Delegări weekend 13/14 noiembrie!

12 Noiembrie 2021, la ora 10:52 / Publicat în Comunicate AJF / 597 vizualizări

Delegări weekend 13/14 noiembrie!

 

LIGA A IV-A, SERIA A - Etapa a 11-a

 

DUMINICĂ, 14 noiembrie:

ORA 11:00, următorul meci:

Termala Dindeşti - Someşul Oar

A: [ Carei ]

A1: [ Carei ]

A2: [ Carei ]

Obs. [ Carei ]

ORA 14:00, următoarele meciuri:

Real Andrid - Kneho Urziceni

A: Sălăgean Norbert

A1: Chiorean Raul

A2: Ciceu Marian

Obs. Petz Istvan

AS Ghenci - CSM Victoria Carei II

A: Neichi Sergiu

A1: Man Cătălin

A2: Trella Zoran

Obs. Matei Claudiu

Unirea Pişcolt - Crasna Moftinu Mic

A: Bogdan Răzvan

A1: Nagy Szabolcs

A2: Miclăuş Răzvan

Obs. Vigu Iosif

Frohlich Foieni - Schamagosch Ciumeşti

A: Radu Tudor

A1: Maxi Cătălin

A2: Botos Roland

Obs. Kegyes Tiberiu

ORA 14:30, următorul meci:

Viitorul Lucăceni - Platanul Marna

A: Popa Ionel

A1: Miron Ciprian

A2: Moisa Florin

 

Obs. Racolţa Vasile

Vulturii Santău stă

 


LIGA A IV-A, SERIA B - Etapa a 10-a

 

DUMINICĂ, 14 noiembrie:

ORELE 12:00 / 14:00, următoarele meciuri:

Venus Dumbrava - Someşul Odoreu

A: Raţ Sebastian

A1: Estan Alex

A2: Raţ Jr.

Obs. Stoica Viorel

ORA 14:00, următoarele meciuri:

Dacia Medieşu Aurit - Voinţa Doba

A: Sabo Andrei

A1: Lung Alin

A2: Batori Patrick

Obs. Năstruţ Liviu

Sportul Botiz - Codreana Homoroade

A: Simon Elek

A1: Gherman Denis

A2: Bathory Ştefan

Obs. Halici Eugen

Speranţa Halmeu - Victoria Apa

A: Gherasim Alex

A1: Dumitraş Gheorghe

A2: Schwarcz Oscar

Obs. Cseh Sandor

Voinţa Lazuri - Voinţa Turţ

A: Rebegea Ciprian Gelu

A1: Lukacs Levente

A2: Bonţidean Daniel

Obs. Pataki Zoltan

Cetate 800 Ardud - Voinţa Babţa, teren Babţa

A: Peter Alin

A1: Juhasz Tibor

A2: Peter Iulian

Obs. Rozs Zoltan

 

 


LIGA A V-A - Etapa a 9-a

 

SÂMBĂTĂ, 13 noiembrie:

ORA 14:00, următoarele meciuri:

Recolta Dorolţ II Dara - Termala Dindeşti II, teren Dorolţ

A: Simon Elek

A1: Bauer Iosif

A2: Bauer Adalbert

Obs. Turtureanu Ioan

Înfrăţirea Tarna Mare - Unirea Bercu

A: Iuhas Cosmin

A1: Coman Marius

A2: Ardelean Vlad

Obs. Borz Ionel

 

DUMINICĂ, 14 noiembrie:

ORA 14:00, următoarele meciuri:

 

Dacia Supur - Viitorul Viile SM, teren Supur

A: Bauer Iosif

A1: Bauer Adalbert

A2: Dănuţ Mihuţ

Obs. Morar Nicolae

Gloria Moftinu Mare - Luceafărul Decebal II

A: Dragoş Bogdan

A1: Jennifer G. Damian

A2: Chiorean George

Obs. Rus Gavril

Olimpia Căuaş - Ugocea Porumbeşti

A: Petruţ Sebastian

A1: Raţiu Florin

A2: Tar Robert

Obs. Iuhas Ioan


Liga elitelor juniore U17

SÂMBĂTĂ, 13 noiembrie, ora 14:00, teren Carei

ACS Daliana Carei - Heniu Prundu Bârgăului

A: Dragoş Bogdan

A1: Jennifer G. Damian

A2: Chiorean Raul

 

U13

SÂMBĂTĂ, 13 noiembrie, ora 10:00, teren Dinamo

LPS SM - CSS Carei

A: Coman Marius

A1: Ardelean Vlad

A2: Trella Zoran

 

 

* Arbitrii, observatorii şi delegaţii echipelor sunt obligaţi să vizualizeze delegările postate pe site-ul AJF, pentru a fi la curent cu eventualele modificări.

  • Whatsapp

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP