Delegari weekend 5-6 octombrie 2019

04 Octombrie 2019, la ora 09:09 / Publicat în Comunicate AJF / 580 vizualizări

Delegari weekend 5-6 octombrie 2019

 Liga a IV-a, Seria A

(Zona Tur-Talna)

Etapa a 7-a

mbătă, 05 octombrie, 12:00/14:00

Energia Negreşti - Talna Oraşu Nou

A: CJ

A1: CJ

A2: CJ

Obs. Por Constantin

mbătă, 05 octombrie, 14:30 / 16:30

Venus Dumbrava - Voinţa Lazuri, teren Lazuri

A: Dragoş Bogdan

A1: Moisa Florin

A2: Maxi Cătălin

Obs. Stoica Viorel

Duminică, 06 octombrie, 12:00 / 14:00

Dacia Medieşu Aurit - Turul Micula

A: Rad Bogdan

A1: Miron Ciprian

A2: Botoş Roland

Obs. Halici Eugen

AS Livada - Olimpia MCMXXI Satu Mare

A: Por Constantin

A1: Reday Arpad

A2: Marian Beniamin

Obs. Andreica Marcel

Duminică, 06 octombrie, 13:00 *seniorii

Voinţa Turţ - Victoria Apa

A: Simon Elek

A1: Şerban Ovidiu

A2: Denis Gherman

Obs. Ziman Cornel

Duminică, 06 octombrie, 14:00 / 16:00

Sportul Botiz - Speranţa Halmeu

A: Simon Elek

A1: Şerban Ovidiu

A2: Denis Gherman

Obs. Ziman Cornel


Liga a IV-a, Seria B

(Zona Someş)

Etapa a 7-a

mbătă, 5 octombrie, 11:00 / 14:00:

Unirea Tăşnad - Viitorul Vetiş

A: Mihai Marius

A1: TăbăcaruL Sergiu

A2: Neichi Sergiu

Obs. Petz Istvan

mbătă, 5 octombrie, 12:00 / 14:00:

Voinţa Doba - Someşul Oar

A: Pop Lucian

A1: Toth Cristian

A2: Chiorean Raul

Obs. Pintea Mircea

Duminică, 06 octombrie, 12:00/14:00:

Cetate Ardud 800 - Voinţa Babţa

A: Bărbuş Stejerel

A1: Miclăuş Răzvan

A2: Batori Patrick

Obs. Dumitraş Gheorghe

Luceafărul Decebal - Unirea Păuleşti

A: Kovacs Szabolcs

A1: Kopriva Zsolt

A2: Sălăgean Norbert

Obs. Torok Zoltan

Duminică, 06 octombrie, 15:00 - seniorii:

Crasna Moftinu Mic - Ştiinţa Beltiug

A: Petruţ Sebastian

A1: Estan Alex Frz

A2: Sician Gabriel

Obs. Rus Gavril

Someşul Odoreu - Recolta Dorolţ nu se dispută


Liga a IV-a, Seria C

(Zona Crasna)

Etapa a 8-a

Duminică, 6 octombrie, 12:00 / 14:00:

AS Căpleni - Schwaben Kalmandi Cămin

A: Bogdan Răzvan

A1: Popescu Tudor

A2: Trella Zoran

Obs. Vigu Iosif

Schamagosch Ciumeşti - CSM Satu Mare

A: Bathory Ştefan

A1: Lukacs Levente

A2: Pop Cristian

Obs. Kegyes Tiberiu

Unirea Pişcolt - Viitorul Lucăceni

A: Chiriloaia Ciprian

A1: Rus Cătălin

A2: Bonţidean Daniel Armando

Obs. Iuhas Ioan

Frohlich Foieni - CSM Victoria Carei

A: BH

A1: BH

A2: BH

Obs. Pataki Zoltan

Victoria Tiream - Fortuna Căpleni

A: Peter Alin

A1: Peter Iulian

A2: Ciceu Marian

Obs. Niţă Gheorghe

Recolta Sanislău - AS Ghenci

A: Matei Claudiu

A1: Bauer Iosif

A2: Bauer Adalbert

Obs. Chiorenu Radu

Real Andrid - Stăruinţa Berveni

A: SJ

A1: SJ

A2: SJ

Obs. Morar Nicolae


Liga a V-a, Seria A

Etapa a 6-a

Duminică, 06 octombrie, ora 13:30:

Gloria Moftinu Mare - Kneho Urziceni

A: Chiorean George

A1: Szakacs Zolt

A2: Turoczi Sergiu

Obs. Rozs Zoltan

Duminică, 06 octombrie, ora 14:00:

Olimpia Căuaş - Vulturii Santău

A: Pop Emanuel

A1: Ghencean Ionuţ

A2: Sas Bogdan

Obs. Papp Ioan

Duminică, 06 octombrie, ora 16:30:

Platanul Marna - Olimpia Domăneşti

A: Pop Emanuel

A1: Ghencean Ionuţ

A2: Sas Bogdan

Obs. Silaghi Romeo

Dacia Supur - Termala Dindeşti, teren Dindesti

A: Chiorean George

A1: Szakacs Zolt

A2: Turoczi Sergiu

Obs. Bâlc Csaba


LIGA A V-A, SERIA B

Etapa a 6-a

mbătă, 5 octombrie, 15:00:

AS CS Diferit - Unirea Bercu, se joacă la Agriş

A: Matei Claudiu

A1: J3nnifer D. Damian

A2: Sician Mihai

Obs. Borz Ionel

Duminică, 06 octombrie, ora 14:00:

Recolta Dorolț II (Dara) - Ugocea Porumbeşti       

A: Pop Lucian

A1: Toth Cristian

A2: Chiorean Raul

Obs. Juhasz Tibor

Viitorul Viile SM - Prietenia Crucişor

A: Szabo Andrei

A1: Gherasim Alexandru

A2: Raţ Jr.

Obs. Dorca Marcel

Duminică, 06 octombrie, ora 16:30:

Codreana Homoroade - Egri Sasok Agriş

A: Gherasim Alexandru

A1: Szabo Andrei

A2: Raţ Jr.

Obs. Racolţa Vasile

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP