Delegări weekend 02/03 octombrie

01 Octombrie 2021, la ora 12:45 / Publicat în Comunicate AJF / 1017 vizualizări

Delegări weekend 02/03 octombrie

 

UPDATE ORA 14:40!!!!

LIGA A IV-A ELITE, SERIA A

Etapa a 6-a

 

Sâmbătă, 02 octombrie, următoarele meciuri:

Unirea Păuleşti - Turul Micula, ORELE 15:00 - seniorii / 17:00 - juniorii

A: Simon Elek

A1: Bauer Iosif

A2: Bauer Adalbert

Obs. Halici Eugen

DUMINICĂ, 03 octombrie, următoarele meciuri:

Luceafărul Decebal - Olimpia MCMXXI SM, ORELE 13:00 / 15:00

A: Omuţ Marius

A1: Botos Roland

A2: Moisa Florin

Obs. Vigu Iosif

Talna Oraşu Nou - Ştiinţa Beltiug, ORELE 15:00 - seniorii / 17:00 - juniorii

A: Neichi Sergiu

A1: Bathory Ştefan

A2: Sician Gabriel

Obs. Matei Claudiu

Recolta Dorolţ - Energia Negreşti Oaş:

ORA 12:00-juniori

A: Bogdan Răzvan

A1: Bonţidean Daniel

A2: Miclăuş Răzvan

Obs. Savaniu Marcel

ORA 17:00-seniori

A: Omuţ Marius

A1: Kopriva Zsolt

A2: Toth Kristian

Obs. Savaniu Marcel

 

 


LIGA A IV-A ELITE, SERIA B

Etapa a 6-a

 

SÂMBĂTĂ, 2 octombrie, următoarele meciuri:

Viitorul Vetiş - AS Căpleni, ORELE 15:00 / 17:00

A: Rebegea Ciprian

A1: Lukacs Levente

A2: Bathory Ştefan

Obs. Borz Ionel

DUMINICĂ, 03 octombrie, următoarele meciuri:

Stăruinţa Berveni - CSM Victoria Carei, ORELE 15:00 / 17:00

A: Kovacs Szabolcs

A1: Botos Roland

A2: Moisa Florin

Obs. Pataki Zoltan

Fortuna Căpleni - Unirea Tăşnad, ORELE 15:00 / 17:00

A: Bogdan Răzvan

A1: Bonţidean Daniel

A2: Miclăuş Răzvan

Obs. Ziman Cornel

Schwaben K. Cămin - Recolta Sanislău, ORA 17:00

A: Simon Elek

A1: Bauer Iosif

A2: Bauer Adalbert

Obs. Turtureanu Ioan


LIGA A IV-A, SERIA A

Etapa a 5-a

 

 SÂMBĂTĂ, 02 octombrie, următorul meci:

Schamagosch Ciumeşti - Crasna Moftinu Mic, AMANAT!!!

A: Kopriva Zsolt

A1: Botos Roland

A2: Marian Beniamin

Obs. Dorca Marcel

 

DUMINICĂ, 03 octombrie, următoarele meciuri:

Viitorul Lucăceni - Termala Dindeşti, ORA 13:00

A: Chiorean George

A1: Dănuţ Mihuţ

A2: Peter Iulian

Obs. Racolţa Vasile

AS Ghenci - Kneho Urziceni, ORA 13:30

A: Sălăgean Norbert

A1: Chiorean Raul

A2: Reday Arpad

Obs. Morar Nicolae

Real Andrid - Frohlich Foieni, ORA 17:00

A: Juhasz Tibor

A1: Ardelean Vlad

A2: Ciceu Marian

Obs. Mândreanu Remus

Unirea Pişcolt - Vulturii Santău, ORA 17:00

A: Chiorean George

A1: Peter Iulian

A2: Dănuţ Mihuţ

Obs. Hriţiu Ciprian

 

Marţi, 05 octombrie, următorul meci:

Platanul Marna - CSM Victoria Carei II, ORA 17:00

A: [ Carei ]

A1: [ Carei ]

A2: [ Carei ]

Obs. -

 

Someşul Oar stă

 

 


LIGA A IV-A, SERIA B

Etapa a 4-a

 

 

DUMINICĂ, 03 octombrie, următoarele meciuri:

Venus Dumbrava - Sportul Botiz, ORELE 12:00 / 14:00

A: Pop Emanuel

A1: Batori Patrick

A2: Rentea Florin

Obs. Liviu Năstruţ

Voinţa Turţ - Someşul Odoreu, ORA 13:30

A: Rebegea Ciprian

A1: Raţiu Florin

A2: Raţ Sebastian

Obs. Petz Istvan

Speranţa Halmeu - Dacia Medieşu Aurit, ORA 14:00

A: Gherasim Alexandru

A1: Dumitraş Gheorghe

A2: Trella Zoran

Obs. Kegyes Adalbert

Codreana Homoroade - Voinţa Doba, ORA 14:00

A: Mihai Marius

A1: Ciceu Marian

A2: Ardelean Vlad

Obs. Stoica Viorel

Cetate 800 Ardud - Victoria Apa, ORA 17:00

A: Sabo Andrei

A1: Estan Alex

A2: Man Cătălin

Obs. Chioreanu Radu

Voinţa Lazuri - Voinţa Babţa, ORA 17:00

A: Pop Emanuel

A1: Batori Patrick

A2: Rentea Florin

Obs. Iuhas Ioan

 

LIGA A V-A

 

Etapa a-3 a

 

SÂMBĂTĂ, 02 octombrie, următoarele meciuri:

Termala Dindeşti II - Luceafărul Decebal II, ORA 15:00

A: Radu Tudor

A1: Sălăgean Norbert

A2: Chiorean Raul

Obs. Maier Alexandru

Unirea Bercu - Viitorul Viile SM, ORA 17:00

A: Sabo Andrei

A1: Lauruk Ciprian

A2: Coman Marius

Obs. Rus Gavril

 

DUMINICĂ, 03 octombrie, următoarele meciuri:

Înfrăţirea Tarna Mare - Dacia Supur, ORA 16:30

A: Rebegea Ciprian

A1: Raţiu Florin

A2: Raţ Sebastian

Obs. Şuta Nicolae

Ugocea Porumbeşti - Gloria Moftinu Mare, ORA 16:30

A: Dumitraş Gheorghe

A1: Gherasim Alexandru

A2: Trella Zoran

Obs. Kegyes Tibor

Olimpia Căuaş - Recolta Dorolţ II Dara, ORA 17:00

A: Sălăgean Norbert

A1: Reday Arpad

A2: Chiorean Raul

Obs. Rozs Zoltan

* Arbitrii sunt obligaţi să vizualizeze delegările postate pe site-ul AJF, pentru a fi la curent cu eventualele modificări.

  • Whatsapp

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP