţa Berveni, scor 3-1

A: Rebegea Ciprian Gelu, A1: Bauer Iosif, A2: Bauer Adalbert, Obs. Chioreanu Radu

Luceafărul Decebal - Fortuna Căpleni, scor 8-1

A: Simon Elek, A1: Lukacs Levente, A2: Raţiu Florin, Obs. Turtureanu Ioan

VINERI, 3 iunie, următorul meci:

ORA 18:00 - seniorii:

Ştiinţa Beltiug - Unirea Păuleşti

A: Sălăgean Norbert

A1: Juhasz Tibor

A2: Reday Arpad

Obs. Rozs Zoltan

SÂMBĂTĂ, 4 iunie, următorul meci:

ORELE 16:00/18:00:

Turul Micula - Recolta Sanislău

A: Mihai Marius

A1: Coman Marius

A2: Trella Zoran

Obs. Dumitraş Gheorghe


LIGA A IV-A, SERIA A - Etapa a 21-a

VINERI, 3 iunie, următorul meci:

ORA 19:00:

Kneho Urziceni - Frohlich Foieni

A: Chiorean George

A1: Jennifer Damian

A2: Rakoczi Kristof

Obs. Mândreanu Remus

 

 

DUMINICĂ, 5 iunie, următoarele meciuri:

ORA 18:00:

Crasna Moftinu Mic - Someşul Oar

A: Pop Emanuel

A1: Miclăuş Răzvan

A2: Estan Alex

Obs. Borz Ionel

Vulturii Santău - Schamagosch Ciumeşti

A: Popa Ionel

A1: Griszhaber Daniel

A2: Toth Kristian

Obs. Iuhas Ioan

Unirea Pişcolt - Viitorul Lucăceni

A: Bauer Iosif

A1: Bauer Adalbert

A2: Rentea Florin

Obs. Morar Nicolae

AS Ghenci stă

Platanul Marna - Termala Dindeşti, amânat

CSM Victoria Carei II - Real Andrid, amânat


LIGA A IV-A, SERIA B - Etapa a 19-a

SÂMBĂTĂ, 4 iunie, următoarele meciuri:

ORA 11:00:

LPS Satu Mare (Venus Dumbrava) - Cetate 800 Ardud

A: Rebegea Ciprian Gelu

A1: Mureşan Casian

A2: Marta Raul

Obs. Racolţa Vasile

ORA 18:00:

Speranţa Halmeu - Voinţa Doba

A: Sabo Andrei

A1: Nagy Szabolcs

A2: Sician Gabriel

Obs. Kegyes Adalbert

DUMINICĂ, 5 iunie, următoarele meciuri:

ORA 14:30:

Codreana Homoroade - Dacia Medieşu Aurit

A: Kovacs Szabolcs

A1: Lung Alin

A2: Sician Mihai

Obs. Neichi Ioan

ORA 15:00:

Voinţa Lazuri - Someşul Odoreu

A: Simon Elek

A1: Sician Marcel

A2: Ardelean Vlad

Obs. Ziman Cornel

ORA 17:00:

Sportul Botiz - Voinţa Turţ

A: Kovacs Szabolcs

A1: Lung Alin

A2: Sician Mihai

Obs. Năstruţ Liviu

Voinţa Babţa - Victoria Apa, amânat


LIGA A V-A, Etapa a 18-a

SÂMBĂTĂ, 4 iunie, următoarele meciuri:

ORA 17:00:

Unirea Bercu - Înfrăţirea Tarna Mare

A: Simon Elek

A1: Sician Marcel

A2: Marta Raul

Obs. Scwarcz Oscar

ORA 18:00:

Luceafărul Decebal II - Gloria Moftinu Mare

A: Chiorean Raul

A1: Kern Raul

A2: Moisa Florin

Obs. Dorca Marcel

DUMINICĂ, 5 iunie, următoarele meciuri:

ORA 14:00:

Viitorul Viile SM - Dacia Supur

A: Bogdan Răzvan

A1: Lihet Ionuţ

A2: Raţiu Florin

Obs. Stoica Viorel

ORA 15:00:

Termala Dindeşti II - Recolta Dorolţ II Dara

A: Radu Tudor

A1: Moisa Florin

A2: Sălăgean Norbert

Obs. Şuta Nicolae

ORA 18:00:

Ugocea Porumbeşti - Olimpia Căuaş

A: Bogdan Răzvan

A1: Lihet Ionuţ

A2: Raţiu Florin

Obs. Kegyes Tibor

 


 

* Arbitrii, observatorii şi delegaţii echipelor sunt obligaţi să vizualizeze delegările postate pe site-ul AJF, pentru a fi la curent cu eventualele modificări.

  • Whatsapp

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP