Delegări 9/10 septembrie 2023

08 Septembrie 2023, la ora 12:50 / Publicat în Comunicate AJF de Bogdan Tincu / 929 vizualizări

Delegări 9/10 septembrie 2023

 

Liga a IV-a ELITE, etapa a 2-a

 

SÂMBĂTĂ, 9 septembrie, următoarele meciuri:

ORELE: 14:00 - seniori:

Oaşul 1969-AFC Căpleni

A: Rebegea Ciprian

A1: Bathory Ştefan

A2: Nagy Szabolcs

Obs. Cseh Sandor

 

ORELE: 15:00 - juniori / 17:00 - seniori :

Ştiinţa Beltiug-Recolta Dorolţ

A: Neichi Sergiu

A1: Matei Claudiu

A2: Miclăuş Răzvan

Obs. Pataki Zoltan

Someşul Odoreu-Unirea Tăşnad

A: Chiorean George

A1: Moisa Florin

A2: Fuzi Răzvan

Obs. Vigu Iosif

 

Duminică, 10 septembrie, următoarele meciuri:

ORELE: 15:00 - juniori / 17:00 - seniori :

Talna Oraşu Nou-ACS Botiz

A: Neichi Sergiu

A1: Nagy Szabolcs

A2: Matei Claudiu

Obs. Năstruţ Liviu

Turul Micula/Partium-Schwaben Kalmandi Cămin amânat

Fortuna Căpleni stă

 

DEVANS din ETAPA a 10-a

ORELE: 15:00 - juniori / 17:00 - seniori :

Turul/Partium-Fortuna Căpleni, teren Căpleni

A: Chiorean Raul

A1: Moisa Florin

A2: Maxi Cătălin

Obs. Petz Istvan


 

Liga a IV-a Seria A, etapa 1

 

SÂMBĂTĂ, 9 septembrie, următoarele meciuri:

ORELE: 17:00 - seniori :

AS Stăruinţa Berveni - AS Viitorul Lucăceni

A: Salagean Norbert

A1: Reday Arpad

A2: Farkaş Florin

Obs. Morar Nicolae

 

Duminică, 10 septembrie, următoarele meciuri:

ORELE: 14:00 - seniori :

AS Real Andrid - AS Platanul Marna

A: Pop Lucian

A1: Sălăgean Sarah

A2: Miron Ciprian

Obs. Rozs Zoltan

 

ORELE: 15:00 - juniori / 17:00 - seniori :

AS Kneho Urziceni- AS Schamagosch Ciumeşti

A: Raţ Sebastian

A1: Raul Florea

A2: Marta Raul

Obs. Turtureanu Ioan

 

ORELE: 17:00 - seniori :

AS Frohlich Foieni - CSM Victoria Carei II

A: Bathory Ştefan

A1: Miclăuş Răzvan

A2: Trella Zoran

Obs. Kegyes Tibor

AS Recolta Sanislău - AS Unirea Pişcolt

A: Peter Alin

A1: Juhasz Tibor

A2: Ardelean Vlad

Obs. Şuta Nicolae

ACS Crasna Moftinu Mic - AS Ghenci

A: Tincu Bogdan

A1: Bonţidean Daniel

A2: Rentea Florin

Obs. Ziman Cornel

ACS Voinţa Doba - ACS Someşul Oar, amânat


 

Liga a IV-a Seria B, etapa 1

 

Duminică, 10 septembrie, următoarele meciuri:

AMÂNAT :

ACSC Recolta Dorolţ II Dara - ACS Cetate 800 Ardud

A: Chiorean George

A1: Heinrich Henrieta

A2: Chiorean Casian

Obs. Raţ Sebastian

ORELE: 15:00 - juniori / 17:00 - seniori :

AS Înfrăţirea Tarna Mare - ACS Voinţa Turţ

A: Sician Gabriel

A1: Sician Mihai

A2: Iarmos Lucian

Obs. Dorca Marcel

AS Codreana Homoroade - AS Sporting Culciu, teren Cărăşeu

A: Rebegea Ciprian

A1: Petruţ Sebastian

A2: Batori Patrick

Obs. Stoica Viorel

ORELE: 16:00 - seniori :

AS Victoria Apa - CSM Satu Mare II

A: Bogdan Răzvan

A1: Bauer Iosif

A2: Bauer Adalbert

Obs. Iuhas Ioan

AS Dacia Medieşu Aurit - AS Voinţa Lazuri, amânat

 


 

Delegările pot suferi modificări pe parcurs. Oficialii (arbitru, arbitru asistent, observator) sunt rugați să vizualizeze periodic site-ul AJF Satu Mare.

  • Whatsapp

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP