Delegări weekend 13/14 aprilie

12 Aprilie 2024, la ora 11:09 / Publicat în Comunicate AJF de Bogdan Tincu / 1211 vizualizări

Delegări weekend 13/14 aprilie

 UPDATE 13:00, la Liga a 5-a

 

Liga a IV-a ELITE, etapa a 16-a

Sâmbătă, 13 aprilie, următoarele meciuri:

ORELE: 14:00-juniori / 16:00-seniori:

Unirea Tăşnad - Talna Oraşu Nou

A: Bodocan Narcis

A1: Nagy Szabolcs

A2: Por Constantin

Obs. Liviu Năstruţ

 

ORELE: 15:00-seniori / 17:00-juniori:

Oaşul 1969 - Turul/Partium

A: Peter Alin

A1: Ardelean Vlad

A2: Ciceu Marian

Obs. Rozs Zoltan

 

Duminică, 14 aprilie, următoarele meciuri:

ORELE: 15:00-juniori / 17:00-seniori:

Fortuna Căpleni - AFC Căpleni

A: Rebegea Ciprian

A1: Bathory Ştefan

A2: Sician Mihai

Obs. Pataki Zoltan

Recolta Dorolţ - ACS Botiz

A: Simon Elek

A1: Miclăuş Răzvan

A2: Iarmos Lucian

Obs. Gherasim Alexandru

Schwaben Kalmandi Cămin - Someşul Odoreu, nu se dispută

Ştiinţa Beltiug stă

 


Liga a IV-a, Seria A, etapa a 14-a

Sâmbătă, 13 aprilie, următoarele meciuri:

ORELE: 11:00-seniori:

 

Someşul Oar - Voinţa Doba, teren Doba

A: Chiorean Raul

A1: Moisa Florin

A2: Heinrich Henrietta

Obs. Kegyes Tiberiu

 

Duminică, 14 aprilie, următoarele meciuri:

ORELE: 15:00-juniori / 17:00-seniori:

Platanul Marna - Real Andrid

A: Chiorean George

A1: Csaba Kevin

A2: Andreea Ghetina

Obs. Indre Csaba

 

ORELE: 17:00-seniori:

CSM Victoria Carei II - Frohlich Foieni

A: Moisa Florin

A1: Chiorean Casian

A2: Fuzi Răzvan

Obs. Şuta Nicolae

AS Ghenci - Crasna Moftinu Mic

A: Toth Kristian

A1: Juhasz Tibor

A2: Peter Iulian

Obs. Mîndreanu Remus

 

ORELE: 13:00-seniori:

ACS Ciumeşti - Kneho Urziceni

A: Lukacs Kristof

A1: Botots Roland

A2: Miron Ciprian

Obs. Pop Lucian

*Meciul de juniori ACS Ciumeşti - Kneho Urziceni se va juca sâmbătă, ora 11:00

 

Viitorul Lucăceni - Stăruinţa Berveni, amânat

Unirea Pişcolt - Recolta Sanislău, nu se dispută

 

 


Liga a IV-a, Seria B, etapa a 14-a

Sâmbătă, 13 aprilie, următoarele meciuri:

ORELE: 17:00-seniori:

Voinţa Lazuri - Înfrăţirea Tarna Mare

A: Rebegea Ciprian

A1: Bauer Iosif

A2: Coman Marius

Obs. Vigu Iosif

 

Duminică, 14 aprilie, următoarele meciuri:

ORELE: 13:00-seniori:

Recolta Dorolţ II Dara - Victoria Apa

A: Bogdan Răzvan

A1: Miclăuş Răzvan

A2: Trella Zoran

Obs. Turtureanu Ioan

 

ORELE: 14:00-seniori:

 

Voinţa Turţ - CSM Satu Mare II

A: Por Constantin

A1: Por Cezar

A2: Sălăgean

Obs. Raţ Sebastian

 

 

ORELE: 17:00-seniori:

Cetate 800 Ardud - Sporting Culciu

A: Sician Gabriel

A1: Şiman Daniel

A2: Ciobai Alin

Obs. Iuhas Ioan

 

Dacia Medieşu Aurit - Codreana Homoroade, amânat

 

Liga a V-a, etapa a 7-a

Duminica, 14 aprilie, următoarele meciuri:

ORELE: 17:00-seniori:

Luceafărul Decebal-Ugocea Porumbeşti

A: Mihai Marius

A1: Jennifer Damian

A2: Bauer Adalbert

Obs. Stoica Viorel

Viitorul Viile SM-Olimpia Domănești, teren Domăneşti

A: Farkas Florin

A1: Reday Arpad

A2: Moisa Gabriel

Obs. Morar Nicolae

 

Dacia Supur-Voinţa Lazuri 2 Bercu, devans              0-3

Olimpia Căuaş-Vulturii Santău, nu se dispută


 

Cupa României

Voinţa Lazuri II - Fortuna Căpleni, joi, 11 aprilie, scor 8-2

A: Bogdan Răzvan

A1: Pal Alex

A2: Sician Mihai

Obs. Năstruţ Liviu

 

Dacia Medieşu Aurit - Vulturii Santău, duminică, 14 aprilie, ora 16:00

A: Bauer Iosif

A1: Marta Raul

A2: Sabo Andrei

Obs. Dorca Marcel


 

Juniori U15 - etapa a 11-a

Primavera SM - Academia Partium, sâmbătă, ora 10:00, teren Dinamo

A: Bauer Iosif

A1: Mureşan Matei

A2: Nagy Zsabolcs

CSM Victoria Carei - Il Calcio, duminică, 10:00, Carei

A: Csaba Kevin

A1: Chiorean Casian

A2: Fuzi Răzvan

LPS Satu Mare - CSSC Olimpia MCMXXI SM, luni, 17:00, Petin

A: Pop Emanuel

A1: Sician Marcel

A2: Miclăuş Răzvan


Juniori U14 - republicani, naţional

LPS Satu Mare - Transilvania Bistriţa, sâmbătă, 13:00, Dinamo

A: Sician Mihai

A1: Iarmos Lucian


Juniori U13  - etapa a 14-a

Unirea Tăşnad - ACS Talna Oraşu Nou, luni, 17:00, Tăşnad

A: Ciceu Marian

A1: Juhasz Tibor

Primavera SM - Oaşul 1969 Negreşti Oaş, sâmbătă, 11:30, Păuleşti

A: Miclăuş Răzvan

A1: Trella Zoran


Juniori U12 - etapa a 11-a

CSM Victoria Carei - LPS Satu Mare, duminică, 11:45, Carei

A: Csaba Kevin

A1: Chiorean Casian


Juniori U11 - etapa a 12-a

Daliana Carei - Kinder Borg, vineri, 17:00, Pişcolt

A: Sician Gabriel

A1: Batori Patrick

Primavera - Oaşul Negreşti Oaş, sâmbătă, 10:00, Păuleşti

A: Sician Mihai

A1: Trella Zoran

CSS Carei - CSM Victoria Carei, vineri, 18:30, Carei

A: Rakoczi Kristof

A: Chiorean Casian


Delegările pot suferi modificări pe parcurs. Oficialii (arbitru, arbitru asistent, observator) sunt rugați să vizualizeze periodic site-ul AJF Satu Mare.

  • Whatsapp

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP