Delegări 9/10/11 septembrie 2022

09 Septembrie 2022, la ora 11:17 / Publicat în Comunicate AJF / 860 vizualizări

Delegări 9/10/11 septembrie 2022

Liga a IV-a ELITE, Seria A, etapa a 2-a

VINERI, 9 septembrie, următorul meci:

ORA 17:30 - seniorii:

ACS Oaşul 1969 - AFCS Talna Oraşu Nou

A: Bathory Ştefan

A1: Neichi Sergiu

A2: Por Constantin

Obs. Pataki Zoltan

 

SÂMBĂTĂ, 10 septembrie, următoarele meciuri:

ORELE 15:00 / 17:00:

AFC Unirea Păuleşti - ACSC Recolta Dorolţ

A: Simon Elek

A1: Lukacs Levente

A2: Nagy Szabolcs

Obs. Halici Eugen

 

DUMINICĂ, 11 septembrie, următoarele meciuri:

ORELE 15:00 / 17:00:

ACS Voinţa Turţ - ACS Turul Micula

A: Simon Elek

A1: Raţiu Florin

A2: Gherman Denis

Obs. Năstruţ Liviu

AFC Ştiinţa Beltiug - AS Sportul Botiz

A: Mazilu Ovidiu

A1: Popescu Tudor

A2: Jennifer Damian

Obs. Savaniu Marcel

 


 

Liga a IV-a ELITE, Seria B, etapa a 2-a

 

SÂMBĂTĂ, 10 septembrie, următoarele meciuri:

ORELE 15:00 / 17:00:

AS Luceafărul Decebal - AFC AS Căpleni

A: Rebegea Ciprian Gelu

A1: Peter Alin

A2: Peter Iulian

Obs. Gherasim Alexandru

CSSC Olimpia MCMXXI - AFC Unirea Tăşnad

A: Popa Ionel

A1: Sălăgean Norbert

A2: Maxi Cătălin

Obs. Vigu Iosif

 

 

DUMINICĂ, 11 septembrie, următoarele meciuri:

ORELE 15:00 / 17:00:

ASFC Schwaben Kalmandi Cămin - AS Stăruinţa Berveni

A: Popa Ionel

A1: Toth Kristian

A2: Moisa Florin

Obs. Kegyes Tibor

AS Fortuna Căpleni - ACS Viitorul Vetiş

A: SJ

A1: SJ

A2:SJ

Obs. Cseh Sandor

 


 

Liga a IV-a, Seria A, etapa a 3-a

SÂMBĂTĂ, 10 septembrie, următoarele meciuri:

ORA 17:00:

ACS Somesul Oar - AS Real Andrid

A: Kopriva Biro Eniko

A1: Juhasz Tibor

A2: Reday Arpad

Obs. Borz Ionel

AS Schamagosch Ciumeşti - AS Vulturii Santău

A: Bogdan Răzvan

A1: Coman Marius

A2: Rentea Florin

Obs. Iuhas Ioan

 

DUMINICĂ, 11 septembrie, următoarele meciuri:

ORA 17:00:

AS Viitorul Lucăceni - ACS Crasna Moftinu Mic

A: Ardelean Vlad

A1: Miclăuş Răzvan

A2: Dan Mihuţ

Obs. Morar Nicolae

AS Recolta Sanislău - CSM Victoria Carei II

A: Radu Tudor

A1: Botos Roland

A2: Rakoczi Kristof

Obs. Şuta Nicolae

AS Frohlich Foieni - AS Termala Dindeşti

A: Chiorean Raul

A1: Raţ Jr.

A2: Estan Alex

Obs. Ziman Cornel

AS Platanul Marna - AS Kneho Urziceni

A: Chiorean George

A1: Miron Ciprian

A2: Sălăgean Sarah

Obs. Maier Alexandru

 


 

Liga a IV-a, Seria B, etapa a 3-a

SÂMBĂTĂ, 10 septembrie, următorul meci:

MECI ÎN DEVANS (etapa a 10-a), ORA 17:00:

ACS Voinţa Doba - AS Codreana Homoroade

A: Mihai Marius

A1: Raţ Jr.

A2: Man Cătălin

Obs. Dumitraş Gheorghe

 

DUMINICĂ, 11 septembrie, următoarele meciuri:

ORA 14:00:

CSM Satu Mare II - AS Someşul Odoreu

A: Pop Emanuel

A1: Lung Alin

A2: Man Cătălin

Obs. Dorca Marcel

ACSC Recolta Dorolţ II Dara - AS Voinţa Lazuri

A: Mihai Marius

A1: Şerban Ovidiu

A2: Marta Raul

Obs. Turtureanu Ioan

 

ORA 17:00:

AS Dacia Medieşu Aurit - AS Victoria Apa

A: Pop Emanuel

A1: Lung Alin

A2: Man Cătălin

Obs. Demian Constantin

 

AS Codreana Homoroade - AS Ugocea Porumbeşti, amânat

AS Voinţa Babţa - ACS Voinţa Doba, nu se dispută

ACS Cetate 800 Ardud - LPS Satu Mare, nu se dispută

 

Liga a V-a, Seria A, etapa I

 

DUMINICĂ, 11 septembrie, următoarele meciuri:

ORA 14:00:

ACS Olimpia Căuaş - AS Dacia Supur

A: Ardelean Vlad

A1: Miclăuş Răzvan

A2: Dan Mihuţ

Obs. Rozs Zoltan

AS Gloria Moftinu Mare - AS Luceafărul Decebal II

A: Raţ Sebastian

A1: Bauer Iosif

A2: Bauer Adalbert

Obs. Racolţa Vasile

 

ORA 17:00:

AS Olimpia Domăneşti - AS Unirea Pişcolt, teren Moftinu Mic

A: Raţ Sebastian

A1: Bauer Iosif

A2: Bauer Adalbert

Obs. Bâlc Csaba

 

Liga a V-a, Seria B, etapa I

SÂMBĂTĂ, 10 septembrie, următorul meci:

ORA 17:00:

AS Unirea Bercu-AS Înfrăţirea Tarna Mare, amanat

A: Sabo Andrei

A1: Sician Marcel

A2: Trella Zoran

Obs. Stoica Viorel

 

DUMINICĂ, 11 septembrie, următorul meci:

ORA 17:00:

AS Viitorul Viile SM-ACS Sporting Culciu

A: Mihai Marius

A1: Şerban Ovidiu

A2: Marta Raul

Obs. Scwarcz Oscar

  • Whatsapp

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP