Delegări weekend 1/2 octombrie

30 Septembrie 2022, la ora 12:12 / Publicat în Comunicate AJF de Bogdan Tincu / 1113 vizualizări

Delegări weekend 1/2 octombrie

UPDATE 20:30!!!

 

Liga a IV-a ELITE, Seria A, etapa a 5-a

 

SÂMBĂTĂ, 1 octombrie, următoarele meciuri:

 

ORA 13:30 - juniorii:

Sportul Botiz - Talna Oraşu Nou, teren Odoreu

A: Bogdan Răzvan

A1: Coman Marius

A2: Răzvan Miclăuş

 

ORELE 14:00 / 16:00:

Turul Micula - Oaşul 1969

A: Simon Elek

A1: Miclaus Razvan

A2: Batori Patrick

Obs. Dumitraş Gheorghe

 

ORA 16:30:

Recolta Dorolţ - Voinţa Turţ

A: Peter Alin

A1: Peter Iulian

A2: Juhasz Tibor

Obs. Vigu Iosif

 

DUMINICĂ, 2 octombrie, următorul meci:

 

ORA 16:00 - seniorii:

Sportul Botiz - Talna Oraşu Nou

A: Kopriva Zsolt

A1: Maxi Cătălin

A2: Rakoczi Kristof

Obs. Gherasim Alexandru

 

Marţi, 4 octombrie, următoarele meciuri:

 

ORELE 14:30 / 16:30:

Ştiinţa Beltiug - Unirea Păuleşti, teren PETIN

A: Pop Lucian

A1: Griszhaber Daniel

A2: Moisa Florin

Obs. Halici Eugen

 


 

Liga a IV-a ELITE, Seria B, etapa a 5-a

 

SÂMBĂTĂ, 1 octombrie, următoarele meciuri:

 

ORELE 13:00 / 15:00:

Stăruinţa Berveni - Olimpia MCMXXI

A: Pop Emanuel

A1: Nagy Szabolcs

A2: Ardelean Vlad

Obs. Gherasim Alexandru

ORA 15:00 - seniorii:

Viitorul Vetiş - Unirea Tăşnad, AMÂNAT

A: Kovacs Szabolcs

A1: Sălăgean Norbert

A2: Maxi Cătălin

Obs. Pataki Zoltan

 

DUMINICĂ, 2 octombrie, următoarele meciuri:

 

ORELE 13:00 / 15:00:

Schwaben K. Cămin - AS Căpleni

A: Simon Elek

A1: Nagy Szabolcs

A2: Pop Emanuel

Obs. Turtureanu Ioan

Fortuna Căpleni - Luceafărul Decebal

A: Neichi Sergiu

A1: Mihai Marius

A2: Căpâlnean Adrian

Obs. Ziman Cornel

 


 

Liga a IV-a, Seria A, etapa a 6-a

 

Vineri, 30 septembrie, următorul meci:

 

ORA 17:00:

Termala Dindeşti - Someşul Oar

A: Chiorean George

A1: Maxi Cătălin

A2: Sălăgean Norbert

Obs. Cseh Sandor

 

DUMINICĂ, 2 octombrie, următoarele meciuri:

ORA 14:00:

Real Andrid - Schamagosch Ciumeşti

A: Radu Tudor

A1: Miron Ciprian

A2: Sălăgean Sarah

Obs. Şuta Nicolae

ORA 15:00:

Frohlich Foieni - Vulturii Santău

A: Dragoş Bogdan

A1: Botos Roland

A2: Chiorean Casian

Obs. Nagy Istvan

AS Viitorul Lucăceni - Kneho Urziceni

A: Popa Ionel

A1: Sălăgean Norbert

A2: Andreea Ghetina

Obs. Kegyes Tiberiu

Crasna Moftinu Mic - Recolta Sanislău

A: Matei Claudiu

A1: Denis Gheman

A2: Bathory Ştefan

Obs. Năstruţ Liviu

Victoria Carei II - Platanul Marna, teren Marna

A: Chiorean George

A1: Reday Arpad

A2: Moisa Sorin

Obs. Racolţa Vasile

 


Liga a IV-a, Seria B, etapa a 6-a

 

SÂMBĂTĂ, 1 octombrie, următorul meci:

 

ORA 15:30:

Someşul Odoreu - Voinţa Doba

A: Bogdan Răzvan

A1: Coman Marius

A2: Man Catalin

Obs. Iuhas Ioan

 

DUMINICĂ, 2 octombrie, următoarele meciuri:

 

ORA 12:00:

Codreana Homoroade - Victoria Apa

A: Bogdan Răzvan

A1: Estan Alex

A2: Raţiu Florin

Obs. Scwarcz Oscar

 

ORA 16:00:

Ugocea Porumbeşti - Cetate 800 Ardud

A: Tincu Bogdan

A1: Şerban Ovidiu

A2: Marta Raul

Obs. Hriţiu Ciprian

 

ORA 17:00:

CSM Satu Mare II - Voinţa Lazuri, teren Dinamo

A: Szabo Andrei

A1: Sician Mihai

A2: Trella Zoran

Obs. Borz Ionel

 

LPS Satu Mare - Dacia Medieşu Aurit, nu se dispută

Voinţa Babţa - Recolta Dorolţ II Dara, nu se dispută

 


Liga a V-a, Seria A, etapa a 4-a

 

DUMINICĂ, 2 octombrie, următoarele meciuri:

ORA 12:00:

Olimpia Domăneşti - Gloria Moftinu Mare, teren Moftinu Mic

A: Bathory Ştefan

A1: Matei Claudiu

A2: Denis Gherman

Obs. Dorca Marcel

 

ORA 12:30:

Olimpia Căuaş - Luceafărul Decebal II

A: Raţ Sebastian

A1: Bauer Iosif

A2: Bauer Adalbert

Obs. Bâlc Csaba

 

ORA 15:00:

Dacia Supur - Unirea Pişcolt

A: Raţ Sebastian

A1: Bauer Iosif

A2: Bauer Adalbert

Obs. Rozs Zoltan

 


Liga a V-a, Seria B, etapa a 4-a

 

DUMINICĂ, 2 octombrie, următoarele meciuri:

 

ORA 14:00:

Înfrăţirea Tarna Mare - Unirea Bercu

A: Sabo Andrei

A1: Trella Zoran

A2: Sician Mihai

Obs. Neichi Ioan

 

ORA 15:00:

Sporting Culciu - Viitorul Viile SM

A: Rebegea Ciprian

A1: Sician Marcel

A2: Rentea Florin

Obs. Stoica Viorel

 


  • Whatsapp

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP