Delegări weekend 18-19 septembrie!

17 Septembrie 2021, la ora 14:14 / Publicat în Comunicate AJF / 1194 vizualizări

Delegări weekend 18-19 septembrie!

 

 

UPDATE 17 septembrie, la ora 14:59 !

 

 

LIGA A IV-A ELITE, SERIA A

 

Etapa a 4-a

 

Sâmbătă, 18 septembrie, seniori - 15:00-seniori / 17:00 - juniori

Unirea Păuleşti - Luceafărul Decebal, teren Dara

A: Simon Elek

A1: Bathory Ştefan

A2: Jennifer Damian

Obs. Matei Claudiu

Sâmbătă, 18 septembrie, 17:15 - seniori / juniori - amânat

Turul Micula - Ştiinţa Beltiug

A: Dragoş Bogdan

A1: Man Cătălin

A2: Popescu Tudor

Obs. Ziman Cornel

Duminică, 19 septembrie, 17:00 - seniori / marţi, ora 16:30 - juniori

Recolta Dorolţ - Olimpia MCMXXI SM

A: Rebegea Ciprian

A1: Toth Kristian

A2: Kopriva Zsolt

Obs. Vigu Iosif

Energia Negreşti Oaş - Talna Oraşu Nou, teren Oraşu Nou

A: Codrea Cristian

A1: [ MM ]

A2: Neichi Sergiu

Obs. Por Constantin

  


 LIGA A IV-A ELITE, SERIA B

 

Etapa a 4-a

 

Sâmbătă, 18 septembrie, 15:00 / 17:00

Unirea Tăşnad - Stăruinţa Berveni, teren Carei

A: Kopriva Zsolt

A1: Maxi Cătălin

A2: Chiorean Raul

Obs. Tincu Bogdan

Duminică, 19 septembrie, 15:00 / 17:00

Schwaben K. Cămin - Viitorul Vetiş

A: Kovacs Szabolcs

A1: Sălăgean Norbert

A2: Moisa Florin

Obs. Liviu Năstruţ

Fortuna Căpleni - AS Căpleni

A: [ SJ ]

A1: [ SJ ]

A2: [ SJ ]

Obs. Pataki Zoltan

Recolta Sanislău - CSM Victoria Carei, amânat


 

LIGA A IV-A, SERIA A

Etapa a 3-a

 

 

Duminică, 19 septembrie, ora 14:00

AS Ghenci - Someşul Oar

A: Peter Alin

A1: Peter Iulian

A2: Juhasz Tibor

Obs. Morar Nicolae

Crasna Moftinu Mic - CSM Victoria Carei II

A: Popa Ionel

A1: Miron Ciprian

A2: Reday Arpad

Obs. Borz Ionel

Duminică, 19 septembrie, ora 17:00

Vulturii Santău - Viitorul Lucăceni

A: Bogdan Răzvan

A1: Denis Gherman

A2: Batori Patrick

Obs. Kegyes Tibor

Schamagosch Ciumeşti - Unirea Pişcolt

A: Bathory Ştefan

A1: Lukacs Levente

A2: Jennifer Damian

Obs. Dumitraş Gheorghe

Kneho Urziceni- Platanul Marna

A: Popa Ionel

A1: Bonţidean Daniel

A2: Ardelean Vlad

Obs. Hriţiu Ciprian

Frohlich Foieni - Termala Dindeşti

A: [ Carei ]

A1: Botos Roland

A2: Chiorean George

Obs. Mândreanu Remus

Real Andrid - stă

 


LIGA A IV-A, SERIA B

Etapa a 2-a

 

 

Duminică, 19 septembrie, ora 10:00

Victoria Apa - Dacia Medieşu Aurit

A: Bauer Iosif

A1: Sabo Andrei

A2: Trella Zoran

Obs. Iuhas Ioan

Duminică, 19 septembrie, ora 14:00

Codreana Homoroade - Voinţa Babţa

A: Pop Emanuel

A1: Man Cătălin

A2: Sas Bogdan

Obs. Turtureanu Ioan

Duminică, 19 septembrie, ora 15:00

Speranţa Halmeu - Venus Dumbrava

A: Mihai Marius

A1: Raţ Jr.

A2: Miclăuş Răzvan

Obs. Şuta Nicolae

Duminică, 19 septembrie, ora 16:00

Sportul Botiz - Voinţa Lazuri

A: Simon Elek

A1: Bauer Iosif

A2: Bauer Adalbert

Obs. Halici Eugen

Duminică, 19 septembrie, ora 15:00 - juniori / 17:00 - seniori

Cetate 800 Ardud - Someşul Odoreu

A: Sabo Andrei

A1: Estan Alex

A2: Popescu Tudor

Obs. Chioreanu Radu

Voinţa Doba - Voinţa Turţ, amânat

 

LIGA A V-A

Etapa 1

Sâmbătă, 18 septembrie, ora 16:00

Luceafărul Decebal II - Viitorul Viile SM

A: Lukacs Levente

A1: Sician Mihai

A2: Estan Alex

Obs. Stoica Viorel

Sâmbătă, 18 septembrie, ora 17:00

Termala Dindeşti II - Gloria Moftinu Mare

A: Popa Ionel

A1: Botoş Roland

A2: Moisa Florin

Obs. Dorca Marcel

Unirea Bercu - Recolta Dorolţ II Dara

A: Pop Emanuel

A1: Coman Marius

A2: Lauruk Ciprian

Obs. Racolţa Vasile

Duminică, 19 septembrie, ora 17:00

Olimpia Căuaş - Dacia Supur

A: Peter Alin

A1: Dănuţ Mihuţ

A2: Juhasz Tibor

Obs. Rosz Zoltan

Duminică, 19 septembrie, ora 17:30

Ugocea Porumbeşti - Înfrăţirea Tarna Mare

A: Mihai Marius

A1: Raţ Jr.

A2: Miclăuş Răzvan

Obs. Kegyes Adalbert

 


 

U15

 

Seria A

Etapa 1 - 18 septembrie

CSS Carei - Someşul Oar, sâmbătă, ora 11:00

A: [ Carei ]

A1: [ Carei ]

A2: [ Carei ]

Recolta Sanislău - Daliana Carei, amânat

 

Seria B

Etapa 1 - 18 septembrie

Juniorul SM - Primavera SM, sâmbătă, ora 11:00, teren Păuleşti

A: Rebegea Ciprian

A1: Trella Zoran

A2: Boitor Marcel

LPS Satu Mare - CSM Satu Mare, duminică, ora 10:00, teren Olimpia

A: Bogdan Răzvan

A1: Batori Patrick

A2: Denis Gherman

 

 

* Arbitrii sunt obligaţi să vizualizeze delegările postate pe site-ul AJF, pentru a fi la curent cu eventualele modificări.

  • Whatsapp

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP