Delegări 15/16/17 septembrie 2023

15 Septembrie 2023, la ora 10:57 / Publicat în Comunicate AJF de Bogdan Tincu / 1054 vizualizări

Delegări 15/16/17 septembrie 2023

 

Liga a IV-a ELITE, etapa a 3-a

Vineri, 15 septembrie, următorul meci:

ORELE: 17:30 - seniori :

Oaşul 1969-Ştiinţa Beltiug (juniori, amânat)

A: Mazilu Ovidiu

A1: Neichi Sergiu

A2: Pop Emanuel

Obs. Por Constantin

Sâmbătă, 16 septembrie, următoarele meciuri:

ORELE: 14:00 - juniori / 16:00 - seniori :

Schwaben Kalmandi Cămin-ACS Botiz

A: Rebegea Ciprian

A1: Pop Emanuel

A2: Sician Mihai

Obs. Kegyes Tibor

Duminică, 17 septembrie, următoarele meciuri:

ORELE: 15:00 - juniori / 17:00 - seniori :

Recolta Dorolţ-Someşul Odoreu

A: Pop Lucian

A1: Kopriva Tamas Biro

A2: Miron Ciprian

Obs. Pataki Zoltan

Talna Oraşu Nou-Fortuna Căpleni

A: Neichi Sergiu

A1: Bonţidean Daniel

A2: Jennifer Damian

Obs. Gherasim Alex

AFC Căpleni-Turul/Partium

A: Bogdan Răzvan

A1: Nagy Szabolcs

A2: Marta Raul

Obs. Vigu Iosif

Unirea Tăşnad stă

 


 

Liga a IV-a Seria A, etapa 2

 

Vineri, 15 septembrie, următorul meci:

ORELE: 17:30 - seniori :

Someşul Oar-Frohlich Foieni

A: Lakatos Tibor

A1: Raţiu Florin

A2: Batori Patrick

Obs. Turtureanu Ioan

Sâmbătă, 16 septembrie, următoarele meciuri:

ORELE: 15:00 - juniori / 17:00 - seniori :

ACS Ciumeşti-Crasna Moftinu Mic, teren Moftinu Mic

A: Ciceu Marian

A1: Juhasz Tibor

A2: Peter Iulian

Obs. Morar Nicolae

ORELE: 18:00 - seniori :

CSM Victoria Carei II-Recolta Sanislău

A: Rad Bogdan

A1: Andreea Ghetina

A2: Chiorean Casian

Obs. Petz Istvan

 

Duminică, 17 septembrie, următoarele meciuri:

ORELE: 17:00 - seniori :

AS Ghenci-Voinţa Doba

A: Sălăgean Norbert

A1: Fuzi Florin

A2: Pop Yanis

Obs. Iuhas Ioan

AS Unirea Pişcolt-Stăruinţa Berveni

A: Chiorean Raul

A1: Sălăgean Sarah

A2: Farkas Florin

Obs. Şuta Nicolae

 

ORELE: 15:00 - juniori / 17:00 - seniori :

Platanul Marna-Kneho Urziceni

A: Moisa Florin

A1: Rakoczi Kristofer

A2: Heinrich Henrieta

Obs. Rozs Zoltan

Viitorul Lucăceni-Real Andrid (juniori,amânat)

A: Chiorean George

A1: Moisa Gabriel

A2: Maxi Cătălin

Obs. Dorca Marcel

 


Liga a IV-a Seria B, etapa 2

 

Sâmbătă, 16 septembrie, următoarele meciuri:

ORELE: 17:00 - seniori :

Voinţa Lazuri-Recolta Dorolţ II Dara, teren Bercu

A: Sician Gabriel

A1: Petruţ Sebastian

A2: Sabo Andrei

Obs. Raţ Sebastian

 

Duminică, 17 septembrie, următoarele meciuri:

ORELE: 16:00 - seniori :

CSM Satu Mare II-Codreana Homoroade, teren Olimpia

A: Tincu Bogdan

A1: Estan Alex

A2: Iarmos Lucian

Obs. Năstruţ Liviu

ORELE: 15:00 - juniori / 17:00 - seniori :

Cetate 800 Ardud-Victoria Apa

A: Rebegea Ciprian

A1: Bauer Iosif

A2: Bauer Adalbert

Obs. Dumitraş Gheorghe

ORELE: 17:00 - seniori :

Voinţa Turţ-Dacia Medieşu Aurit

A: Raţ Sebastian

A1: Rentea Florin

A2: Trella Zoran

Obs. Stoica Viorel

Sporting Culciu-Înfrăţirea Tarna Mare, amânat

A: Miclăuş Răzvan

A1: Raul Florea

A2: Coman Marius

Obs. Iuhas Ioan


 

Liga a V-a, etapa 1

Duminică, 17 septembrie, următoarele meciuri:

ORELE: 17:00 - seniori :

Vulturii Santău-Olimpia Căuaş

A: Peter Alin

A1: Ardelean Vlad

A2: Mihuţ Dan

Obs. Bâlc Csaba

Ugocea Porumbeşti-Unirea Bercu

A: Sabo Andrei

A1: Coman Marius

A2: Batori Patrick

Obs. Nagy Istvan

Luceafărul Decebal-Viitorul Viile SM, amânat

A: Ciceu Ardelean

A1: Ardelean Vlad

A2: Chiorean Casian

Obs. Swarcz Oscar

Il Calcio-Olimpia Domănești, amânat

Dacia Supur-Voinţa Babţa, amânat

 


 

Juniori - U15

Etapa 1

CSM Victoria Carei - CSS Carei, vineri, ora 16:00

A: Carei

A1: Carei

A2: Carei

LPS Satu Mare - Primavera SM, vineri, ora 19:00, teren Dinamo

A: Matei Claudiu

A1: Rentea Florin

A2: Marta Raul

Il Calcio - Academia Partium, sâmbătă, ora 19:00, teren Dinamo

A: Miclăuş Răzvan

A1: Buaer Iosif

A2: Raul Florea

CSSC Olimpia MCMXXI SM stă

 


Juniori - U13

Etapa 1

CSM Olimpia SM - Viitorul Vetiş, sâmbătă, ora 11:00, teren Vetiş

A: Batori Patrick

A1:

CSM Victoria Carei - CSSC Olimpia MCMXXI, vineri, ora 18:00

A: Carei

A1: Carei

AS Stăruinţa Berveni - ACS Ciumeşti (feminin), sâmbătă, ora 12:30, teren Ciumeşti

A: Carei

A1: Carei

ACS Talna Oraşu Nou - Unirea Tăşnad, sâmbătă, ora 10:30

A: Sabo Andrei

A1:

Oaşul 1969 Negreşti Oaş - Primavera SM, sâmbătă, ora 11:30

A: Bogdan Tincu

A1: Rentea Florin

Kinder Borg Negreşti Oaş - LPS Satu Mare, sâmbătă, ora 14:00, teren Negreşti

A: Bogdan Tincu

A1: Rentea Florin

Frohlich Foieni - Academia Partium, amânat

 


 

Juniori - U12

Etapa 1

Someşul SM - Kinder Borg Negreşti-Oaş, duminică, ora 10:00, teren Someşul

A: Bonţidean Daniel

A1: Sician Mihai

CSM Victoria Carei - LPS Satu Mare, sâmbătă, ora 11:00

A: Carei

A1: Carei

Academia Partium stă


 

Juniori - U11

Etapa 1

Oaşul 1969 Negreşti Oaş - Primavera SM, sâmbătă, ora 10:00

A: Tincu

A1: Rentea

CSM Olimpia SM - Il Calcio SM, luni, ora 17:30, teren Olimpia

A: Batori Patrick

A1:

CSM Victoria Carei - CSS Carei, vineri, ora 18:00

A: Carei

A1: Carei

Voinţa Doba - Kinder Borg Negreşti Oaş, duminică, ora 11:30, teren Someşul

A: Bonţidean

A1: Sician Mihai

Daliana Carei - LPS SM, duminică, ora 14:00, teren Petreşti

A: Carei

A1: Carei

Frohlich Foieni - Academia Partium, amânat


Juniori - U14 - Campionat Naţional

Etapa 1

Academia Partium - U Cluj, sâmbătă, ora 10:00, teren Dinamo

A: Miclăuş Răzvan

A1: Bauer Iosif

LPS SM - UTA Arad, sâmbătă, ora 14:00, teren Dinamo

A: Bauer Iosif

A1: Miclăuş Răzvan

 


 

Delegările pot suferi modificări pe parcurs. Oficialii (arbitru, arbitru asistent, observator) sunt rugați să vizualizeze periodic site-ul AJF Satu Mare.

  • Whatsapp

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP