Delegări weekend 14-15 mai 2022

13 Mai 2022, la ora 12:00 / Publicat în Comunicate AJF / 1078 vizualizări

Delegări weekend 14-15 mai 2022

 

LIGA A IV-A ELITE - Play-OFF, Etapa a 4-a

 

SÂMBĂTĂ, 14 mai, următoarele meciuri:

ORA 11:00:

Talna Oraşu Nou - AFC Căpleni

A: Bathory Ştefan

A1: Matei Claudiu

A2: Nagy Szabolcs

Obs. Andreica Marcel

ORELE 16:00 - seniori / 18:00 - juniori:

Viitorul Vetiş - CSM Victoria Carei

A: Kovacs Istvan

A1: Pop Emanuel

A2: Sălăgean Norbert

Obs. Pataki Zoltan

ORELE 16:00 - seniorii / 18:00 - juniorii:

Energia Negreşti Oaş - Unirea Tăşnad

A: Rebegea Ciprian Gelu

A1: Matei Claudiu

A2: Nagy Szabolcs

Obs. Năstruţ Liviu

DUMINICĂ, 15 mai, următoarele meciuri:

ORELE 16:00 / 18:00:

Recolta Dorolţ - Olimpia MCMXXI

A: Omuţ Marius

A1: Şovre Octavian

A2: Paşcu Radu

Obs. Vigu Iosif


LIGA A IV-A ELITE - Play-OUT, Etapa a 3-a

 

SÂMBĂTĂ, 14 mai, următoarele meciuri:

ORA 11:00:

 

Ştiinţa Beltiug - Fortuna Căpleni

A: Bogdan Răzvan

A1: Sas Bogdan

A2: Sabo Andrei

Obs. Borz Ionel

ORELE 14:00 / 16:00:

Unirea Păuleşti - Turul Micula

A: Simon Elek

A1: Bathory Patrick

A2: Denis Gherman

Obs. Halici Eugen

ORA 18:00 - seniorii:

Stăruinţa Berveni - Luceafărul Decebal

A: Dragoş Bogdan

A1: Reday Arpad

A2: Ciceu Marian

Obs. Kegyes Tibor

DUMINICĂ, 15 mai, următoarele meciuri:

ORELE 16:00 / 18:00:

Schwaben K. Cămin - Recolta Sanislău

A: Kovacs Szabolcs

A1: Denis Gherman

A2: Batori Patrick

Obs. Mândreanu Remus

 


LIGA A IV-A, SERIA A - Etapa a 18-a

 

VINERI, 13 mai, următorul meci:

ORA 19:00:

Kneho Urziceni - AS Ghenci

A: Coman Marius

A1: Rebegea Ciprian Gelu

A2: Pop Emanuel

Obs. Stoica Viorel

SÂMBĂTĂ, 14 mai, următorul meci:

ORA 18:00:

Termala Dindeşti - Viitorul Lucăceni

A: Popa Ionel

A1: Chiorean George

A2: Sălăgean Norbert

Obs. Dorca Marcel

 

DUMINICĂ, 15 mai, următoarele meciuri:

ORA 15:00:

Frohlich Foieni - Real Andrid

A: Kopriva Zsolt

A1: Botos Roland

A2: Jennifer Damian

Obs. Cseh Sandor

ORA 16:00:

CSM Victoria Carei II - Platanul Marna

A: Chiorean Raul

A1: Toth Kristian

A2: Popescu Tudor

Obs. Kovacs Szabolcs

ORA 18:00:

Vulturii Santău - Unirea Pişcolt

A: Radu Tudor

A1: Grishaber Daniel

A2: Moisa Florin

Obs. Rus Gavril

Crasna Moftinu Mic - Schamagosch Ciumeşti

A: Peter Alin

A1: Juhasz Tibor

A2: Peter Iulian

Obs. Morar Nicolae

Someşul Oar stă


LIGA A IV-A, SERIA B - Etapa a 16-a

SÂMBĂTĂ, 14 mai, următoarele meciuri:

ORA 17:00:

LPS Satu Mare (Venus Dumbrava) - Voinţa Babţa

A: Bathory Ştefan

A1: Ardelean Vlad

A2: Jennifer Damian

Obs. Ziman Cornel

ORA 18:00:

Speranţa Halmeu - Voinţa Turţ

A: Mihai Marius

A1: Raţiu Florin

A2: Lung Alin

Obs. Racolţa Vasile

ORA 16:00 - juniorii / 18:00 - seniorii:

Someşul Odoreu - Voinţa Doba

A: Matei Claudiu

A1: Nagy Szabolcs

A2: Miclăuş Răzvan

Obs. Gherasim Alexandru

DUMINICĂ, 15 mai, următorul meci:

ORA 16:00:

Sportul Botiz - Cetate 800 Ardud

A: Rebegea Ciprian Gelu

A1: Sician Mihai

A2: Ardelean Vlad

Obs. Turtureanu Ioan

 

Voinţa Lazuri - Dacia Medieşu Aurit, amânat

Codreana Homoroade - Victoria Apa, amânat


LIGA A V-A, Etapa a 15-a

DUMINICĂ, 15 mai, următoarele meciuri:

ORA 14:00:

Recolta Dorolţ II Dara - Gloria Moftinu Mare

A: Simon Elek

A1: Matei Claudiu

A2: Trella Zoran

Obs. Swarcz Oscar

ORA 15:00:

Înfrăţirea Tarna Mare - Viitorul Viile SM

A: Bauer Iosif

A1: Bauer Adalbert

A2: Rentea Florin

Obs. Şuta Nicolae

Olimpia Căuaş - Luceafărul Decebal II

A: Sălăgean Norbert

A1: Popa Ionel

A2: Chiorean George

Obs. Rozs Zoltan

ORA 17:00:

Unirea Bercu - Dacia Supur

A: Simon Elek

A1: Marcel Sician

A2: Trella Zoran

Obs. Chioreanu Radu

ORA 18:00:

Ugocea Porumbeşti - Termala Dindeşti II

A: Bauer Iosif

A1: Bauer Adalbert

A2: Rentea Florin

Obs. Kegyes Adalbert

 


* Arbitrii, observatorii şi delegaţii echipelor sunt obligaţi să vizualizeze delegările postate pe site-ul AJF, pentru a fi la curent cu eventualele modificări.

  • Whatsapp

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP