Delegări weekend 09/10 octombrie 2021

08 Octombrie 2021, la ora 12:50 / Publicat în Comunicate AJF / 910 vizualizări

Delegări weekend 09/10 octombrie 2021

 

[ UPDATE 16:50]

LIGA A IV-A ELITE, SERIA A

Etapa a 7-a

 

SÂMBĂTĂ, 09 octombrie, următoarele meciuri:

ORA 14:00:

Ştiinţa Beltiug - Olimpia MCMXXI SM - JUNIORI

A: Bogdan Răzvan

A1: Bor Alberto

A2: [ Carei ]

Obs. Năstruţ Liviu

ORA 16:00:

Ştiinţa Beltiug - Olimpia MCMXXI SM - SENIORI

A: Omuţ Marius

A1: Matica Marius Ionuţ (BH)

A2: Urs George Cătălin (BH)

Al 4-lea oficial: Bulzan Andrei (BH)

Obs. Năstruţ Liviu

ORELE 14:00 / 16:00:

Unirea Păuleşti - Recolta Dorolţ

A: [ Sălaj ]

A1: [ Sălaj ]

A2: [ Sălaj ]

Obs. Halici Eugen

 

DUMINICĂ, 10 octombrie, următoarele meciuri:

ORELE 14:00 - seniori / 16:00 - juniori:

Turul Micula - Energia Negreşti Oaş, teren Negreşti Oaş

A: Neichi Sergiu

A1: Nagy Szabolcs

A2: Miclăuş Răzvan

Obs. Andreica Marcel

ORELE 14:00 / 16:00:

Talna Oraşu Nou - Luceafărul Decebal

A: Rebegea Ciprian

A1: Bathory Ştefan

A2: Estan Alex

Obs. Matei Claudiu

 


 

LIGA A IV-A ELITE, SERIA B

Etapa a 7-a

 

SÂMBĂTĂ, 09 octombrie, următoarele meciuri:

ORA 13:00 - seniori:

CSM Victoria Carei - AS Căpleni

A: Rebegea Ciprian

A1: Lukacs Levente

A2: Nagy Szabolcs

Obs. Pataki Zoltan

(Meciul de juniori se joacă vineri, 15.10.2021, ora 16:30)

ORELE 14:00 / 16:00:

Stăruinţa Berveni - Viitorul Vetiş

A: Simon Elek

A1: Bauer Adalbert

A2: Bauer Iosif

Obs. Kegyes Tiberiu

 

DUMINICĂ, 10 octombrie, următoarele meciuri:

ORELE 14:00 - seniori / 16:00 - juniori:

Recolta Sanislău - Unirea Tăşnad

A: Kovavs Szabolcs

A1: Corb Alexandru

A2: Chiorean Raul

Obs. Rus Gavril

ORELE 14:00 / 16:00:

Schwaben K. Cămin - Fortuna Căpleni

A: Simon Elek

A1: Bauer Adalbert

A2: Bauer Iosif

Obs. Vigu Iosif

 

 


LIGA A IV-A, SERIA A

Etapa a 6-a

 

DUMINICĂ, 10 octombrie, următoarele meciuri:

ORA 13:30:

Kneho Urziceni - Schamagosch Ciumeşti

A: Radu Tudor

A1: Chiorean George

A2: Dănuţ Mihuţ

Obs. Papp Ioan

ORA 14:00:

Crasna Moftinu Mic - Real Andrid

A: Bogdan Răzvan

A1: Petrut Sebastian

A2: Rentea Florin

Obs. Borz Ionel

ORA 16:00:

Frohlich Foieni - Someşul Oar

A: Sălăgean Norbert

A1: Moisa Florin

A2: Botos Roland

Obs. Racolţa Vasile

ORA 16:00:

AS Ghenci - Unirea Pişcolt

A: Sabo Andrei

A1: Peter Iulian

A2: Dănuţ Mihuţ

Obs. Turtureanu Ioan

LUNI, 11 octombrie, următorul meci:

ORA 16:30:

CSM Victoria Carei II - Viitorul Lucăceni

A: Ciceu Marian

A1: Ardelean Vlad

A2: Reday Arpad

Obs. Juhasz Tibor

Vulturii Santău - Platanul Marna, amânat (se va disputa la o dată care va fi comunicată ulterior)

A: Juhasz Tibor

A1: Ciceu Marian

A2: Peter Iulian

Obs. Mândreanu Remus

Termala Dindeşti stă

 


LIGA A IV-A, SERIA B

Etapa a 4-a

 

SÂMBĂTĂ, 09 octombrie, următoarele meciuri:

ORA 14:00 - juniorii / 16:00 - seniorii:

Voinţa Doba - Someşul Odoreu

A: Radu Tudor

A1: Raţ Jr.

A2: Popescu Tudor

Obs. Ziman Cornel

 

DUMINICĂ, 10 octombrie, următoarele meciuri:

ORELE 13:00 / 15:00:

Cetate 800 Ardud - Sportul Botiz, teren Mădăras

A: Raţ Sebastian

A1: Lung Alin

A2: Lauruk Ciprian

Obs. Iuhas Ioan

ORA 14:00:

Voinţa Turţ - Speranţa Halmeu

A: Gherasim Alex

A1: Dumitraş Gheorghe

A2: Trella Zoran

Obs. Stoica Viorel

ORA 14:00:

Victoria Apa - Codreana Homoroade

A: Omuţ Marius

A1: Kopriva Zsolt

A2: Toth Kristian

Obs. Hriţiu Ciprian

ORA 16:45:

Dacia Medieşu Aurit - Voinţa Lazuri

A: Omuţ Marius

A1: Kopriva Zsolt

A2: Toth Kristian

Obs. Dorca Marcel

ORA 16:30:

Voinţa Babţa - Venus Dumbrava

A: Juhasz Tibor

A1: Ardelean Vlad

A2: Ciceu Marian

Obs. Morar Nicolae

 


LIGA A V-A

Etapa a-4 a

 

SÂMBĂTĂ, 09 octombrie, următorul meci:

ORA 16:00:

Luceafărul Decebal II - Unirea Bercu

A: Pop Emanuel

A1: Bonţidean Daniel

A2: Coman Marius

Obs. Iuhas Ioan

 

DUMINICĂ, 10 octombrie, următoarele meciuri:

ORA 15:00:

Recolta Dorolţ II Dara - Înfrăţirea Tarna Mare

A: Mihai Marius

A1: Iuhas Cosmin

A2: Bor Alberto

Obs. Swarcz Oscar

ORA 16:00:

Viitorul Viile SM - Ugocea Porumbeşti, teren Porumbeşti

A: Dumitraş Gheorghe

A1: Gherasim Alexandru

A2: Trella Zoran

Obs. Stoica Viorel

ORA 16:00:

Dacia Supur - Termala Dindeşti II, teren Bogdand

A: Pop Emanuel

A1: Raţiu Florin

A2: Boitor Raul

Obs. Rozs Zoltan

ORA 16:15:

Gloria Moftinu Mare - Olimpia Căuaş

A: Bogdan Răzvan

A1: Petrut Sebastian

A2: Rentea Florin

Obs. Borz Ionel

 

* Arbitrii şi observatorii sunt obligaţi să vizualizeze delegările postate pe site-ul AJF, pentru a fi la curent cu eventualele modificări.

  • Whatsapp

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP