Delegări weekend 11-12 septembrie!

10 Septembrie 2021, la ora 12:04 / Publicat în Comunicate AJF / 1075 vizualizări

Delegări weekend 11-12 septembrie!

 

LIGA A IV-A ELITE, SERIA A

Etapa a 3-a

 

Sâmbătă, 11 septembrie, 14:00 / 16:00

Olimpia MCMXXI SM - Unirea Păuleşti

A: Pop Ionel

A1: Moisa Florin

A2: Botoş Roland

Obs. Savaniu Marcel

Sâmbătă, 11 septembrie, 15:00 / 17:00

Ştiinţa Beltiug - Recolta Dorolţ

A: Pop Emanuel

A1: Nagy Szabolcs

A2: Raţ Sebastian Jr.

Obs. Halici Eugen

Duminică, 12 septembrie, 15:00 / 17:00

Talna Oraşu Nou - Turul Micula

A: Bathory Ştefan

A1: Nagy Szabolcs

A2: Denis Gherman

Obs. Năstruţ Liviu

Luceafărul Decebal - Energia Negreşti Oaş

A: Kovacs Szabolcs

A1: Pop Emanuel

A2: Raţ Sebastian Jr.

Obs. Neichi Sergiu


  

LIGA A IV-A ELITE, SERIA B

 Etapa a 3-a

 Sâmbătă, 11 septembrie, 15:00 / 17:00

Viitorul Vetiş - Unirea Tăşnad

A: Rebegea Ciprian

A1: Toth Kristian

A2: Bathory Ştefan

Obs. Borz Ionel

CSM Victoria Carei - Fortuna Căpleni

A: Bogdan Răzvan

A1: Mihai Marius

A2: Sas Bogdan

Obs. Pataki Zoltan

Stăruinţa Berveni - Recolta Sanislău

A: Bauer Iosif

A1: Maxi Cătălin

A2: Bauer Adalbert

Obs. Kegyes Tibi

 Duminică, 12 septembrie, 15:00 / 17:00

AS Căpleni - Schwaben K. Cămin

A: Bogdan Răzvan

A1: Bonţidean Daniel

A2: Estan Alex

Obs. Vigu Iosif


 

LIGA A IV-A, SERIA A

Etapa a 2-a

 

Sâmbătă, 11 septembrie, 11:00

Someşul Oar - Kneho Urziceni

A: Sălăgean Norbert

A1: Maxi Cătălin

A2: Jennifer Damian

Obs. Swarcz Oscar

Duminică, 12 septembrie, ora 14:00

Platanul Marna - Crasna Moftinu Mic

A: [ Carei ]

A1: Chiorean George

A2: Scwarkopf Istvan

Obs. Bâlc Csaba

Duminică, 12 septembrie, ora 17:00

Termala Dindeşti - Unirea Pişcolt

A: [ Carei ]

A1: Chiorean George

A2: Scwarkopf Istvan

Obs. Gherasim Alexandru

Viitorul Lucăceni - Real Andrid

A: Pop Ionel

A1: Moisa Florin

A2: Jennifer Damian

Obs. Dumitraş Gheorghe

Vulturii Santău - CSM Victoria Carei II

A: Ciceu Marian

A1: Ardelean Vlad

A2: Man Cătălin

Obs. Raţ Sebastian

Duminică, 12 septembrie, ora 18:00

AS Ghenci - Schamagosch Ciumeşti

A: Sălăgean Norbert

A1: Botos Roland

A2: Chiorean Raul

Obs. Rus Gavril

Frohlich Foieni stă

  


LIGA A IV-A, SERIA B

Etapa 1

 

 

Sâmbătă, 11 septembrie, ora 17:00

Someşul Odoreu - Victoria Apa

A: Simon Elek

A1: Miclăuş Răzvan

A2: Szabo Andrei

Obs. Matei Claudiu

Duminică, 12 septembrie, ora 14:00

Dacia Medieşu Aurit - Sportul Botiz

A: Rebegea Ciprian

A1: Lauruk Ciprian

A2: Deac Vlad

Obs. Racolţa Vasile

Voinţa Lazuri - Speranţa Halmeu

A: Simon Elek

A1: Bauer Iosif

A2: Bauer Adalbert

Obs. Turtureanu Ioan

 Duminică, 12 septembrie, ora 17:00

Venus Dumbrava - Codreana Homoroade

A: Kopriva Zsolt

A1: Toth Kristian

A2: Popescu Tudor

Obs. Dorca Marcel

Voinţa Turţ - Cetate 800 Ardud, teren Beltiug

A: Mihai Marius 

A1: Trella Zoran

A2: Bor Alberto

Obs. Neichi Ioan

Voinţa Babţa - Voinţa Doba, amânat

 


* Arbitrii sunt obligaţi să vizualizeze delegările postate pe site-ul AJF, pentru a fi la curent cu eventualele modificări.

  • Whatsapp

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP