Delegări 16-17 martie: Liga a IV-a, Cupă, amicale!

15 Martie 2019, la ora 09:36 / Publicat în Comunicate AJF / 342 vizualizări

Delegări 16-17 martie: Liga a IV-a, Cupă, amicale!

Liga a IV-a, seria C / Etapa a 15-a
 
Sâmbătă, 16 martie,  13:00 / 15:00:
CSM Victoria Carei - Recolta Sanislău
A: Kovacs Istvan
A1: Matei Claudiu
A2: Popescu Tudor
A rezervă: Sician Gabriel
Obs. Petz Istvan
Brigadă juniori: Popescu Tudor, Sician Gabriel, Matei Claudiu.

 

Duminică, 17 martie,  13:00 / 15:00:
AS Căpleni - Fortuna Căpleni
A: Kovacs Szabolcs
A1: Matei Claudiu
A2: Bathory Ştefan
Obs. Pataki Zoltan
 
Stăruinţa Berveni - Victoria Tiream
A: Rad Bogdan
A1: Miron Ciprian
A2: Reday Arpad
Obs. Torok Zoltan
 
Real Andrid - Frohlich Foieni
A: Chiş Florin
A1: Peter Alin
A2: Ardelean Vlad
Obs. Mândreanu Remus
 
 
AS Schamagosch Ciumeşti - AS Ghenci
A: Simon Elek
A1: Sas Bogdan
A2: Bonţidean Daniel Armando
Obs. Turtureanu Ioan
 
Schwaben Kalmandi Cămin - Unirea Pişcolt
A: Peneghi Şerban
A1: Botoş Lorand
A2: Moisa Florin
Obs. Niţă Gheorghe
 
AS Viitorul Lucăceni stă
 
Cupa Romaniei
Dacia Medieşu Aurit - CSM Satu Mare, 16.03.2019, ora 13:00
A: Bogdan Razvan
A1: Bathory Ştefan
A2: Pop Emanuel
Obs. Iosif Vigu
 
Ştiinţa Beltiug - CS Cetate Ardud 800, 17.03.2019, ora 15:00
A: Bărbuş Stejerel
A1: Ghencean Ionuţ
A2: Bumbuc Marius
Obs. Năstruţ Liviu
 
Energia Negreşti - AS Livada, 17.03.2019, ora 15:00
A: Rebegea Ciprian Gelu
A1: Petruţ Sebastian
A2: Nagy Szabolcs
Obs. Cseh Sandor
 
Talna Oraşu Nou - Sportul Botiz, 17.03.2019, ora 16:00
A: Bogdan Răzvan
A1: Bauer Iosif
A2: Bauer Adalbert
Obs. Ziman Cornel
 
 
Meciuri amicale
 
Unirea Păuleşti - Viitorul Vetiş, 16.03.2019, ora 15:30, se joacă la Petin
A: Simon Elek
A1: Trella Zoran
A2: Ghencean Ionuţ
 
Turul Micula - Crasna Moftinu Mic, 16.03.2019, ora 13:00
A: Bărbuş Stejerel
A1: Bauer Iosif
A2: Bauer Adalbert
 
Voinţa Turţ - Olimpia MCMXXI, 17.03.2019, ora 14:00
A: Raţ Sebastian
A1: Raţ Sebastian Jr.
A2: Sician Gabriel
 
Luceafărul Decebal - Kneho Urziceni, 17.03.2019, ora 14:00
A: Pop Emanuel
A1: Popescu Tudor
A: Denis Gherman
 
Olimpia Cauas - Platanul Marna, 17.03.2019, ora 14:00

 

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP